• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  111516
 • up
  USD
  4.043
 • down
  EURO
  4.9742
 • down
  GBP
  5.6808
 • down
  Altın
  174.417
 
 
 
 
 
 
Tarih : 22.11.2013 - 11:20 Yorum : 0

Medcezir yeni bölüm fragmanları yayımlandı, Medcezir 1. 2. fragman izle

Medcezir 10. Bölüm Fragmanı, Medcezir 10. bölüm fragmanları 1-2 izle, Medcezir 10. bölüm fragmanlarını izle, Medcezir 10. bölüm fragmanı seyret ve daha fazlasına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Medcezir yeni bölüm fragmanları yayımlandı, Medcezir 1. 2. fragman izle

Med cezir 10.  Bölüm Fr agm anı, Medce zir 10. bölüm fragm anları 1-2 i zle, Medc ezir 10. b ölüm frag ma nlarını izle, Medc ezir 10. bölüm fragmanı seyr et, Me dcezir son bölüm fragmanı izle, Star TV di zi izle hd, Medcezir 10. bölüm izle, Medcezir fragmanı izle, Medcezir son bölüm izle, Medce zir yeni bölüm fragmanı izle...  Medcezir 10. bölümü ile 22 Kasım günü Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Medcezir 10. bölüm fragmanları haberin devamında izleyebilirsiniz. Star TV'nin soluksuz izlenen reyti ng rekortmeni dizisi Medcezir bomba gibi bir bölümle hayr an larının karşısına çıktı. Medc ezir'ın 15 Kasım  akşamı yayınlanan 9. bölümü izleyenlerden tam not almayı başardı. Medcezir 10. bölüm ilk frag manı Star TV ekranlarında yayınlandı. Medcezir dizisi ile ilgili yorum, ipucu, görüş veya tahminlerinizi Medcezir 10. Bölüm fragmanları altınd aki kutuc uğa y azarak bizlere ve diğer okuyucularımıza ulaştırabilirsiniz.
Medcezir son bölümünde Yaman hırsız ilan edilir!
Medcezir son b ölümünde Orkun’u kurduğu tuzak sonun da paralar Yaman’ın odasın da bulunmuş, Yama n  hırsız ilan edilmiştir. Serez ailesi dışında kimse onun masum olduğuna inanmamaktadır. Me dcezir s on bölümünde Y aman ise kendisine bu tuzağı Orkun’un kurduğundan emindir. Ama eli nde öfkesinden başka bir şey yoktur. Kırıl an gururunu tek başına tamir etmek için zor bir  k arar alır. Mer t hayattaki tek dostunun yaşadığı haksızlık kar şısında kenard a bekle mez. Selim’le birlikte Or kun’un bir açığını arar. Medc ezir son bölümü nde Tedavi için Amerika’ya gitmeden önce Mira, Orkun’la ilişk isini yeni den gö z d en geçi rmeye karar verir. Orkun , Yaman’ı çevrele rinde n uzaklaştırmayı başarsa bile, Mir a’nın kal binde n çıkaramay acağını  anlar. Yaman’ı Mira’nın gözünden dü şürmek için elindeki tek kozu oynar... Medcezir son bölümünde Ser ezler’in dest eği olm adan ha yatını sü rdürmeye başlayan  Yaman’ın  nefesi  Ork un’un  ensesindedi r. Gerçekl eri itiraf ettirene kadar onun peşini bırak maya caktır. M ed cezir so n bö lüm ünde A merika’ya gid e ceği gün Mi ra son ana kadar ved alaş mak için Yaman’ın gelmesini bekler. Um udu nu kaybettiğinde, Yam an’a ulaştırması için Mert’e bir emanet bırakır. Me dcezir son bölümünde Mer t’in hırsızlık olayıyla ilgili bulduğu ipu cu, Seli m’i büyük bir kumar oynamaya iter. Orkun’a suçunu itiraf ettirir.
Medcezir'e sü rpriz yeni oyuncu İZLE
Medcezir'in kadrosuna yeni bir isim daha eklendi. Medcezir'e son olarak 20 Dakika dizisinde yer almış olan Defne Kayalar dahil oldu. Çağatay  Ulus oy ve Serenay Sarıkaya'n ın başrollerin de olduğu dizide Defne Kayalar Mine Tugay'ın canlandırdığı Ender karakterinin kız kardeşi olarak diziye bu hafta giriş yapacak.

Medcezir'de sürpriz ayrılık!
Star Tv ekranlarında yayınlanan Me dcezir dizisinde sürpriz bir a yrılık yaşandı. Bugüne kadar "Aşkı Memnu", "Yapr ak Dökümü", "Fatmagül'ün Suçu Ne?" ve "Ku zey Güney" gib i birbirinden  başarılı ve izlenme rekorları kırmış olan dizilerde birlikte  çalışan senaryo yazarı Ece Yörenç ile Melek Gençoğlu'nun  Medcezir'de ki birlikteliği 8. bölümden itibaren s ona erdi. Melek Ge nçoğlu'nun dinlenip, bir süre çocuklarıyla vakit geçirmek için çalışmay acağı öğrenildi. Mele k Ge nçoğlu'nun, Kıv anç  Tatlıtuğ'un yeni dizisi Kurt Seyit ve Shura dizisinde 5 bölümün senary osun un yazmında görev aldığı ve artık diğer b ölümlerde Ece Yörenç'in yalnız başına çalışacağı öğrenildi.

Medcezir 10. Bölüm 1. fragmanı

Medcezir 10. Bölüm 2. fragmanı

YORUMLAR
589090
loading
Reklamı Geç