Güncel Aramalar : Canlı Maç Izle AZTV GS TV Kaçak Gelinler 17.Bölüm KYK Ntvspor D Smart Roma Bayern Munich Nehir Erdoğan AZ TV Frekans


 • BIST 100
  73.973
 • USD
  2.2825
 • EURO
  2.8875
 • GBP
  3.6635
 • Altın
  89.901
 • İstanbul
  24
 
CANLI YAYIN
Erdoğan Letonya Üniversitesi'nde konuşuyor

Aşk Ağlatır filmi fragmanı izle - Vizyonda bu hafta

Ve bu hafta yine duygusal ve aşk hikayesini konu alan bir film, Aşk Ağlatır. Tıkla fragmanını izle.

Tarih : 24.10.2013 - 22:35

Aşk Ağlatır filmi fragmanı izle - Vizyonda bu hafta

Romantik-dram türündeki ''Aşk Ağlatır'' filminin senaristliğini ve yönetmenliğini Mehmet Taşdiken yaptı. Hüzünlü bir aşk hikayesini, hastalık, ihanet ve acı ekseninde ele alan filmin başrollerini Melih Selçuk ve Ceyda Ateş paylaşıyor.
"AŞK AĞLATIR" FİLMİNİN GALASI YAPILDI
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, "Aşk Ağlatır" filminin galasına katıldı. Başrol oyuncuları ve çok sayıda davetlinin katıldığı törende konuşan, Çiçek, Kopenag maçı öncesi Galatasaray futbol takımına başarılar diledi. Çiçek, "Sayın Taşdikeni daha önceden tanıyoruz. Daha evvelki yaptığı eserleri biliyoruz. Devlet Bakanı olduğum dönemde Yuva diye aile ve komşuluk ilişkilerini konu alan bir diziyi beraber yapmıştık. O zamandan beri takip ediyoruz. İnanıyoruz ki bu yaptığı da bunca sene sonra teknoloji, imkanlar tecrübede var. Kamuoyu da beğenir, başarılar diliyorum. Aşksız hayat tatsız tuzsuz yağsız bulgur pilavına benzer. Onun ne kadar tadı olursa aşksız hayatında o kadar tadı olur.” dedi. Filmin basit bir aşk hikayesi olmadığını ifade eden filmin yapım ve yönetmeni Mehmet Taşdiken şunları söyledi; “Filmin hikayesi bir aşk hikayesi biraz hüzünlü biraz kırık bir aşk hikayesi ama biz buradan daha çok insani değerleri bağışlamayı, fedakarlığı ve insanı insan eden başka değerleri buluyoruz. Sadece basit anlamda iki insanın ilişkilerinden bahsetmiyor. İlişkilerin ötesinde daha çok duygusal boyut, insani boyut ön plana çıkıyor.” Başrol oyuncularından Melih Selçuk da “Filmimiz adı üstünde "Aşk Ağlatır" duygusal bir film. Amacına ulaşamayan bir aşkı anlatıyor diyebiliriz. Çünkü filmin başında Atıf evleneceğini düşündüğü kadının başka birisine aşık olduğunu öğreniyor. Atıf'ın tepkisi önemli burada kızmıyor, isyan etmiyor. Günümüzde böyle birinin olması zor. Keşke böyle insanların olabilme ihtimalini, kendimin böyle biri olabilme ihtimalini düşündüm ve istedim.” şeklinde konuştu. 2013 Mayıs ayında başlanan filmin çekimleri, beş haftalık bir sürede İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştirildi. Film için birçok harabe halindeki mekan yeniden yapıldı ve düzenlendi.

YORUMLAR
AdIDM
Medya365
Medya 365
Gündem Haberleri,
Güncel Haberler
Haber
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep

Ukash Kart Satış ve
Ukash Bozdurma Hizmetleri
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber
ukash Ukash Satış ve
Ukash Bozdurma
Türkiye Bayisi

şikayetim var
Türkiye'nin yeni Tüketici Şikayet sitesidir.
otelcenneti
OtelCenneti.com
seyahatsever otel yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.
Garantili, faturalı ve yüksek kaliteli notebook bataryaları satış sitesi.