• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  111365
 • up
  USD
  4.0422
 • down
  EURO
  4.9758
 • down
  GBP
  5.6809
 • down
  Altın
  174.741
 
 
 
 
 
 
Tarih : 24.02.2014 - 13:56 Yorum : 0

Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm Fragmanı İzle

Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm Fragmanı yayımlandı. İşte Adını Kalbime Yazdım son bölüm izle. Adını Kalbime Yazdım izle. Adını Kalbime Yazdım yeni bölüm izle. Adını Kalbime Yazdım fragman izle videosu.

Adını Kalbime Yazdım 17. Bölüm Fragmanı İzle

Show tv ekranlarında yayınlandığı günden bu yana izleyicileri ekran başına kitleyen Adını Kalbime Yazdım dizisinde bu hafta yine ortalık karıştı. Halil ağa ile Nasır ağa arasındaki husume tte doktor Leyla yine zarar görüyor. Kadir Hasan'ın peşinde. Adını Kalbime Yazdım 17.Bölüm Fragmanı ve özeti  Kadir, daha Diyar’ın açtığı yaraları saramadan, bir de Ceylan’ın ihaneti ile karşı karşıya kalacağından henüz habersizdir. Ceylan, annesi ve Kadir arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır. Bu seçim, Kadir’i ölümle burun buruna getirecektir. Üste lik Kadir için kurulan tuzak, tesadüfler sonucu Leyla ve Selin’i de tehlikeye atacaktır. Halil, Nasır’ın arkasından çevirdiği dolapları öğrenince deliye döner. İki aile arasındaki barış, Mahmut’un itiraf mektubunun ortaya çıkmasıyla tehlikeye girmiştir. Fidan Dicle’yi geri almak için harekete geçer. Kureyşa’nın ise Kadir ile Dicle’yi bir an önce evlendirmekten başka çaresi kalmamıştır.
Adını Kalbime Yazdım 15. Bölüm özeti;

Kadir, daha Diyar’ın açtığı yaraları saramadan, bir de Ceylan’ın ihaneti ile karşı karşıya ka acağından h enüz habersizdir. Ceylan, a nnesi ve Kadir  arasınd a bir seçim yapmak zorunda kalmıştır.
  
Bu seçim, Kadir’i ölümle  burun buruna getirecektir. Üstelik Kadir için kurulan tuzak, tesadüfler sonucu Leyla ve Selin’i de tehlikeye atacaktır.
 
Halil ise Nasır’ın arkasından çevirdiği dolapları öğrenince deliye döner. İki aile arasındaki barış, Mahmut’un itiraf mektubunun or taya çıkmasıyla te hlikeye  girmiştir.

Fidan Dicle’yi geri almak için harek ete geçer. Kureyşa’nın ise Kadir ile Dic le’yi bir an önce  evlendirmekten başka  çaresi kalmamıştır.

Adını Kalbime Yazdım 14. Bölüm özeti;

Leyla, Dicle'nin ha y atını bir kez daha kurt arır; acak Ceylan'a yardım etmek isterken farkında olmadan can düşmanını karşısına çıkarır.

Zilan'dan aldığı mektup sonrası gerçekleri öğrenen Nasır Halil'in karşısına daha güçlü çıkar ve barışı bozmaya kalkar. Hedefinde ise hem Halil hem Kadir vardır.

Adını Kalbime Yazdım 14. Böl üm Fragmanı
  
Emin Ali tarafından zorla kaçırılan Diyar, ölümle burun burunadır. Diyar köşe bucak aranırken vicdan azabı çeken Dicle, arkasında her şeyi anlattığı bir mektup bırakarak  canına kıymaya kalkar. Hırsına yenik düşen Zilan, Nasır’la buluşur ve barışı bozacak gizli sırrı onunla p  aylaşır. 

Zaten yıllardır hapiste Kadir ve Halil’den intikam almak için gün sayan N asır’ın planları ise çoktan devreye girmiştir. C eylan ise annesine kavuşmak için, gizlice Hasan’a teslim olmayı kabul eder. Ceylan’ın tehlikeli işlere kalkıştığını fark etmeyen Kadir, kardeşini kaçıranın peşindedir.

Adını Kalbime Yazdım 12. Bölüm özeti;

Ömer’in ölüm haberi herkesi yasa bo ğmuştur. Hasan, Gülbahar’ı da yanına alarak kayıplara karışırken, Ceylan çaresiz ve vicdan azabıyla kalakalmıştır.
 
Abisinin kendisi için ha yatını feda etmesiyle perişan olan Kadir, töre gereği Dicle ile evlenmek zorundadır.
 
Hem Kadir hem de Dicle için bir kabus olan bu durum, Zilan’ı da kontrolden çıkaracaktır. Fidan ve Halil ise b ir yandan Dicle’nin akıbeti için endişelenirken, bir yandan da yeni hapisten çıkan amcaoğlu Nasır’ın hedefindedirler.
 
Artık kaybedecek hiç bir şeyi kalmayan Dicle, kendisini tehdit eden Emin Ali’ye baş kaldırır. Bu başkaldırının bedelini Diyar ödeyecektir. Emin Ali, Diyar’ı zorla kaçırarak kendini sağlama alacaktır.”

Adını Kalbime Yazdım 11. Bölüm özeti;

Show TV'de yayınlanan Adını Kalbime Ya zdım'da heyecan dorukta...
 
Ceylan'ı kurtarmak için Adana'ya giden Kadir, gördüklerini yanlış anlamış ve C eylan'a çok öfkelenmiştir. Kadir'in üzerine kuma getireceği korkusuyla bayılan Zilan ise hastaneye kaldırırlar. Sahte hamileliği ortaya çıkar. Zilan'ı artık çok zor günler beklemektedir. 
 
Ömer ve Halil'in Leyla için kavgaya tutuştuğunu öğrenen Kureyşa deliye döner. Ömer'in Leyla'ya  olan öfkesinden de faydalanarak, Dicle ile Ömer'in beklenen nikahını kıydırır. Kureyşa şimdi de kendisine kafa tutan Leyla'dan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Ölümle burun buruna gelen Leyla , karşısında kendis ini kurtarm ak için canını hiçe  sayan Halil'i bulacaktır. Kadir ise Ceylan'ı Hasan'ın elinden alırken, ne büyük bir belaya bulaştığının henüz farkında değildir.

Adını  Kalbi me Yazdım 10. Bölüm  özeti;
 
Ömer ve Leyla arasındaki yakınlaşmaya tanık olan Halil deliye döner. Bir yanda kardeşi Dicle, bir yanda gözünden sakındığı Leyla vardır. Hışımla Bozbey  kona ğını basar, Ömer’i tehdit eder ve Dicle’yi alır.
 
Ya Ömer ile Dicle’nin nikahı yapılacak ya da anlaşma bozulacaktır. Leyla’nın Halil ve Ömer arasında bir tehdit olacağını anlayan Kureyşa, zorla da o lsa Leyla’yı Mardin’den göndermeye karar verir. Öte yandan Kadir, Adana’da korkunç bir batağın içine saplanmak üzere olan Ceylan’ın   izini bulur.
 
Onu kurtarmak için yola çıkar ancak kendisini bekleyen acı sürprizden henüz habersizdir. Halil ve Ömer Leyla i çin son kez kozları nı paylaşacaklardır.

Adını Kalbime Yazdım 9. Bölüm özeti;
 
Pehlivan konaktaki şok karşılaşma, Ömer ve Leyla arasında onarılması imkansız yaralar açacaktır. Leyla Ömer'in Dicle ile evli olduğunu öğrenmiş, Ö mer de Leyla'yı Halil ile  birlikte görünce  deliye dönmüştür.
 
Ömer'in başka bir kadını sevdiğinden şüphelenen Dicle de, iz sürmeye başlar. Kadir ise Ceylan'ın yalan söylediğini öğrendiği için çok öfkelidir. Bir yandan Ceylan'ın, bir yand an d a kendisini mayına s ürenlerin peşine   düşmüştür. Ceylan Hasan'ın adamlarının eli nden k urtulam az.

Adana'da kork u dolu saa tler yaşamaktadır. Leyla'nın Ömer ve Halil'i karşı karşıya getirmesinden korkan Kureyşa, soluğu sağlık ocağında alır. Şehri terketmesi için Leyla'yı tehdit eder. Kadir'i kaçıranları yakalamak için baskına giden Ömer ve Kadir, ölümle burun buruna geli rler...
 
Adını Kalbime Yazdım 8. Bölüm özeti;
 
Show TV'nin iz leyenleri ekrana kilitleyen dizisi Adını Kalbime Yazdım'da tüm gerçekler ortaya çıkıyor...
 
Leyla öğrendikleriyle yıkılıyor...
 
Kadir'in kaçırılması Ömer ile Halil'i karşı karşıya getirir. Mayınlı arazinin ortasında kalan Kadir kurtulabilecek midir?
 
Zilan konakta söz sahibi olmak için elinden geleni yapmaktadır. Leyle'nın karşısına dikilen, Kureyşa Ömer hakkında bilinmeyenleri Leyle'ya anlatacak mıdır?

Dicle ile yan yana gelen Leyla, Ömer'in Dicle'nin kocası olduğunu öğrenebilecek mi?

Adını Kalbime Yazdım 7. Bölüm özeti;

Halil'in aşk itirafı k arşısında şoka giren Leyla, bir yandan da Ömer ile arasına giren büyük engeller karşısında çaresiz kalmıştır.
 
Ancak onu ikna eden, yine Ömer'in kararlılı ğı olacaktır. Elbette daha ezeli düşmanlar Halil ve Öm er'in, Leyla için karşı karşıya gele ceklerinden haberleri yoktur.
 
Konakta ise Dicle ve Zilan ara sındaki ipler iyice gerilmiştir. Ayak oyunları ortaya çıkan  Zilan'a attığı tokadın bedeli, Kureyşa için çok büyük olacaktır.
 
Öte yandan, düz en bozmaya kalkan Ömer'e adam akıllı bir ders vermek isteyen Halil, Kadir'i hedef alır. Ömer'in Leyla'dan vazgeçmeyeceğini öğrenen Kureyşa, Leyla'nın karşısına dikilir.

YORUMLAR
618755
loading
Reklamı Geç