Ana Sayfa | EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ | Genç oyuncu Paul Walker, bu kazada öldü

Genç oyuncu Paul Walker, bu kazada öldü

Hızlı ve Öfkeli Paul Walker trafik kazasında öldü son dakika. Hızlı ve Öfkeli serisinin ünlü yıldızı ABD'li Paul Walker trafik kazasında öldü.

Genç oyuncu Paul Walker, bu kazada öldü

Paul Walker hayatını kaybetti


Hı zlı ve Öfk eli Paul Walker trafik kazas ında öldü son dakika. Hızlı ve Öfkeli seris inin ünlü yıldızı ABD'li Paul Walk er trafik kazas ında öldü. Beyazpe rdenin başarılı yapıml arından Hızlı ve Öfkeli (The Fast and the Furious) film inin oyunc usu ABD'li aktör Paul Walker (40), Los Angeles'ta meydana gelen trafik kazas ında yaşamını yitirdi.  Bir arkadaşıyla bağış gecesine katılmak üzere yola çıkan Paul Walker, arkadaşının kullandığı aracın kaza yapması sonucu öldü. Kazada ünlü oyuncunun henüz ismi açıklanmayan arkadaşı da hayatını kaybetti.  15 yaşında bir kızı olan yıldız oyuncunun, son olarak 6'ncısı çekilen Hızlı ve Öfkeli filminin 7'ncisi için yapımcı firma ile çalışmakta olduğu bildirildi.
HIZLI VE ÖFKELİ'NİN 7'NCİ FİLMİNDE OYNAYACAKTI
Arkadaşıyla birlikte bir bağış gecesine katılmak üzere Porsche otomobille yola çıkan 40 yaşındaki Paul Walker, arkadaşının kullandığı aracın Los Angeles'ın Santa Clara kasabasında kaza yapması sonucu öldü. Direksiyon hakimiyeti yitirilen araç, tüm hızıyla ağaca çarpınca alev topuna döndü. Kazada ünlü oyuncunun henüz ismi açıklanmayan arkadaşı da hayatını kaybetti.
Polis departmanından yapılan açıklamaya göre kaza, aşırı hız yüzünden meydana geldi.
Paul Walker öldü
Paul Walker kaza yerinden görüntücomments powered by Disqus
Gazete Manşetleri
Son Dakika HaberleriGünün Gelişmeleri

medya365
Medya 365
Gündem Haberleri
Haber
StarGündem
StarGündem
haberleri