• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  94437
 • up
  USD
  4.7316
 • down
  EURO
  5.4729
 • down
  GBP
  6.2232
 • up
  Altın
  193.612
 
 
 
 
 
 
Tarih : 17.11.2013 - 03:45 Yorum : 0

Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm izle - Şok kaza, Avşar neden ağladı

Bugün 16 Kasım. Yetenek Sizsiniz Türkiye izle akşamı. Yetenek sizsiniz türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm izle linkleri ve gecenin detayları...

Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm izle - Şok kaza, Avşar neden ağladı

16 Kasım 2013 Yetenek Sizsiniz Türkiye’de Burak Şovu - Star tv’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye’de geceye damgasını vuran yarışmacı Bursa İnegöl den katılan 17 yaşındaki Burak oldu.Burak adlı yarışmacı ortalığı şenlendirdi.Bülent Ersoy, Gönül Yazar, Kadir İnanır ve Burhan ın taklitlerini yaparken Nihat Doğan ı da es geçmedi. Star tv’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye’de geceye damgasını vuran yarışmacı Bursa İnegöl den katılan 17 yaşındaki Burak oldu.Burak adlı yarışmacı ortalığı şenlendirdi.Bülent Ersoy, Gönül Yazar, Kadir İnanır ve Burhan ın taklitlerini yaparken Nihat Doğan ı da es geçmedi. Yaptığı taklitlerinin çoğunun daha iyisinin yapıldığını söyleyen jüri üyeleri yarışmacının yetenekli olduğunu söylediler. Oylamada Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı hayır, Hülya Avşar ise Evet oyunu kullandılar.
BUNU BİLİYOR MUYDUNUZ -
O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz eylülde tv8’de - Haftalardır medya dünyası Acun Ilıcalı’nın tv8’i alıp almadığını tartışıyor. Bu haberin bu kadar kıymetli olmasının nedeni ise kanallar arasındaki rekabette tüm dengeleri sarsacak olması… Neden mi? Acun Ilıcalı, Star TV’de Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye programlarını yapıyor. Haftada dört gün ekrana gelen bu iki programda Star TV’yi prime time’da dört gün birinciliğe taşıyor. Ilıcalı’nın Star’a geçmesi Kanal D’yi 10 yıllık birinciliğinden bile etti. Hal böyle olunca, Ilıcalı’nın kendi kanalını kuracak olması Star TV’nin birincilik koltuğunu yerinden edecek bir tehdit oluşturuyor. Acun Ilıcalı’nın Star TV’yle anlaşması haziran ayında sona eriyor. Eylül ayında tv8’de Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye başlayacak. Survivor’da tv8’de ekrana gelecek. Bu durumda bugüne kadar butik bir kanal olan tv8 majör kanallar listesine girecek. Kanal D, yeni sezon için çok iyi bir hazırlık yapmak zorunda. Kaybettiği birinciliği yeniden elde edebilir. Star, çok kan kaybedecek. Ama önlerinde 10 ay var. Çok iyi formatlar ve diziler hazırlarlarsa tepetaklak bir düşüş yaşamazlar. Tabii tv8’de sadece O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz’le prototipini dolduramaz. Ilıcalı, mutlaka dizi işine de girecek. O nedenle tüm kanallar dikkat! Şimdiden en iyi dizileri Acun Ilıcalı’ya kaptırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun. Son olarak, muhabir olarak başladığı meslek hayatında kanal patronluğuna yükselen Acun Ilıcalı bir başarı hikâyesidir. Yeni kanalı hayırlı, uğurlu olsun. Yetenek Sizsiniz Türkiye izle seyret, Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm izle, Yetenek Sizsiniz yeni bölüm izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye 16 kasım bölümü linkleri haberimizin detayındadır. Kısa sürede büyük beğeni toplayan Star TV'nin yarışmalarından Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bu hafta bakalım neler oldu. İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm ayrıntıları.

YORUMLAR
587378
loading
Reklamı Geç