• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  94552
 • up
  USD
  4.7365
 • up
  EURO
  5.4876
 • up
  GBP
  6.2599
 • up
  Altın
  194.146
 
 
 
 
 
 
Tarih : 07.10.2013 - 10:34 Yorum : 0

Yetenek Sizsiniz izle - Kekeme rapçi Ayhan Öztürk fırtınası - Video izle (Yetenek sizsiniz son bölüm izle)

Bu haber için yapılan aramalar; Yetenek Sizsiniz, Yetenek Sizsiniz izle, yenetek sizsiniz son bölüm, yetenek sizsiniz 6 Ekim, yetenek sizsiniz dün akşamki bölüm, yetenek sizsiniz kekeme repçi Ayhan izle, yetenek sizsiniz Ayhan Öztürk videosu, yetenek sizsiniz tamamı, yetenek sizsiniz full izle, yetenek sizsiniz 720p seyret, yetenek sizsiniz star tv izle..

Yetenek Sizsiniz izle - Kekeme rapçi Ayhan Öztürk fırtınası - Video izle (Yetenek sizsiniz son bölüm izle)

Acun Ilıcalı’nın hakkını vermek lazım. İyi nabız yoklayan, izleyicinin “neyi sevebileceğini” çok iyi analiz eden, günümüzün en önemli televizyoncusu olduğunu düşünüyorum. Haftanın dört gününü, hazırladığı programlar ile günü birinci kapatması da tesadüf değil. Aslında şöyle bir gerçek var. Maçlar dışında gün birinciliğini getiren programlar diziler ve Acun Yapımları. Bu yüzden diğer tüm kanallar Acun Programlarına rakip olabilecek yapımlar üretme çabasındalar. Ama şu ana kadar bu yapımları egale edebilecek başarılı bir yapım ortaya çıkmadı malesef. Hatta Acun ılıcalı’nın önceden yaptığı Var Mısın Yok Musun gibi klasikleşmiş programlar bile Acun’un önüne rakip olarak çıktı ama oda çok sert tepti. Sonuç olarak baktığımızda AcunMedya yapımlarınını izlemeyi seviyoruz. Türk televizyon tarihindeki en güzel yapımları yapmıyorlar belki ama önemli bir şifreyi çözmüş durumdalar. Oda samimiyet… Bundan olsa gerek Acun Medya seyirciyi arkasına alarak televizyon camiasının çok önemli bir noktasında duruyor.
Yetenek Sizsiniz de bunlardan biri. İşte dün akşam Yetenek Sizsiniz'e yine damga vuran bir performans vardı. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin bu akşam (6 Ekim)yayınlanan bölümünde, yarışmaya kekeme rapçi Ayhan Öztürk damgasını vurdu. Ayhan Öztürk'ün performansı büyük övgü aldı, sosyal medyada da geniş yer buldu. İşte Ayhan Öztürk'ün şarkısı...
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Ayhan Öztürk rüzgarı... Kekeme genç şarkı söylemeye başladı, bir anda her şey değişti, stüydyoyu şaşkına çevirdi. Hülya Avşar'ın 'Şaşkınlıklar içerisindeyim' dediği Ayhan Öztürk, 3 jüriden de evet oyu alarak bi üst tura yükseldi.

JÜRİNİN GÖRÜŞLERİ
Eser Yenerler:  Eğlenceliydi. Güzeldi. Ben ama şovun akmasını istedim.  Yaşanan aksilikler ekibin sempatik olması bana evet dedirtti.
Hülya Avşar: Eser'in evet dedikleri bana evet dedirtmiyor. Ben evet diyorum.
Acun Ilıcalı: Hülya birimiz evet birimiz hayır diyelim. Üst tura uyarılı bir şekilde çıkmış olsunlar.
AYHAN ÖZTÜRK TWITTER'I DA SALLADI
İşte twitter'da, Yetenek Sizsiniz Türkiye'de büyük beğeni toplayan kekeme rapçi Ayhan Öztürk için yapılan bazı yorumlar:
Engeller hic bir zaman engel degildir helal olsun sana ayhan öztürk yetenek sizsiniz türkiye
Ayhan Öztürk bundan önce Yetenek Sizsiniz Türkiye cikan ve cikacak rapper olan arabesk rapcilere ders olsun!
Ayhan Öztürk adamin dibisin be kardesim insallah tedavi de olursun her sey gönlünce olsun be Kralsin
Sağlam türkce rap söylüyor ve kekeme .. Helal olsun .
RAP ENGEL TANIMIYOR AYHAN ÖZTÜRK !!
ayhan öztürk biçok rapçiye taş çıkartır, kekemeliğe rağmen çok ii rap yapıo..!
Ayhan Öztürk üzerine gidilirse süper yetenek helal olsun !
Yetenek dediğin işte budur Ayhan Öztürk
Ayhan Öztürk'ü çok sevdim ya çok iyi,1.liği alsa acayip seviniriiiim
Bu adam inanılmaz bi rap çi olucak bi iyileşsin inşallah
Allah bir yerden alıp bir yerden veriyor işte. Acil şifalar Yetenekli Ayhan Öztürk
Ayhan Öztürk cidden baya iyiydi.
Ayhan Öztürk yüreğine sağlık kardeşim çok iyiydin
Ayhan Öztürk performansı tek kelimeyle Süperdi
Ayhan Öztürk = Türkçe Rap'ın geleceği
boşuna beklememişiz.Rap sevmeyen biri olmama rağmen çok beğendim,çok duygulandım.Böyle yeteneklere sahip çıkılması lazım.
TÜYLERİM DİKEN DİKEN AYHAN ÖZTÜRK SONUNA KADAR DESTEKÇİNİM.
Arabeskçilere karşın Yetenek Sizsiniz'de rapi en iyi şekilde temsil eden Ayhan Öztürk (Mitsah) abimize başarılarının devamını diliyoruz
Ayhan Öztürk inşallah çok iyi yerlere gelir .. Muhteşemdi Acun'un yaptığı da unutulmamalı ..
Yetenek sizsinize gelmiş geçmiş en iyi rap yapanı Ayhan Öztürk . . . Harikaydın be Ayhan !
Adamsın!!! Senin sayende T-Rap büyük bir adım attı!!
Yetenek Sizsinizde çıkan Ayhan Öztürk şuanda piyasada rap yapmaya çalışan embesillerin bir çoğundan çok daha iyi söylüyor açık ve net.
KEKEMELİK NEDİR? NEDEN OLUŞUR?
Kekemelik; konuşmanın akıcılığı ile ilgili bir iletişim bozukluğudur. Akıcı konuşmada ritim ve zamanlama büyük önem taşır. Hız, vurgulama ve doğru yerde duraklamalar açısından farklılıklar olsa da akıcı konuşmada sözcükler ve sözcük grupları kendiliğinden akar. Akıcılıkta ortaya çıkan bozukluklar, uygun olmayan duraklamalar, tekrarlar ve benzer problemler konuşmanın doğal akışını etkiler. İşte ses, hece ve sözcüklerde uzatmalar, tekrarlar veya duraklamalarla ortaya çıkan konuşmanın akıcılığının bozulduğu bu durum ”KEKEMELİK“ olarak adlandırılır. Artık, kişinin ne konuştuğundan çok nasıl konuştuğu dikkat çekmeye başlar. Konuşan kişi de dinleyenler gibi durumu fark ettiğinde, konuşma güçlüğüne korku ve endişe de eşlik etmektedir. Bazı durumlarda belirgin yüz ve vücut hareketleri konuşma çabası ile birlikte görülebilir.
HANGİ YAŞLARDA ORTAYA ÇIKAR?
Kekemelik, genellikle dil gelişiminin erken dönemlerinde ortaya çıkar ( 2-6 yaş). Bazı durumlarda, okul çağında, nadiren yetişkinlikte de ortaya çıktığı görülebilir. Çocukluk hastalığı olarak bakılır. İstatistiklere göre yarıya yakını kendiliğinden geçer, diğer yarısı kalır. Kekeleyenler içinde bir kaç hafta, bir kaç ay süren ve geçenler vardır. Geçmeyip kalanlar yaklaşık % 50 civarındadır. % 75 kadarı 3,5 yaşından önce başlar. Erkeklerde daha sık rastlanır. Erkeklerde rastlanan kekemelik küçük yaşlarda ½ oranındadır. İlkokulda bu oran 1/5 olarak değişir. Kızlarda erkeklere oranla spontan iyileşme daha fazladır. Batı kültüründe okul nüfusunun % 10’ unda kekemelik görülmektedir. Uzakdoğu ve Doğu Asya ülkelerinde de sayılar aynıdır. İlkel kavimlerde ise bu oran aynı hatta daha fazladır. Davranış standartlarının yüksek olduğu toplumlarda kekemelik fazla, kriter davranış standartlı, çocuktan beklenti, rekabet anlayışı fazladır. Daha toleranslı, rekabet ve cezanın az olduğu toplumlarda kekemelik daha az görülmektedir.
KEKEMELİĞE YOL AÇAN SEBEPLER NELERDİR?
Kekemeliğin nedenleri konusunda ileri sürülen görüşler oldukça değişik ve çoktur. Ancak kekemeliğin tek bir nedene bağlı olarak ortaya çıkmadığı görüşü hakimdir. Kimi uzmanlar, kekemeliği yapısal bir bozukluk olarak ele alırken, kimi öğrenilmiş bir davranış, bir direniş belirtisi olarak tanımlamakta, bir başkası da çevresel nedenlerin kekemelikte önemli rol oynadığı görüşünü savunmaktadır.
Kalıtımsal da olabilir, ailede varsa çocukta olma olasılığı artar. Kekemelik davranışları çok değişken olabilmektedir. Bazen şiddeti artarken, bazen hiç görülmez veya şiddeti azalır. Kendinden küçüklerle konuşurken, şarkı söylerken, (ezberden söylediği için, dikkat konuşmadan başka şeye çekildiği için) toplu halde konuşurken, söyleyecekleri yazılı olarak verildiğinde, birisinin söylediği tekrar edilirken, kendileri otorite konumunda ise kekemelik azalır, bazen de kaybolur. Bazen alışılmışın dışında bir tarzla konuşursa: bağırmak, tiz sesle konuşmak, fısıldamak, konuşma temposunu yavaşlatma gibi durumlarda kekemelikte azalma görülebilir. Ritmik konuşmada da kekemelik azalabilir.
Hangi durumlarda çoğalıyor?
Telefonla konuşurken (sadece konuşma ön planda olduğu için), kalabalık önünde, söylenmesi zor sözcüklerde, zaman baskısı olduğunda, sabırsız dinleyicilerle, (siz konuşurken başka şeylerle ilgilenen, sürekli saatine bakan, devamlı gözlerini kaçıran, konuşmacının sözünü tamamlayan dinleyici) söyledikleri anlaşılmayıp tekrarlatılınca, sosyal tedirginliğin fazla olduğu durumlarda kekemelik şiddetlenir.
Çift dil bilenlerin bazıları, bir dilde kekeliyor, bir dilde kekelemiyor veya kekelemesi azalıyor.

YORUMLAR
576644
loading
Reklamı Geç