• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  112122
 • up
  USD
  4.0401
 • up
  EURO
  4.9853
 • up
  GBP
  5.734
 • up
  Altın
  174.388
 
 
 
 
 
 
Tarih : 04.12.2013 - 20:05 Yorum : 0

Aramızda Kalsın 11. bölüm fragmanları izle

Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi kazanan Aramızda Kalsın dizisi 11. bölüm fragmamları yayınlandı. Aramızda Kalsın dizisi Perşembe akşamı 20:00'da yayınlanacaktır.

Aramızda Kalsın 11. bölüm fragmanları izle

Aramızda Kalsın dizisi 11.bölümü Perşembe akşamı ekranlarınıza gelecek. Aramızda kalsın 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Beklenen gün gelmiş, Hanendeler Kasrı kapılarını bu kez de Ceylan ve Taylan için açmıştır! Limon şerbetiyle neşelenip, Lingo Lingo Şişelerle zamanı unutan Hüsne dünür randevusuna geç kalır. Kızına kendini affettirebilmek için bir söz verir: Herşeyi kontrolü altına alacak,  kızının nişanının kusursuz olması için ne gerekiyorsa yapacaktır. Hüsne her türlü zorluğu göze alır; Nişanda dans edebilmek için hoca bulur. Nişan elbisesine giremeyince yemeden içmeden kesilir, rejime başlar.Ödem atmak için halalar ve dünürle birlikte saunaya girer. Diğer yandan Bahattin yüzüklerinin kurdelesini kesmeye hazırlanmakta, akşam yapacağı konuşmayı çalışmakta, herşeyin eksiksiz olması için oradan oraya koşmaktadır. O gün sadece Ceylan değil, Yaren için de özeldir.Yadigar kızına unutamayacağı bir doğum günü hazırlamak ister. Fakat ne doğum günü planladıkları gibi olur ne de nişan. Celepoğlu ailesi ile Yadigar ve Civan'ı yine komik, romantik ve eğlenceli maceralar beklemektedir.

Yayın Günü: 5 Aralık Perşembe
Yayın Saati: 20.00
Başrollerinde Uğur Yücel'in oynadığı sevilen dizi Aramızda Kalsın yeni bölümü Star Tv ekranlarında. Büyük bir izleyici kitlesi edinen Aramızda Kalsın Star tv Ekranlarında Perşembe akşamları en çok izlenen programlar arasında. Aramızda Kalsın Star Tv ekranlarının sevilen dizisi. Star tv ekranlarında Perşembe akşamları saat 20.00'de yayınlanan dizi izleyiciden büyük ilgi görüyor... Yapımını TMC - Erol Avcı'nın üstlendiği dizinin yönetmeni Hatice Memiş. Aramızda Kalsın başrollerinde Uğur Yücel (Bahattin) Binnur Kaya (Hüsne) Gökçe Bahadır (Yadigar) yer almakta. Aramızda Kalsın diğer oyuncular ise, Caner Cindoruk, Hikmet Körmükçü, Bilge Şen, Gamze Karaduman, Ferit Aktuğ, Ecem Çalık, Mutlu Güney, Tülay Bursa, Ayça Damgacı, Barış Aytaç, Melis Mutluç ve Aybars Kartal Özson yer almakta.

YORUMLAR
592729
loading
Reklamı Geç