• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  95852
 • down
  USD
  4.68
 • down
  EURO
  5.4469
 • down
  GBP
  6.2181
 • down
  Altın
  191.277
 
 
 
 
 
 
Tarih : 04.11.2013 - 12:10 Yorum : 0

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de buzlanan erotik dans şovu - izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de erotik dans skandalı. Dün akşam Star TV ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 'Erotik' bir skandala imza atıldı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de buzlanan erotik dans şovu - izle

Acun Ilıcalı televizyon sahibi oluyor - Acun'un TV 8'e talip olmasıyla kartların yeniden dağıtıldığı televizyon sektöründe neler oluyor? Star TV'nin Acun sonrası için planları ne.  Acun Ilıcalı'nın TV 8'e talip olmasıyla hareketlenen televziyon kulislerinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Gazeteciler.com'un duyurduğu Acun ve TV 8 flörtü Star TV'nin de yeni bir durum değerlendirmesi yapmasına neden oldu. Star gazetesinin TV yazarı Asabi Adam bugünkü yazısında televizyon kulislerinde konuşulanları paylaştı. Acun'un TV 8 girişimiyle dengelerin sarsıldığını kaydeden Asabi Adam, Star'ın yeni yol haritasına dair konuşulanları yazdı. İşte yazıdaki ilgili bölüm: Bu aralar televizyon dünyasının kulisleri son derece hareketli. Konuşmalar daha çok, Acun Ilıcalı, Ilıcalı’nın TV8’i alma ihtimali, Star TV’nin gönüllü ikincilik fikir jimnastiğiyle, Show TV’nin temizlenen borçları üzerinde yoğunlaşıyor. İlginç olan bunların tamamı aslında birbirlerine bağlı olan gelişmeler... Aslında tüm gelişmeleri başlatan şey Turgay Ciner’in Show TV’nin geçmişten kalan borçlarını temizlemesi. Konuşulanlara göre en büyük alacaklılardan Acun Ilıcalı’ya da borç ödenmiş. Bu rakam kimine göre 25 kimine göre 30 milyon dolar civarında bir paraymış. Ilıcalı’nın kendi kanalının sahibi olma fikri daha önce de konuşulmuş bir fikirdi ama bu kez iş bir miktar daha ciddi zira TV8 için önerilen para bile biliniyor. Acun Ilıcalı kendi kanalını alır ve programlarını orada yayınlar mı? Anladığım kadarıyla eski programların tekrarları, Survivor Adası’ndan kesintisiz yayın, diğer programlar vesaire içerik bir şekilde halledilir ama bu risk alınır mı sorusu çok konuşuluyormuş. Haksız da değiller hani, Acun Ilıcalı ve ekibi bugüne kadar hep ilk 5’te olan kanallarda program yaptı. Tüm bunlar karşısında asıl ilginç gelişmeler ise Star TV cephesinde yaşanıyor. Doğuş Grubu’nu çok iyi bilen önemli bir kaynak, “gönüllü ikincilik” gibi bir fikir jimnastiğinden bahsetti. İddia o ki, grubun bazı yöneticileri patron katına “Birincilikte 100 harcıyor, 140 kazanıyoruz, ikinci olalım, 80 harcayıp 160 kazanalım” diyorlarmış. Bu ancak yüksek bütçeli işlerin kanaldan gitmesiyle olabilecek bir şey ama Star TV’den Muhteşem Yüzyıl ve Acun Ilıcalı’yı çıkarırsanız diğer programlar bugün aldıkları reytingi ve reklamı alır mı, çok düşünmek lazım. Bir de Şampiyonlar Ligi yayın hakları meselesi var ki, o konuda da tamam mı devam mı diye düşünülüyormuş.
ACUN'UN PROGRAMINDA EROTİK ŞOV SOSYAL MEDYA AYAKTA
Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın yaptığı programda Erotik dans şov yapılması, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. İşte büyük tepki toplayan erotik dans skandalının görüntüleri..Yetenek Sizsiniz Türkiye Ekin Avşar - Star tv'nin sevilen yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu akşam saat 20:00'da star tv'de yeni bölümüyle yayında. Yetenek Sizsiniz Türkiye Performansları NetGazete.com'da. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Ekin Avşar performansı yaptığı dansla 3 evet alarak juriyi etkilemeyi başardı. Jüri üyeliğini Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in yaptığı yarışma Yetenek Sizsiniz Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye Cumartesi ve Pazar Star’da ekrana gelmeye devam ediyor.
YETENEK SİZSİNİZ SON BÖLÜM FULL İZLE
Yetenek Sizsiniz'de erotik şov rezaleti
Acun bu kez yarışmacıların kucak dansına evet dedi ancak izlerken kendi bile utandı. Yetenek Sizsiniz'de kucak dansı rezaleti! Star TV'deki dans televizyon yönetimi tarafından buzlanarak ekrana verildi; ancak izyecilerin sosyal medyadaki tepkiyi dindiremedi. Yetenek Sizsiniz size hedef tahtasında! Acun Ilıcalı'nın Star TV'deki programının yeni bölümünde sahneye çıkan Cengiz Saliev Mehmedov ve dans grubu, bu kez ipin ucunu kaçırdı. Acun Ilıcalı, görüntüleri kesmek ya da kamera açısını değiştirmek yerine, fazlaca erotik bulunan görüntüleri buzlayarak ekrana taşıyınca olanlar oldu.
ACUN BİLE YÜZÜNÜ KAPADI
Özellikle sosyal medyada büyük tepkilere neden olan dans karşısında, jüri üyesi olan Acun'da yüzünü kapadı.
DANS GRUBU İPİN UCUNU KAÇIRDI
Sahneye çıkan bir dans grubu performansını sergilerken bir anda gruptan iki yarışmacı kucak dansı yapmaya başladı. Star TV, o iki yarışmacının bulunduğu bölümü blurlayınca ortaya tuhaf bir görüntü çıktı. Acun Ilıca'nın o görüntüleri izlerken bir ara elini gözlerine siper ettiği görüldü.
ACUN AYNI REZALETİ TEKRARLATTI
Hülya Avşar dans gösterisi için X'ya basarken, Acun Ilıcalı aynı dansı tekrarlattı. Star TV ise her iki performansta da erotik bölümü blurladı. Acun Ilıcalı, performansı yorumlarken, "ben eğlendim" deyip dans grubuna övgüler yağdırdı.
ACUN "EVET", HÜLYA "HAYIR" DEDİ
Acun performansa "evet" derken, Hülya Avşar "Hayır" demeyi tercih etti. Eser ise oyunu "evet"ten yana kullandı.
REZALET GÖRÜNTÜLERE TEPKİ BÜYÜK

Bu görüntülerin ardından sosyal medyada Acun Ilıcalı'ya tepki yağdı. Yetenek Sizsiniz ekrana taşırken RTÜK'ün 7 yaş üzeri logosuyla ekrana taşınıyor. Erotizm taşıyan unsurların yer aldığı yaş ortamasının ise 13-18 uyarısı yapılması gerekiyor. RTÜK'ün ceza vermesine kesin gözüyle bakılan o görüntülere sosyal medyadan da tepki yağdı.
İŞTE O YORUMLAR
Hidrojan ‏@Hidrojan
Canım sıkılıyor diye Yetenek Sizsiniz'i izleyeyim dedim, bi kaç yarışmacı gördüm. Ve döndüm dedim ki; Allahım beni böyle yar attığın için tşk
Duygu Çakır ‏@duygucakir
Yetenek Sizsiniz'de o buzlama neydi arkadaş?
şenay sürer ‏@senaysurer
Acun ılıcalı perulu dansçıların ahlak dışı danslarına müsama göstererek gözümden düşeli 2,5 saat oldu!!
idris cirit ‏@cirit03
yetenek sizsiniz'de utanç verici kucak dansı ...anlaşılan acunn kanalına layık olmaya çalışıyor. Helal Hülya Avşar
Muhammed ‏@mozkaan
Oğuzhanı Manu bozdu o kucak dansı olayları falan. Hep o zaman yani. Gusül öğretsinler şunlara. Bir de alınan futbolcuları müslüman alalım
Ömer Korkmaz ‏@omerkorkmaz6
Yetenek sizsinizde bi kucak dansı eksikti... Ayıptır l...n...
SosyaLci ‏@ya51n
Yetenek Sizsiniz Türkiye'de kucak dansı da sergilenen yetenekler arasındaymış Sansürlüde olsa gördük tüm kucak dansçıları katılabiliri aldı.
Gamze Söyler ‏@_gamzesylr_
Dekolte giyenin işine son veriliyor ama acun iki kez sahnede kucak dansı yaptiriyor ona hiç birşey olmaz.
soner sercan ‏@3SonerSercan
Yetenek sizsiniz de kuçak dansı yaptı diye ekranı buzlamak nedir abi :Dfgh
Kürşat Demir ‏@kursatdemirr
yetenek sizsiniz de bile kucak dansı yaptılar bu yarışmalar kendini bi değişik etti
MarlaSinger ‏@nazlzamaann
Kucak dansı yapan kıza bu kadar tepki gösteren Hülya Avşar edep akıyo surattan bacım yahu!

YORUMLAR
583590
loading
Reklamı Geç