• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  110932
 • up
  USD
  4.0581
 • down
  EURO
  4.9812
 • up
  GBP
  5.7042
 • up
  Altın
  174.816
 
 
 
 
 
 
Tarih : 03.10.2013 - 21:46 Yorum : 0

Trabzonspor Lazio özet, tamamı full hd izle

Bu haber için yapılan aramalar, Trabzon Lazio, TS Lazio, Trabzonspor Lazio maçı, Trabzonspor Lazio maçı özet, Trabzonspor Lazio maçı özeti, Trabzonspor Lazio geniş özeti, Trabzonspor Lazio golleri, Trabzonspor Lazio video, Trabzonspor Lazio maçı videosu, Trabzonspor Lazio maç sonucu,Trabzonspor Lazio maç skoru, Trabzonspor Lazio maçı kaç kaç bitti, Trabzonspor Lazio youtube golleri, Trabzonspor Lazio maç golleri izle, Trabzonspor Lazio youtube videosu izle seyret, Trabzonspor Lazio indir, Trabzonspor Lazio tamamı..

Trabzonspor Lazio özet, tamamı full hd izle

RAKİBİMİZİN OYUN PLANI SABIR ÜZERİNE KURULU - Akçay basın toplantısına, "Bugüne kadar sergilediğimiz futbol, kendi evimizde mahkum oynayacağımızı veya çok geride olacağımızı göstermez. Sabırlı oyunumuzu, direk bir oyunla kaleye giden organizasyonlarla süslemek istiyoruz. Rakibimizin oyun planının da sabır üzerine kurulduğunu biliyoruz. Dolayısıyla yarın akşam maçın kilidi sabır üzerine kurulu. Fenerbahçe müsabakası öncesinde Lazio maçının önemi 2 kat artıyor." sözleri ile başladı. Sonrasında kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Akçay, Lazio maçı öncesinde ne gibi bir yol haritaları olduğunu "Bu sonuçlara önümüzdeki istatistiklere bakarak varıyoruz. Rakibinizin güçlü ve zayıf taraflarını ele alıyorsunuz. Zaten taktik kelime anlamıyla kendi artılarınız ve eksileriniz ile rakibinizin artıları ve eksilerini bir teraziye koyup strateji üretmektir. Zaman zaman teknik adamların konuşmalarına bakılarak farklı hedefler ve stratejiler oluşturulabilir" diyerek açık etmekten kaçındı. Lazio karşısında alınacak 3 puanın Trabzonspor'u nasıl etkileyeceğine yönelik soruyu ise bordo mavili takımın teknik direktörü, "Bu 6 puanlık bir avantaj demektir. 11 ile 12 puan toplamanın gruptan çıkmaya yeterli olacağını düşündüğümüzden dolayı yarınki maçta alacağımız galibiyetin yolu yarılayacağını düşünüyorum" şeklinde yanıtladı. Karşılaşmaya yönelik şans vermeyi düşündüğü oyuncuları değerlendirmesi istendiğinde ise Mustafa Reşit Akçay şu ifadeleri kullanarak sözlerini noktaladı:"Oynamayan oyuncularınıza bir şans vererek onların maç kondisyonunu geliştirmeyi her antrenör ister ama bu maç için belki o stratejiyi kullanmayı göz ardı edebilirim. Kısa süre sonra Fenerbahçe maçının olması ve o maçı da çok dikkate alarak bir strateji geliştirdiğimizde o yönde bir tercih kullanmayabilirim."
MAÇIN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ...
LAZIO'YU FAVORİ GÖSTERDİ

Basın toplantısına çıkmadan NTV Spor muhabirine özel bir röportaj veren Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, merak edilen konulara açıklık getirdi. İşte o röportajda Akçay'ın yapmış olduğu tespitler: "Lazio çok sabırlı oynayan bir takım. Biz de aşağı yukarı bu anlayışla sahada olacağız. Dolayısıyla bu maçta sonucu belli edecek kilt faktörün sabır olduğunu düşünüyorum. Ele geçirdğimiz fırsatların değerlendirilmesi çok önemli. Bizim açımızdan son derece önem taşıyan bu maçın favorisi onlar."
"OLGUN BİR TAKIM, USTA OYUNCULARA SAHİPLER"
"Lazio'nun teknik direktörü Vladimir Petkovic, düzenlediği basın toplantısında mantıklı bir yaklaşım göstermiş. 25 kişilik kadrosunun 20'si milli takımlarda oynuyor. Tecrübe olarak olgun bir takım ve bizden daha fazla usta oyunculara sahipler. Ligde eksiklerine rağmen 6 maçta 10 puan kazanmaları da onlara özgüven kazandırmıştır, yapılan açıklamalar da bunların göstergesi. İtalyan takımlarına karşı aldığımız sonuçları da göz önüne alıp, tüm bunları bir araya getirerek kendilerini favori ilan etmeleri gayet normal ve son derece yerinde. Biz ise çeşitli hamlelerle Lazio'nun beklentilerine engel olmaya çalışacağız."
ÖZGÜVEN, BAŞARI VE AİDİYET DUYGUSUNA VURGU YAPTI
"Çok kısa aralıklarla oyuncuları maça motive etmeye çalışıyoruz. Görüntü ve veri içeren her türlü argümandan hazırlıklarımız esnasında yararlanıyoruz. Önemli olan oyuncuların bu bilgi ve birikime ne kadar önem verdiği. Oyuncularımızın aidiyet duygusunun geliştiğini ve bizim verdiğimiz her türlü enformasyona saygı duyduklarını düşünüyorum. Her şeyden önemlisi, önümüzdeki karşılaşmada alacağımız sonucun, özgüven, başarı ve aidiyet duygusunu geliştirerek Fenerbahçe maçına taşınacak bir etki göstereceğini görüyoruz."
COLMAN: "GÜVENİMİZ ARTTI"

"Karşımızda da Lazio gibi güçlü bir ekip var. Oyuncu grubumuz kendini iyi hissediyor. Art arda galibiyetlerden sonra takımın güveni yükseldi" dedi. Rakiplerinin özellikle orta alanda iyi oyuncularının bulunduğunu vurgulayan Colman, " Eğer onları orta sahada durdurabilir, kendi oyunumuzu ortaya koyabilirsek başarılı olacağımızı düşünüyorum."

YORUMLAR
576159
loading
Reklamı Geç