• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  96131
 • up
  USD
  5.8359
 • up
  EURO
  6.5624
 • up
  GBP
  7.5614
 • up
  Altın
  240.233
 
 
 
 
 
 
Tarih : 15.03.2015 - 12:06 Yorum : 3

Kiraz Mevsimi izle, Öykü, Ayaz'ı terk mi ediyor? Kiraz Mevsimi Tek Parça Son Bölüm İzle

Kiraz Mevsimi izle, Kiraz Mevsimi son bölüm izle, Kiraz Mevsimi yeni bölüm de neler yaşanacak. Kiraz Mevsimi son bölüm de Mete ve Ayaz savaşı devam edecek mi? Kiraz Mevsimi 36. bölüm için nefesler tutuldu. Kiraz Mevsimi 36. bölüm bu akşam ekranlara gelecek. Kiraz Mevsimi her zamanki saatiyle fox tv ekranlarına geliyor.

Kiraz Mevsimi izle, Öykü, Ayaz'ı terk mi ediyor? Kiraz Mevsimi Tek Parça Son Bölüm İzle

Kiraz Mevsimi izle, Kiraz Mevsimi son bölüm izle, Kiraz Mevsimi yeni bölüm de neler yaşanacak. Kiraz Mevsimi son bölüm de Mete ve Ayaz savaşı devam edecek mi? Kiraz Mevsimi 36. bölüm için nefesler tutuldu. Kiraz Mevsimi 36. bölüm bu akşam ekranlara gelecek. Kiraz Mevsimi her zamanki saatiyle fox tv ekranlarına geliyor. Kiraz Mevsimi son bölüm yine çok heyecanlı. Ayaz ile Öykü çıkmazda. Öykü'nün kırılan gururu aşkının önüne geçebilecek mi. Şeyma ve Mete'yi neler bekliyor?İzlediği iddia görüntüleriyle yıkılan Öykü ne yapacağını bilememektedir. Şeyma yaptığı hatanın bedelini fazlasıyla öderken, Meral Öykü ve Ayaz’ı karşısına alıp konuşur. Şu andan itibaren yalanmış, oyunmuş hepsi bitti! “Yeterince uzadı bu iş! Alın nikah gününüzü, düğün derneğinizi yapın güzelce, herkes sussun!" Tüm engeller kalkmış, iki aşık kavuşmak için gün saymaktadır. Ancak aralarındaki basit inatlaşma kızlar ve erkeklerin bir günlüğüne rol değiştirmesiyle sonuçlanır. İki taraf için de zorlu ama eğlenceli geçen günün sonu Mete'nin teklifiyle durum bir kez daha değişir. Bakalım, Mete ve Ayaz eski günlerdeki dostluklarına geri dönebilecekler midir?

35. Bölüm Özeti

Ayaz ve Öykü yanlarında Sakız babaanne, Önem ve Meral’le birlikte nişan alışverişine çıkarlar. Ancak alışverişte Sakız ve Önem’in arasındaki gerginliğin ardından Salih dede kararını verir. “Kapandı nişan meselesi. Bitti... Bizim onlara verecek kızımız yok.” Artık aşkına kavuşmak için Ayaz’ın tek çaresi kalmıştır. Öykü’yü kaçırmak. Ayaz ve Öykü kaçış yolculuğunda önlerine çıkan her engeli aşıp imzaları atarlar. “Saçların… Gülüşün… Gözlerin… Benim artık…Sen benimsin...” İki aşığı karı koca olarak geçirecekleri ilk gecede büyük bir sürpriz beklemektedir.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Kiraz Mevsimi 34.son bölümü ile yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Her hafta farklı bir heyecanın yaşandığı Kiraz Mevsimin'de bu hafta yine gündeme bomba gibi düşen olaylar yaşandı. Mete'nin düzenlemiş olduğu partiye gelen Öykü ve Ayaz gördüğü manzara karşısında şok yaşarlar...
Kiraz Mevsimi'nde Ayaz ve Öykü'nün aşk oyunu!

“Bazen küçücük bir an, hiç hesaplamadan, hiç düşünmeden söyledikleriniz hayatınızın akışını değiştirebiliyor oysa. Mesela sırlar gibi…” Bu sözlerin sahibi için yeni bir hayat başlar. Kim ve neden bu sözleri söylemiştir? Şeyma yaptığı hatanın bedelini fazlasıyla öderken, Meral Öykü ve Ayaz’ı karşısına alıp konuşur. Şu andan itibaren yalanmış, oyunmuş hepsi bitti! “Yeterince uzadı bu iş! Alın nikah gününüzü, düğün derneğinizi yapın güzelce, herkes sussun!" Tüm engeller kalkmış, iki aşık kavuşmak için gün saymaktadır. Ancak aralarındaki basit inatlaşma kızlar ve erkeklerin bir günlüğüne rol değiştirmesiyle sonuçlanır. İki taraf için de zorlu ama eğlenceli geçen günün sonu Mete'nin teklifiyle durum bir kez daha değişir. Bakalım, Mete ve Ayaz eski günlerdeki dostluklarına geri dönebilecekler midir?

Başrolleri Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç, Nilperi Şahinkaya ve Neslihan Yeldan’ın rol aldığı dizi reytinglerde üst sıralardaki yerini koruyor. Kiraz Mevsimi 33. Bölüm'de Usta oyuncu Cihat Tamer’in konuk oyuncu olarak yer aldı.

KİRAZ MEVSİMİ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KİRAZ MEVSİMİ 35. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

“Ayaz sen beni bir dinlesen! Felaketimiz olacaklar diyorum.” Öykü’nün panikle bahsettiği sürpriz misafirler kim? Diğer taraftan Mete kirli bir oyunun içine girmiş, hırstan gözü dönmüş bir halde planlar kurar. Ayaz ve Öykü’nün ihtiyacı olan destek hiç beklenmedik birinden gelir. Mehmet, Ayaz’ın babası rolünü oynayacaktır. Peki niçin? Ve kafeye bırakılan bebek ortaya bomba gibi düşer. Sebep olacak karışıklık ise Ayaz ve Öykü’nün evliliklerini tehlikeye düşürecektir.

Dizinin konusu ise şöyle:

Öykü, kariyer basamaklarını kendinden emin adımlarla çıkmak isteyen ve yeteneğine inanmaktadır. Ufaklığından beri en yakın arkadaşı Burcu’nun abisi Mete’ye aşık olan Öykü gelecekte bir gün başarılı bir modacı olmayı arzu etmektedir. Kimseye söyleyemediği aşkı Mete’yi mahalleden tanıdığı Şeyma’ya kaptırınca hislerini kalbine gömer.

 Öykü komik ve ilginç tesadüfler neticesinde Mete’nin ortağı Ayaz ile karşılaşır. Hatta ilk karşılaşmalarında aralarında ufak bir tartışma da geçer. Ayaz hem ukala hem de çapkın bir tiptir. O yüzden ona içten içe sinir olur. Birbirlerine zıt bu iki kişi kaderin kendilerine oynadığı oyunlar sonucunda her fırsatta bir araya gelir ve aralarında romantik ve bir o kadar da komik bir ilişki doğar. Çocukluk aşkı Mete’yi hala Öykü, Mete’nin ortağı Ayaz’a aşık olmasıyla işler bir hayli karışır.

KİRAZ MEVSİMİ 32.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ekranların merakla beklediği dizi Kiraz Mevsimi bu hafta yeni bölümü ile 14 Şubat Sevgililer Günü'ne denk geldi.  Yepyeni bir bölümle ekrana gelen Kiraz Mevsimi Öykü ve Ayaz arasındaki aşk macerası izleyiciyi ekrana kilitledi. .Dizinin yeni bölümünden ipuçları veren fragman fonda çiftin samimi görüntüleri ile Öykü’nün Ayaz’a olan aşkını dile getirmesiyle başlıyor. Burada en dikkat çeken cümle Öykü’nün Ayaz’a “Artık kalbim gibi aklım da seni hatırlıyor.” demesi.

KİRAZ MEVSİMİ 31.BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Beyni anlamak zordur" der doktor. "Bazen beynimiz kaza anında yaşadığı travmayla baş edilmek için unutmayı seçer." Öykü'nün Ayaz'ı unutması beynin bir oyunu mudur? Ayaz yıkılsa da pes etmedi. Aşkını Öykü'ye tekrar hatırlatmak, birbirlerinin kaderi olduklarını kanıtlamak için birlikte yaşadıkları en özel anları yeniden hazırladı. Diğer tarafta Mete geç kaldığı bir aşk için mücadeleye devam etti. Gerçek aşkın sınavı asıl şimdi başladı. Akıl unutabilir her şeyi... Anları siler, anıları, içinde kaybolduğun gözleri, onun kalbini titreten gülüşünü unutabilirsin hatta... Ama kalp unutmaz, sevgi kaybolmaz... Diyen gerçek aşk mı kazandı bu sınavı yoksa yalancı baharlar mı? Ayaz benzeri görülmemiş bir savaşın içinde "Beni seviyorsan hatırla" diye bağırdı. Öykü'nün cevabı ise merak konusu oldu.
 

KİRAZ MEVSİMİ son bölüm'de neler yaşandı. Kiraz Mevsimi YENİ bölüm' neler yaşandı. Kiraz Mevsimi 24. bölüm'de neler yaşandı. Kiraz Mevsimi son bölüm'de Ayaz ve Öykü evleniyor. Kiraz Mevsimi son bölüm yine nefesleri kesecek. Mete, Şeyma aşkında ise bomba gelişmeler yaşanıyor. Kiraz Mevsimi son bölüm'de Mete Şeyma'ya tokat atıyor. Öykü’nün Ayaz’a yaptığı ani evlilik teklifi herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Öykü ve Ayaz kendini bir anda evlilik hazırlıkları içinde bulurlar. Sibel ve Burcu her şeyin usulüne göre olması için düğün hazırlıklarına dalarken, Emre ve İlker de Ayaz’ın bekarlığa vedası için kolları sıvarlar. Evlilik haberi Önem’i derinden sarsacaktır. Oğlunu kaybetme gerçeğiyle yüzleşen Önem bu işin peşini bırakmaz. Diğer yandan Şeyma evde Bülent’in iyice gözüne girmeyi başarır. Öykü-Ayaz ilişkisinin karşısında Önem’in en büyük yardımcısı olmaya devam eden Şeyma, bu sefer hiç hesapta olmayan bir şekilde Mete’yi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır.

Burcu’nun kendi hayatını kurma mücadelesi devam ederken, Bülent Emre’ye hiç beklemediği bir teklifle gelir. Nikah günü gelip çattığında Öykü ve ailesinin evinde mutluluk zirvededir. Bu sürpriz evlilik ile Öykü ve Ayaz sonunda kavuşacak mı?

Öykü sonunda muradınıa eriyor ve Ayaz ile evleniyor! Romantizm rüzgarlarının esip gürlediği Kiraz Mevsimi’inde yakışıklı esas oğlan Ayaz ve güzeller güzeli ama bir o kadar da nazlı esas kızı Öykü evliliğe ilk adımlarını atıyorlar.

GEÇTİĞİMİZ BÖLÜMDE NELER OLDU?
Burcu bir yandan kendi ayakları üstünde duracağı yeni hayatıyla savaşırken bir yandan da arkadaşı Öykü’ye destek olmaya çalışır. Kurduğu bu yeni hayatta İlker ve Sibel Burcu’ya destek olacaktır.Şeyma ve ailesi arasında kalan Mete, babasının tepkisi karşısında şaşkın ve umutsuzdur. Mete’nin kararı ne olacak? Mete'nin babası ise resti çekmiştir. Şeyma ile birlikte olmasını istemeyen baba Mete'ye Şeyma ve Ailesi arasında bir seçim yapması gerektiğini söyler. Tüm bu yapılanlar karşısında Mete'nin tepkisi merak edilmektedir.

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun başrollerini paylaştığı Kiraz Mevsimi'nin 25. bölüm yeni bölümü ile 27 Aralık Cumartesi günü FOX TV kanalında ekrana gelecek.

FOX TV’nin merakla beklenen dizisi Kiraz Mevsimi 25.bölümü fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Öykü ve Ayaz kendini bir anda evlilik hazırlıkları içinde bulurlar. Peki Bu sürpriz evlilik ile Öykü ve Ayaz sonunda kavuşacak mı?

Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı Kiraz Mevsimi dizisinde bu hafta Öykü ve Ayaz evleniyorlar! Dizideki yakışıklı esas oğlan Ayaz ve güzeller güzeli ama bir o kadar da nazlı esas kızı Öykü evliliğe ilk adımlarını atıyorlar. Bu sürpriz evlilik ile Öykü ve Ayaz sonunda kavuşacak mı?

Kiraz Mevsimi'ndeki Öykü - Ayaz Aşkı Gerçek Oldu

KİRAZ MEVSİMİ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ

'Kiraz Mevsimi'nde iki sevgiliyi canlandıran Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu önceki gün samimi şekilde görüntülendi. Gürel, tanınmamak için kapüşonunu kafasına geçirdi.

'Kiraz Mevsimi'nde iki sevgiliyi canlandıran Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu önceki gün Bebek'te birlikte kahvaltı yaptı. Hürriyet

AYAZ VE ÖYKÜ BEYAZ SHOW'DA

 

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show” a bu hafta; Güçlü sesi ve muhteşem yorumuyla Linet, "Kiraz Mevsimi" dizisinden Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel, "8 Saniye" filmi ile Esra İnal konuk oluyor.

Beyaz’ın “Kiraz Mevsimi” oyuncularına sorduğu ‘Neden bu kadar tuttu?’ sorusuna Özge Gürel dizinin izleyicileri yormadığını ve insanların diziyi izledikten sonra kendilerini iyi hissettikleri için izlemeyi tercih ettikleri cevabını verdi.

Serkan Çayoğlu’na göre ise dizide yer alan masum aşk hikayesinin dizinin bu kadar izlenmesinde payı büyüktü. Dev bir Yeşilçam emektarı olan İhsan Gedik stüdyoya girdiği anda yer yerinden oynadı. Saygılarını İhsan Gedik’e sunmak isteyen herkes uzun süre emektar oyuncuyu alkışladı.

Kalbi Ayaz'ı terk etmeye izin vermezken, kırılan gururu da affetmesine izin vermemektedir. Kararını verir."Hiçbir şey olmamış gibi eve döneceğiz.

Herkes bizi evli bilecek. Ama baş başa kaldığımız her an her saniye bu iddiayı burnundan fitil fitil getireceğim."Ayaz kabul eder.

Öykü'nün istediği oyunu oynayacaktır. Eve dönen iki aşığın arasında kıyasıya bir savaş başlar. Tutku, gerilim ve eğlence dolu bu mücadele sürpriz bir karşılaşmamın ardından tatlıya bağlanır. Ancak Mete'nin telefonu Ayaz'ın hayatında yeni bir dönemin de başlangıcı olur.

Mete’nin uzattığı fotoğraf kime aittir?

Bu akşam ekrana gelecek Kiraz Mevsimi 36. bölüm için 2. fragman da yayımlandı. Bu hafta Kiraz Mevsimi izleyicileri duygusal bir dramatik bir bölüm bekliyor. İzlediği iddia görüntüleriyle yıkılan Öykü’nün kafası karışacak. Kalbi Ayaz’ı terk etmeye izin vermezken, kırılan gururu da affetmesine izin vermeyecek. İki arada bir derede kalan Öykü, Kiraz Mevsimi yeni bölümde sürprzi bir karar alacak.

Öykü dizinin bu bölümünde Ayaz’a “Hiçbir şey olmamış gibi eve döneceğiz. Herkes bizi evli bilecek. Ama baş başa kaldığımız her an her saniye bu iddiayı burnundan fitil fitil getireceğim.” diyecek ki Ayaz da kabul edecek. Öykü’nün istediği oyunu oynayacaktır. Eve dönen iki aşığın arasında kıyasıya bir savaş başlayacak.

Fox ekranlarının izlenme rekorları kıran gençlik dizisi Kiraz Mevsimi yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Yeni bölüm fragmanı, yaşanacak heyecanlı gelişmelerin sinyalini veriyor. Fenomen dizi Kiraz Mevsimi 36. bölümü ise 14 Mart Cumartesi akşamı her zamanki saatinde ekrana gelecek. Öykü ve Ayaz'ın her hafta farklı maceralara sürüklendiği dizi, bu hafta da izleyicisini ekrana bağlamayı başaracak.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl Kiraz Mevsimi'nde!

Şarkıcı Sinan Akçıl dizinin bu haftaki bölümüne konuk oluyor. İkinci kez diziye konuk olan Akçıl, izleyiciye keyifli dakikalar yaşatacak.

Başrollerini Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağlan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı Kiraz Mevsimi dizisinin 36. bölümünde Öykü, Ayaz'ın kendisi üzerinden iddiaya girdiğini öğrenir. Ayaz'ın bundan kolay kurtulamayacağı ise Öykü'nün hazırladığı oyunlardan belli olur. Öykü'nün sonunda Ayaz'ı affedip affetmeyeceği merak konusu olur.

KİRAZ MEVSİMİ 36. BÖLÜM ÖZETİ

İzlediği iddia görüntüleriyle yıkılan Öykü ne yapacağını bilememektedir. Kalbi Ayaz'ı terk etmeye izin vermezken, kırılan gururu da affetmesine izin vermemektedir. Kiraz Meevsimi yeni bölümde Ayaz da aşkını ispat etmek için elinden geleni yapar. Daha sonra Öykü kararını verir."Hiçbir şey olmamış gibi eve döneceğiz. Herkes bizi evli bilecek. Ama baş başa kaldığımız her an her saniye bu iddiayı burnundan fitil fitil getireceğim."

SAVAŞ BAŞLAR

Ayaz bu teklifi kabul eder. Öykü'nün istediği oyunu oynayacaktır. Eve dönen iki aşığın arasında kıyasıya bir savaş başlar. Kiraz Mevsimi 36. bölümde tutku, gerilim ve eğlence dolu bu mücadele sürpriz bir karşılaşmanın ardından tatlıya bağlanır. Öte yandan Sakız babanne çifti ziyarete gider. Şeyma ise planlarına devam eder. Burcu ve arkadaşları, Emre'yi takip ederler. Emre'yi başkasıyla gören Burcu yıkılır.

Bunlar olurken Mete'nin telefonu Ayaz'ın hayatında yeni bir dönemin de başlangıcı olur. Mete'nin uzattığı fotoğraf kime aittir merak konusu olur...

Kararını verir."Hiçbir şey olmamış gibi eve döneceğiz. Herkes bizi evli bilecek. Ama baş başa kaldığımız her an her saniye bu iddiayı burnundan fitil fitil getireceğim."Ayaz kabul eder. Öykü'nün istediği oyunu oynayacaktır.

Eve dönen iki aşığın arasında kıyasıya bir savaş başlar. Tutku, gerilim ve eğlence dolu bu mücadele sürpriz bir karşılaşmamın ardından tatlıya bağlanır. Ancak Mete'nin telefonu Ayaz'ın hayatında yeni bir dönemin de başlangıcı olur.

Mete’nin uzattığı fotoğraf kime aittir?

PEKİ YA METE?

Tutku, gerilim, kavga dövüş ve eğlence dolu olacak bu mücadele sürpriz bir karşılaşmanın ardından tatlıya bağlanacak. Fakat Mete’nin telefonu Ayaz’ın hayatında yeni bir dönemin de başlangıcı olur. Mete’nin uzattığı fotoğraf kime aittir? İşte Kiraz Mevsimi 36. bölüm 2. fragman…

KİRAZ MEVSİMİ'NDE NELER OLDU?

Kiraz Mevsimi 33. bölüm yine çok heyecanlı yeni bölümde Öykü ve Ayaz'ı bekleyen sürpriz misafirler kim. Mete ise kirli bir oyunun içindedir

“Ayaz sen beni bir dinlesen! Felaketimiz olacaklar diyorum.” Öykü’nün panikle bahsettiği sürpriz misafirler kim? Diğer taraftan Mete kirli bir oyunun içine girmiş, hırstan gözü dönmüş bir halde planlar kurar. Ayaz ve Öykü’nün ihtiyacı olan destek hiç beklenmedik birinden gelir.

Mehmet, Ayaz’ın babası rolünü oynayacaktır. Peki niçin? Ve kafeye bırakılan bebek ortaya bomba gibi düşer. Sebep olacak karışıklık ise Ayaz ve Öykü’nün evliliklerini tehlikeye düşürecektir.

YORUMLAR
691585
loading
Reklamı Geç