• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  98455
 • down
  USD
  5.3279
 • down
  EURO
  6.0542
 • down
  GBP
  6.8869
 • down
  Altın
  220.305
 
 
 
 
 
 
Tarih : 06.02.2018 - 14:28 Yorum : 0

Almanya’da Türk aile zehirlerek hayatlarını kaybetti

Almanya’nın Esslingen kentinde karbonmonoksit gazında hayatlarını kaybeden ve dün öğle saatlerinde evlerinde ölü bulunan dört kişilik Öztürk ailesinin bir gün önce öldükleri ihtimali olduğu dile getirildi.

Almanya’da Türk aile zehirlerek hayatlarını kaybetti

Komşuları son iki gündür evden herhangi bir ses gelmediğini akşam ışıkların yanmadığını söyledi. Aile yakınları ise telefonla aramalarına rağmen cevap alamadıklarını ailece grip olduklarını bildiklerini bundan dolayı da doktora gittiklerini zannettiklerini ifade ettiler. Çocuklarının durumundan endişelen aile eve gelip zili çalmasına rağmen kimsenin ses vermemesi üzerine bahçe penceresinden çeriye bakarak yerde yatan evlatlarını görünce iki gündür sessizliğin nedeni ortaya çıktı. Olayla ilgili Alman medyasında çıkan haberlerde de ölüm zamanının iki gün önce olma ihtimali üzerinde duruldu.

MERT BUGÜN BEŞ YAŞINDA
Karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden Öztürk ailesinin ilk çocukları Mert Öztürk eğer yaşasaydı bugün beşinci yaş gününü ana okulunda arkadaşlarıyla kutlayacaktı. Çevrelerinde sevilen 29 yaşındaki Turgay Öztürk, sıkı bir Trabzonspor taraftarı olarak biliyordu. Adli Tıp’ın raporunun ardından Turkgay Öztürk, Filiz Öztürk, Mert Öztürk ve Milen Öztürk’ün cenazeleri memleketleri olan Trabzon’un Düzköy ilçesi Çalköy Mahallesinde toprağa verilecek.
(Mehmet Koca / İHA)
Etiketler :
YORUMLAR
830863
loading
Reklamı Geç