• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  94552
 • up
  USD
  4.7378
 • up
  EURO
  5.4908
 • down
  GBP
  6.2357
 • down
  Altın
  192.939
 
 
 
 
 
 
Tarih : 14.11.2013 - 22:25 Yorum : 0

Galip Derviş son bölüm izle seyret - 14 Kasım - Canlı Kanal D

Galip Derviş son bölüm izle. İşte herkesin merakla beklediği dizinin 25. bölümü bu akşam ekranlara geliyor. Galip Derviş yeni bölüm canlı izlemek için haberimizin detayındaki linki kullanınız...

Galip Derviş son bölüm izle seyret - 14 Kasım - Canlı Kanal D

O bir kahraman! Ama şimdiye kadar gördüklerinize hiç mi hiç benzemiyor! Sayısız fobileri ve takıntılarıyla Galip Derviş, belki de görüp görebileceğiniz en şaşırtıcı, en akıl almaz ve en zeki adam. Çözülmesi imkânsızmış gibi görünen her olayın altından başarıyla kalkacak kadar yetenekli. Ama takıntıları ve fobileri yüzünden açığa alındığından beri komiser değil. Bir yandan, tekrar polis olmak için uğraşırken, diğer yandan, dört yıl önce arabasına konulan bir bombayla öldürülen karısının katilini bulmak zorunda. Galip Derviş, obsesif kompulsif kişilik bozukluğunun yanı sıra, saymakla bitmeyecek kadar çok takıntı ve fobiye sahip bir adam. Mikrop takıntısı had safhada. Birçok insan gibi yüksekten, kalabalıktan, asansörden, kapalı yerlerden korktuğu yetmiyormuş gibi inanılmaz takıntıları var. Mesela sütten korkması ya da simetri takıntısı yüzünden yetiştirdiği organik sebzelerin aynı şekilde ve boyda büyümesi için uğraşması. Çocukluğunda bile, olağan dışı zekâsı ve inanılmaz hafızası nedeniyle her zaman diğerlerinden farklı ve aykırı biri olmuştur. Bu özellikleri, müthiş gözlem yeteneğiyle de birleşince, polisliğin kendisi için biçilmiş kaftan olduğunu düşünmüş ancak takıntıları ve fobileri polis olabilmesi için büyük bir engel teşkil etmiştir. Ta ki hayatının aşkı, biricik eşi ve sevgilisi Belgin’le tanısana dek... Belgin’le sekiz yıl süren evlilikleri boyunca Derviş, takıntıları ve fobilerinin çoğunu rafa kaldırır ve “neredeyse” normal bir adam olur. Tek kelimeyle “mükemmel” geçen sekiz yılda, Derviş’in ünü sadece emniyet teşkilatında değil her yerde hızla yayılır. Çözümsüz görünen olayları bile çözer, en karmaşık cinayetlerden alnının akıyla çıkar. Ancak bu güzel günler, hiç beklenmedik bir anda, beklenmedik bir trajediyle son bulur.
Galip Derviş Dizisi 24. Bölüm özeti:
Galip Derviş, dişçi koltuğunda. Bir zırhlı para aracının soyulması sırasında ölen kişilerin soruşturmasını yapan Ahmet, dayanılmaz diş ağrıları çekmektedir. İzzet 'in baskılarına dayanamayarak bir dişçiye gider. Baygın olduğu sırada, dişçi ve asistanının bir cinayet işlediğine tanık olur. O sırada ilacın etkisinde olduğundan, kimseyi gördüklerine inandıramaz. Bu yüzden gururuna yenik düşen Ahmet, polisliği bırakıp şarkıcı olmaya karar verecektir. Galip Derviş, hiç istemediği halde kendini dişçi koltuğunda bulacak ve kaçırılan zırhlı araçta olanlardan, dişçiye kadar uzanan gizemli serüveni çözecektir.


KİM KİMDİR?
Engin Günaydın  (Galip Derviş)
Doğum Yeri : Tokat
Doğum Tarihi : 29 Ocak 1972
Eğitim Durumu : Lisans
Setenay İnal  (Belgin Derviş)
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 1987
Eğitim Durumu :
Ege Gürel  (Yusuf Ekiz)
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 23 Ağustos
Eğitim Durumu :
Orhan Güner  (Başkomiser İzzet)
Doğum Yeri : Rize
Doğum Tarihi : 17 Ağustos 1954
Eğitim Durumu :
Algı Eke  (Hülya Uçar)
Doğum Yeri : Ankara
Doğum Tarihi : 16 Eylül 1985
Eğitim Durumu :
Barış Başar  (Komiser Ali)
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 1978
Eğitim Durumu : Sanat Merkezi
Ersin Korkut  (Komiser Ahmet)
Doğum Yeri : Hakkari
Doğum Tarihi : 1979
Eğitim Durumu :
Levent Öktem  (Psikolog Dr. Fırat)
Doğum Yeri : İzmir
Doğum Tarihi : 1955
Eğitim Durumu : Konservatuar
Deniz Türkali  (Pervin Uçar)
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 15 Kasım 1944
Eğitim Durumu : Lise
İrem Şentürk  (Çaycı Neşe)
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi :
Eğitim Durumu :

YORUMLAR
586545
loading
Reklamı Geç