• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  110932
 • up
  USD
  4.0581
 • down
  EURO
  4.9812
 • up
  GBP
  5.7042
 • up
  Altın
  174.816
 
 
 
 
 
 
Tarih : 12.03.2014 - 11:25 Yorum : 0

Kara Para Aşk dizisi 1. bölüm izle, ATV Canlı izle, I. II. III. fragmanı izle, Kara Para Aşk

Kara Para Aşk 1. bölümü ile 5 Mart Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Kara Para Aşk 1. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kara Para Aşk oyuncuları. Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Kara Para Aşk dizisi canlı yayın linkini haberimizde bulabilirsiniz.

Kara Para Aşk dizisi 1. bölüm izle, ATV Canlı izle, I. II. III. fragmanı izle, Kara Para Aşk

İşte Kara Para Aşk oyuncuları, Kara Para Aşk tanıtım fragmanı izle, Kara Para Aşk 1. bölüm izle, Kara Para Aşk fragman izle videosu. Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir.  Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir. Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir. Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir. ATV'nin yeni dizisi Kara Para Aşk bu akşamdan itibaren ATV ekranlarında.

Kara Para Aşk Dizisi ATV Canlı İzlemek İçin Tıklayın

Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Erkan Can, Nebahat Çehre gibi isimlerin yer aldığı Ay Yapım imzalı yeni dizisi başlıyor.

VAN'DAN ROMA'YA UZANAN MACERA BAŞLIYOR!
Atv'nin merakla beklenen yeni dizisinde Tuba Büyüküstün (Elif) ve Engin  Akyürek (Ömer) yepyeni bir ikili olarak seyirci karşısına çıkacak. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre, Erkan Can ve Aytaç Arman da yer alıyor.  Senaryosunu Sema Erge nekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, Ahmet Katıksız'ın yönetmenliğini yaptığı "Kara Para Aşk" adlı dizi çok yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

HERKES GÖZ KAMAŞTIRICI BİR PIRILTININ PEŞİNDE!
Engin Akyürek'in Van Orga nize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer; Tuba Büyüküstün'ün varlıklı bir ailenin yurtdışında yaşayan başarılı tasarımcı kızı Elif olarak seyirci karşısına çıkacakları dizi, bir cinayetle kesişen hayatları konu alıyor. Çok sevdiği nişanlısını bir cinayete kurban veren  Ömer ile mükemmel babasının aslında karapara ak ayan bir mafya olduğunu öğrenen Elif'in kaderleri, cinayetin ardından yaşananlarla değişecek. Bu hikayede kimi paranın pırıltısının esiri olacak, kimi aşkın, kimi gerçeğin, kimi sırların kimi de hırslarının..  Parayla sınanamayan bir aşkın hikayesini anlatacak.

Kara Para Aşk'ın yayın tarihi belli oldu
'Kara Para Aşk' dizisinde Engin Akyürek ve Tuba Bü y üküstün'le birlikte Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor. Ay Yapım'ın yeni dizisi, 5 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV'de başlayacak. Sea y osunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise, Ahmet Ka tıksız yapıyo r. DİZİNİN  K ONUSU Akyürek 'in Van  Organize Suçlar Şubesi Komi seri Ömer  karakterini, Büyüküstün' ün ise varlıklı bir ailenin yur t dış ıa yaşayan başarılı tasarımcı kızı Elif'i canlandıracağı dizi, nişanlısı öldürülen bir polisle babasının kara p ara aklayan bir mafya olduğunu öğrenen genç kızın k esişen hayatlarını konu alıy or.
TIKLA İZLE Kara Para Aşk ilk bölüm I.II. fragmanı

YORUMLAR
618753
loading
Reklamı Geç