• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  94541
 • down
  USD
  4.7101
 • down
  EURO
  5.4482
 • down
  GBP
  6.2396
 • down
  Altın
  193.795
 
 
 
 
 
 
Tarih : 08.12.2013 - 11:10 Yorum : 0

Bugünün Saraylısı son bölüm izle 720p - yeni fragmanı tek parça

Bu günün Saraylısı izle. Bugünün Saraylısı son bölüm izle. Bugünün Saraylısı yeni bölüm seyret. 23 Kasım Bugünün Saraylısı 4. Bölüm Fragmanı seyret, Bugünün Saraylısı 4. bölüm fragmanları 1-2 izle, Bugünün Saraylısı 3. bölüm fragmanlarını izle, Bugünün Saraylısı 3. bölüm fragmanı seyret ve daha fazlasına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Bugünün Saraylısı son bölüm izle 720p - yeni fragmanı tek parça

Bugünün Saraylısı 3. Bölüm Fragmanı seyret, Bugünün Saraylısı 3. bölüm fragmanları 1-2 izle, Bugünün Saraylısı 3. bölüm fragmanlarını izle, Bugünün Saraylısı 3. bölüm fragmanı seyr et ve daha fazlasına haberim izden ulaşabilirsiniz...Bugünün Saraylısı son bölüm izle, Bugü nün Sarayl ısı yeni bölüm fragmanı izle...  Bugünün Saraylısı 3. bölümü ile 23 Kasım günü ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Bugünün Saraylısı 4. bölüm fragmanları haberin devamında izleyebilirsiniz. Bugünün Saraylısı'nda deng eleri alt üst eden büy ük sürpriz - Yapımcılığını Şükr ü Avş ar'ın, yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı Bugünün Saraylısı heyecan dol u yeni bölü müyle 23 Kasım cumartesi akşamı saat 20.00'de atv ekra nlarında olacak. Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Cansu Tosun, Ali Ersan Duru, Serhat Teoman, Gözde Çığacı, Derya Durmaz, Gülenay Kalkan'ın oyn adığı dizinin 3. bölüm şöyle: Hayatının ilk öpüc üğü Ayşen’in kalbinde fırtınalar koparır. Şok öpücüğe tan ık olan Sürey ya’nın bir anlık öfk eyle attığı adım ortalığı karıştırır.  Çılgına dönen Nesl ihan’ın çıkardığı krizle birlikte Savaş ve Fatih de ilk kez Ayşen için karşı karşıya gelir. Bastırm aya çalıştığı duyguları yüzünden allak bullak olan Ayşen, kalbindeki fırtınanın ortasında güvenilir bir dost ararken Feride’nin kendisine gösterdiği sahte yakınlığa dört elle sarılır. Kız ına sahip çıkamamanın acısıyla savrulan Ata’nın Ayşen’le yakınlaşma çabası Üftade’nin şimşeklerini çekmeye devam eder. Ata ve Üftade, Ayşen yüzünden bir kez daha karşı karşıya gelir ve geçmişteki defterler yeniden açılır. Ataman’ların verdikleri parti Neslihan’ın Ayşen üzerine oynadığı oyunlarla Ayşen için tam bir kabusa dönerken, partiden sonra yaşananlar tüm dengeleri alt üst edecek sürpriz bir gelişmeye sebep olur. 
Bugünün Saraylısı 3. bölüm izle, Bugünün Saraylısı son bölüm izle, 23 Kasım 2013 Cumartesi
Bugünün Saraylısı 3. bölüm izle, Bugünün Saraylısı son bölüm izle, Bugünün Saraylısı yeni bölüm izle, Bugünün Saraylısı tek parça izle, Bugünün Saraylısı full izle, Bugünün Saraylısı canlı izle, Bugünün Saraylısı atv izle, Bugünün Saraylısı 3. bölüm fragmanı izle, 23 Kasım 2013 Cumartesi. 23 Kasım 2013 Cumartesi günü yayınlanacak olan Bugünün Saraylısı dizisinin 3. bölüm fragmanı ve özeti sayfamızda yerini almıştır. Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan "Saraylı Bey" lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, "Bugünün Saraylısı" olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen'le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

YORUMLAR
589485
loading
Reklamı Geç