kapat


 • BIST 100
  84.218
 • USD
  2.091
 • EURO
  2.8087
 • GBP
  3.6158
 • Altın
  88.158
 • İstanbul
  24

'Benim Hala Umudum Var' başladı Benim Hala Umudum Var Son Bölüm Video İzle Tek Parça (3.Bölüm) full 15 Temmuz

Tarih : 16.07.2013 - 01:18
'Benim Hala Umudum Var' başladı Benim Hala Umudum Var Son Bölüm Video İzle Tek Parça (3.Bölüm) full 15 Temmuz

DİZİYE İLİŞKİN HABERLER...

Benim Hala Umudum Var adlı dizide Umut karakterini canlandıran Gizem Karaca'yla çekimleri Ataköy Marina'da başladı. Gizem Karaca'nın oynadığı yeni dizinin adı Benim Hala Umudum Var. Güzel oyuncu Gizem Karaca'nın başrol oynadığı 'Benim Hala Umudum Var' adlı dizinin çekimleri başladı. Modern bir külkedisi hikayesini anlatan ‘Benim Hala Umudum Var'ın çekimleri, Ataköy Marina'daki Puppa'da yapıldı. Star TV'de ekrana gelen dizide ‘Umut' karakterini canlandıran Gizem Karaca, “Eve Düşen Yıldırım dizisi, ilk oynadığım ve büyüdüğüm setti. Emir'in Yolu dizisi benim olgunlaştığım yerdi. Sete başladığımda okulda öğrendiklerimin yararını gördüm. Eğitim üzerine eğitim aldım. Çok şey birikti içimde bu dizide hepsini göstermek istiyorum" diye konuştu.

'Aliye'nin oğlu Arda büyüdü...

Bazı çocuk yıldızlar, kolay kolay unutulmazlar. Unutulmayan çocuk yıldızlardan biri de Aliye dizisinin Arda'sı Ayberk Koçar.

Sanem Çelik, Nejat İşler ve Halit Ergenç'in rol aldığı sevilen dizi Aliye'de Sanem Çelik'in oğlunu canlandıran Ayberk Koçar, o dönemde sevimli halleri ve tavırları ile ilgiyle izlendi. Sonraları kısa bür süre Pulsar isimli bir dizide başrolde oynadı ama ekran macerası Aliye kadar uzun olmadı.

Bu diziden sonra çok fazla ortalarda görünmüyen Ayberk Koçar, Star'ın yeni dizisi “Benim Hala Umudum Var” dizisinde ortaya çıktı. Gizem Karaca'nın kardeşi Ali olarak ortaya çıkan Ayberk Koçar, çocuk hallerinden çok uzak, bir delikanlı olarak ortaya çıktı.

SON BÖLÜM DÜN AKŞAM YAYINLANDI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.startv.com.tr/dizi/benim-hala-umudum-var

YORUMLAR
AdIDM
Medya365
Medya 365
Gündem Haberleri,
Güncel Haberler
Haber
UÇAK BİLETİ
Ucuz UÇAK BİLETİ Fiyatları
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep

Ukash Kart Satış ve
Ukash Bozdurma Hizmetleri
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber