• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  118485
 • down
  USD
  6.856
 • up
  EURO
  7.7547
 • down
  GBP
  8.5687
 • up
  Altın
  393.619
 
 
 
 
 
 
Tarih : 24.02.2017 - 09:38 Yorum : 0

Sedat Sönmez: Arınma çadır projeleri hakkında bilgi verdi

Dekontaminasyon olarak da bilinen arındırma çadırları KBRN firmasının nükleer tehditlere karşı oluşturdukları en iyi ürünlerden bir tanesi olarak biliniyor.

Sedat Sönmez: Arınma çadır projeleri hakkında bilgi verdi

Sönmez Group’a bağlı bir iş kolu olan KBRN, hizmetlerini, nükleer ve biyolojik tehditlere karşı oluşturuluyor. Açılımı kimyasal, biyolojik, radyoaktif, nükleer tehdit olarak da bilinen KBRN, tüm faaliyetlerini Sönmez Group şirketlerinin sahibi ve aynı zamanda firmanın da Ceo’su olan Sedat Sönmez önderliğinde yürütüyor. Ülke genelinde ve tüm dünyada hizmet vermeyi amaçlayan firma, oluşabilecek kimyasal ve nükleer tehditlere karşı bireylere yaşam alanı oluşturabilecek, çadırlar ve yaşam platformları üretiyor. Firma Ceo’su Sedat Sönmez, böylesine tehlikeli ve önemli bir projeye destek verdikleri için tüm ekip arkadaşları ile gurur duyduğunu ifade ederken, KBRN olarak her geçen gün projelerinin artarak devam edeceğini belirtiyor.

ARINDIRMA ÇADIR PROJELERİ

Dekontaminasyon olarak da bilinen arındırma çadırları KBRN firmasının nükleer tehditlere karşı oluşturdukları en iyi ürünlerden bir tanesi olarak biliniyor. Herhangi bir saldırı karşısında bireylerin rahatlıkla uzun süre kendilerine yaşam alanları oluşturabilecekleri bu çadırlar, 311-L3 ve 311-120  modellerinden meydana geliyor. İçerisinde koridor parçaları ve duş mekanizmalarınında yer aldığı arındırma çadır projesi ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran firma Ceo’su Sedat Sönmez, başarılarını ve bireylere faydalı ürünler üretmenin sırlarını istikrarlı ve azimli bir şekilde çalışmak olarak değerlendiriyor. Herhangi bir tehdite karşı oluşturulan bu tarz çadırların yer altında da kullanılabildiğini belirten Sönmez, çadırlar içerisinde saatte 120’den fazla hastanın tedavi edilebileceğini dile getiriyor.

NÜKLEER KORUNMA YAŞAM ÜNİTELERİ

KBRN firması, yaşam üniteleri üretme konusunda da oldukça başarılı gözüküyor. En iyi performans ile en hızlı kurulumu sağladıklarını belirten firma, yaşam üniteleri içerisinde oluşturulan çadırlarda, hasta tedavisinden, gıda ve su yardımına kadar birbirinden farklı ürünlerin olduğunu belirtiyor. Kimyasal ve nükleer saldırıların gerçekleşme olasılığının yüksek olduğunu ve bu tarz durumlarda karşı ülkelerin savunma konusunda zayıf kaldığını belirten Ceo’ları Sedat Sönmez, KBRN ekibi olarak, bu tarz kimyasal ürünlere karşı korunabilecek en iyi ürünleri ürettiklerini belirtiyor. Yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada bu konu ile ilgili birbirinden farklı projeler yönetildiğini belirten Sönmez, ükelerin toplumlarını düşünmeleri adına böyle çadırlara sahip olmaları gerektiğini vurguluyor.

YORUMLAR
773869
loading
Reklamı Geç