• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  112122
 • up
  USD
  4.0401
 • up
  EURO
  4.9853
 • up
  GBP
  5.734
 • up
  Altın
  174.388
 
 
 
 
 
 
Tarih : 26.11.2013 - 15:50 Yorum : 0

Yetenek Sizsiniz İbrahim ve Oğuzhan skeci son böIüm izle full

Yetenek Sizsiniz. Yetenek Sizsiniz Türkiye izle. Yetenek sizsiniz izle. Yetenek sizsiniz Türkiye yeni bölüm. Yetenek Sizsiniz Türkiye dün akşamki son bölümü bu haberde.

Yetenek Sizsiniz İbrahim ve Oğuzhan skeci son böIüm izle full

Yetenek Sizsiniz Türkiye son Bölüm seyret, Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm 1-2 izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm  seyret ve daha fazlasına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin dün akşamki bölümüne damga vuran Oğuzhan Koç ve İbrahim'in yapmış olduğu skeçler videosu.Yetenek Sizsiniz Türkiye son Bölüm  seyret, Yete nek Sizsiniz Tür kiye son bölüm ları 1-2 izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm larını izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm  seyret ve daha fazlasına haberi mizden ulaşabilirsiniz. Yetenek Sizsiniz  Türkiye son bölüm izle, Kurtlar Vadisi yeni bölüm  izle  Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölümü ile 23 Kasım günü Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Jüri neye uğradığını şaşırdı - 3 Adam'ın 'Yeteneksizler' skeci izleyenlere kahkahaya boğdu.Oğu zhan ve İbrahim'in performansı jüriyi adeta kırdı geçirdi.Star TV ekranlarında yayınlanan Eser Yene nler, Oğuzh an Koç ve İbrahim Büyü kak'ın hazırlayıp sunduğu '3 adam' isimli televizyon programının sevilen sunucuları Oğuzhan ve İbrahim'in 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' skeci izleyenleri güldürdü.
YETENEK SİZSİ NİZ TÜR KİYE SON BÖLÜM FULL İZLE - 23 KASIM
Star Tv ekranlarının beğeni ile izlen en yetenek yarışm ası Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin bu akşam ekranlara gelen bölü münde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler Türkiye'nin yeteneklerini aramaya devam ettiler. Yaşlarının tamamı dokuz olan miniklerin hasırladığı Kafkas oyunları ekibi daha performanslarını sergilemeden jürinin beğenisini kazanmayı başardılar. Eser Yenenler, perormansın ardından solo dans yapan min iğe övgüler yağdırdıktan sonra grubun en karizması olarak kendi çocukluğuna benze ttiği başka bir dansç ıyı gösterdi. Yapılan oylamada İstanbul Kafkas üç evet aldı. Yarışmaya İstanbul'dan katılan İmer Kadir sahneye ilk geldiği andan itibarenz kendisine olan özgüveni tamamı ile ortaya koydu. Bigbaks gösterisini sergilemeden önce seyirciden destek alan Emir Kadir, özg üve ninin sayesinde üç evet aldı. Acun Ilıcalı'nın başı bu sene tercümanlar ile dertte. İran'dan gelen ve mekik çeken yarışmacı Babak'ın tercümanı ile anlaşamayan Ilıcalı gerginliğini saklamakta old uk ça zorlandı. Tercümanı ile yaşadığı sıkıntıları atlatan Acun Ilıcalı, yarışmacı için sahnenin kenarına tesisat kurdurarak o mekik çekerken diğer yarışmacıları sahneye çağırdı. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de geçen sezon Hacivat ve Karagöz oyunu ile final gören yarışmacı bu sene Y etenek Sizsiniz'e tek başına katıldı ve rap showunu sergiledi. Hülya Avşar'ın performans sırasında ayakkabısını çıkarıp sahneye attı. Acun Ilıcalı ve Eser Yenenler'in ayakkabı atılacak kadar iyi bir perform ans olmadığı düyüncelerini paylaştığı yarışmacı geçen sene finali görme sinden dolayı Eser Yenenler'den evet aldı.
Hülya Avşar çok beğendiğini söyledi. Tolga Caner Güner üç evet ile ikinci tura geçmeye hak kazandı.

YORUMLAR
589586
loading
Reklamı Geç