• BIST 100
  91.413
 • USD
  2.3505
 • EURO
  2.6525
 • GBP
  3.5368
 • Altın
  96.087
Mehmet Sarışın Yazdı, 'Yaman' adammış doğrusu

Küçük Ağa dizisi 3. yeni bölüm fragmanı izle

09.02.2014 - 11:57

Küçük Ağa 3. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Küçük Ağa özeti.Küçük Ağa özet izle.Küçük Ağa yeni bölüm izle ve Küçük Ağa son bölüm izle videosu.

Küçük Ağa dizisi 3. yeni bölüm fragmanı izle

Küçük Ağa 3. Bölüm salı akşamı saat 20:00'da sizlerle ekran karşısında. Peki Küçük Ağa dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Küçük Ağa 3. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Küçük Ağa özeti.Küçük Ağa özet izle.Küçük Ağa yeni bölüm izle ve Küçük Ağa son bölüm izle videosunu haberimizde devamında bulabilirsiniz. Küçük Ağa dizisi hakkında Kanal D'nin başrollerini Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi ve Ruhsar Öcal'ın paylaştığı, Hakan Bilgin, Banu Zorlu, Nazan Diper, Şükrü Türen, Kayhan Yıldızoğlu, Cansın Özyosun, Faik Ergin, Ozan Çobanoğlu, Sinem Ergin, Remzi Evren, Halil Doğan, Yunus Çakıroğlu veHilmi Özçelik'in de eşlik ettiği, yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un kaleme aldığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz ile Erol Özlevi'nin yaptığı Küçük Ağa, Salı 20:00'de Kanal D izleyicisiyle buluştu. Küçük Ağa dizisinin konusu Küçük Ağa, İstanbul'un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sinem ve Urfalı ze ngin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır. Küçük Ağa dizisinde Sinem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Küçük Ağa dizisinde güzel, zeki ve etrafında  kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı, prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır. Küçük Ağa dizisind e anne ve babasının  boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaram azlığı yapma potansiy  elinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki  Mehmet Can, anne ve  babasını n ayrılmaması için elinden geleni yapa r. Küçük Ağa dizisinde evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve ba basını tekrar bir ar aya getirmek için çare o lmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan , ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işi n içine karıştırır. Küçük ağamız, temelde etrafındaki  olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre  yaşantımızdaki değ erlerin, ne denli önemli olduğuna   değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.
Küçük ağa 2. bölüm full izle

YORUMLAR
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Teknolojik cihazlar ile kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Meba Tesisat, Profesyonel Su Tesisatı Çözümleri
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber

Sevdiklerinize
Birbirinden Lezzetli
Hediyelik Meyve Sepeti Gönderin

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
gümüş kolye
Türkiye'nin En Güvenilir Gümüş Firması Olan Gumusdunyasi.com adresinden Sevdiklerinize En Güzel Hediyeleri Kaliteli İşçilikle Alabilirsiniz.