• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  95852
 • down
  USD
  4.68
 • down
  EURO
  5.4469
 • down
  GBP
  6.2181
 • down
  Altın
  191.277
 
 
 
 
 
 
Tarih : 17.11.2013 - 23:25 Yorum : 0

Yetenek sizsiniz de kaza - izle

Yetenek Sizsiniz'de şok kaza. Yetenek sizsiniz izle. Yetenek sizsiniz yeni bölüm izle. Yetenek sizsiniz Türkiye son bölüm izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye 16 Kasım bölümü tek parça izle.

Yetenek sizsiniz de kaza - izle

Star Tv ekranlarının beğeni ile izlenen yetenek yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye nin bu akşam ekranlara gelen bölümünde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler Türkiye nin yeteneklerini aramaya devam ettiler Star Tv ekranlarının beğeni ile izlenen yetenek yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye nin bu akşam ekranlara gelen bölümünde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler Türkiye nin yeteneklerini aramaya devam ettiler. Tweet Yetenek Sizsiniz Türkiye ye Bursa İnegöl den katılan 17 yaşındaki Burak, Bülent Ersoy, Gönül Yazar, Kadir İnanır ve Burhan ın taklitlerini yaparken Nihat Doğan ı da es geçmedi. Yaptığı taklitlerinin çoğunun daha iyisinin yapıldığını söyleyen jüri üyeleri yarışmacının yetenekli olduğunu söylediler. Oylamada Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı hayır, Hülya Avşar ise Evet oyunu kullandılar.
Acun Medya'nın düzenlediği Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon yeni bölümü bu akşam. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması saklı kalmış birçok yeteneği tanıtmaya devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm bu akşam 20.00'da Star TV'de. Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşam Star TV'de.Yetenek Sizsiniz Türkiye Acun Medya tarafından organize ediliyor.Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni jüri üyesi Eser Yenenler ile renkli sahnelere konuk oluyor.Yetenek Sizsiniz Türkiye jürisi Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'den oluşuyor. Bu sezon Sergen Yalçın yerine gelen Eser Yenenler esprileri ile seyircileri güldürerekYetenek Sizsiniz Türkiye'ye renk katıyor.Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşam Star TV'de 20.00'dan itibaren yayınlanacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor.Ekranların beğenilen yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star TV'de ekrana gelmeye devam ediyor. Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon jüri kadrosuna Eser Yenenler katıldı.Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor... Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele edecek. Alp Kırşan'ın neşeli sunumu...
Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla "Yetenek Sizsiniz Türkiye" bu akşam 16 Kasım 2013 Cumartesi 20.00 Star'da.
HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR
587371
loading
Reklamı Geç