• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  110932
 • up
  USD
  4.0581
 • down
  EURO
  4.9812
 • up
  GBP
  5.7042
 • up
  Altın
  174.816
 
 
 
 
 
 
Tarih : 03.08.2013 - 12:10 Yorum : 0

Sana bir sır vereceğim izle (Yeni bölüm son bölümü Fox dizisi 2 Ağustos 2013)

Sana bir sır vereceğim izle (Yeni bölüm son bölümü Fox dizisi 2 Ağustos 2013)

Yeni başlayan ve kısa sürede sevilen Fox TV'nin dizilerinden Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak büyük merak konusu? Sana Bir Sır Vereceğim 5. Bölüm özeti - Kısa sürede sevilen dizide Ailemizin evinde bu kez çok başka bir sıkıntı vardır. Reyhan ( Deniz Özerman ), yaşananlardan olaylardan dolayı Sevgi ( Esra Ronabar ) ve Mehmet'in ( Murat Han) evi üç gün içerisinde boşaltmalarını beklemektedir.. Hırsızlık iddiasıyla suçlanan Tilki'yi ( Ekin Koç ) polisler karakola götürür. Olay sonrası büyük bir hüzün yaşayan ve şok olan Aylin ( Demet Özdemir ), evi arayıp durumu haber verir. Korktukları tek şey ise, sakladıkları bilginin sırrın ortaya çıkacağı olması!




SANA BİR SIR VERECEĞİM HABERLERİ...
Paranormal bir aile güzellemesi


Fox'ta başlayan yeni dizi 'Sana Bir Sır Vereceğim'deki gayet tempolu akış, merak ve gerilim duygusunu zinde tutmaya yetmekte...

Sana Bir Sır Vereceğim' bizde pek denenmemiş ‘fantastik gerilim' türünde cesaretle kotarılmış bir dizi. Malûm, teknik donanım ve kapasite bu türde başarı için çok elzem. O bakımdan, mesela Amerikan dizilerinde bolca rastladığımız kıyas götürmez örnekler karşısında böyle bir denemeye soyunmak ciddi riskleri de göze almak demek. Fox'ta başlayan dizi, kurgudaki özensizlik ve tutarsızlıklardan kaynaklı bazı absürt sekanslara rağmen yine de genel anlamda bu riskleri göğüslemiş gibi görünüyor. Gayet tempolu akış, merak ve gerilim duygusunu zinde tutmaya yetmekte. Eğer kurguda titiz ve dikkatli olunursa zamanla daha bir kendini bulup seçkinleşme, belki de bu türde çığır açıcı olma özelliği kazanabilir.

Dizi, insanlığımızın temel derdini; evrensel makro kozmosla bireysel mikro kozmos arasında ‘bilinçli'ce sıkışmışlığımızı aşma yolunda seçeneklerden biri diyebileceğimiz ‘parapsikoloji'den istim alıyor. Burada bizi ilgilendiren, parapsikoloji bilim mi değil mi tartışması olamaz tabii ki. Olsa olsa, aynen din konusu gibi, insanların parapsikolojide ne bulduğu, hangi boşluğu doldurduğu, hangi yaraları sardığı olabilir. Ve tam da bu bağlamda dizinin akışından, alt-metin okumalarından hareketle bazı ipuçları çıkarmak mümkün…

Karşımızda maddi/fizik hayatın içinde hem kaybolmuş hem de kaybetmiş insan manzaraları var. Ya anasız-babasız yetimhanede büyüyüp sokakta yaşayan ya da evlâtlık veya tek-ebeveynli yani yarım-yamalak bir aileye sahip (ayrıca biri, kendini fiziksel olarak kusurlu hisseden) iki çocuk, iki de genç... Adeta sırları dökülmüş bir aynayı andıran bu ‘fizik' hayatlarına mukabil hayli ‘sırlı' bir ‘metapsişik' hayatları var onların: Görünmez olmak, elektrik üretmek, zihin okumak, eşyaları hareket ettirmek… Yani normal hayatın içinde söz konusu yoksunluk ve yetersizlikleri, ‘paranormal' zenginlik ve yetkinliklerle telafi edilmiş!..

İyi de ne?! Daha doğrusu, dizinin ‘hakiki sırrı' ne?.. İzledikçe anlıyoruz ki insanlığın korkunç bir toplumsal atomizasyon içinde süren hayatında yaralı-bereli halde yine de ‘son sığınak' olmayı sürdüren ‘aile'dir o. ‘Geleceği görme' yeteneğine sahip kızı ‘paranormal dünyanın egemenleri'nce kaçırılan bir anneyle benzeri yeteneklere sahip oğlunu onlardan korumaya çalışan bir baba, yine benzer yeteneklere sahip iki genci de yanlarına alıp kaçak bir hayatın kapısını çalarlar. Ve o hayata kabul, ‘aile' olmaktan geçer. Demek ki mesaj, ‘normal'in şerrinden olduğu kadar, ‘paranormal'in şerrinden de aileye sığınmaktır!..

Artık yaşadığımız ‘maddi' hayatın sorun, haksızlık ve adaletsizlikleri üzerine çok fazla ‘kafa ütüleyen' dizilere imkân bırakmayan muhafazakâr cendere nedeniyle belli dozda komedi de barındıran bu fantastik-gerilim denemesi gayet akıllıca. Oyuncu performansı da seyri teşvik edecek mahiyette. Özellikle ‘Uçurum' gibi politik enerjisi yüksek bir diziden unutulmaz iz bırakmış Esra Ronabar'ı yine kendisine cuk oturan bir rolde tekrar karşımızda görmek sevindirici…
Sana Bir Sır Vereceğim ekibi ilk bölümü birlikte izledi

Yaz mevsiminin yeni dizilerinden olan Sana Bir Sır Vereceğim 5 Temmuz akşamı Fox Tv ‘de yayın hayatına başladı. Başrollerini Murat Han ve Esra Ronabar'ın paylaştığı dizinin ilk bölümünü ‘Sana Bir Sır Vereceğim' ekibi ve Fox ailesi birarada izlemek için Ortaköy Bloom da toplandılar. Başrol oyuncularından Esra Ronabar'ın da katıldığı gecede 1. bölüm keyfini ve heyecanını hep birlikte yaşayan Fox Ailesi ve dizi ekibi, dizinin bir çok sahnesini sevinçle alkış yağmuruna tuttular. Dizi bitiminde bütün ekip ve oyuncular birbirlerini tebrik edip, eğlenmeye devam etti. Dizi, ilk bölümünde seyircinin de beğenisi kazandı, gecenin en çok seyredilen programları arasında yer aldı. Dizi, olağanüstü güçlere sahip çocukları korumaya çalışan Mehmet ( Murat Han ) ve Sevgi ( Esra Ronabar ) 'nin maceralarını anlatıyor.

7 FARKLI İNSANI BİR CATI ALTINDA TOPLAYAN SIR ONLARI KOCAMAN BİR AİLE HALİNE GETİRİYOR

Mehmet ( Murat Han ) sakin bir hayat yaşarken oğlu Gürcan‘ın ( Metehan Sözer ) masadaki lolipopu havalandırdığını farkedinde hayatı bir daha eskisi gibi olamaz!

Kayıp kızını arayan Sevgi ( Esra Ronabar ) ile yolu kesişir. Sevgi'nin kızı da farklı bir güce sahiptir. Ve bu çocuk aslında yalnız değildir! Seyirci, hem hüzünlü hem de zaman zaman güldüren bu diziyi sevdi.

Dizi, dünyadaki benzerlerini aratmayan gerçekçi digital efektleri ile de ilk bölümünde beğeni topladı. Özellikle Tilki'nin ( Ekin Koç ) görünmez olduğu, Aylin'in ( Demet Özdemir ) cisimleri uçurduğu sahneler büyük beğeni topladı. Aylin'in elleri ile elektrik üretip aileye yılbaşı ağacı süslemesi de dizinin en duygusal sahnelerinden biri oldu.

Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde Tilki Karakola götürülüyor! Sana Bir Sır Vereceğim'in Tilki'si hırsız mı?


Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi 5. Yeni Bölüm Fragmanı izle... Sana Bir Sır Vereceğim 5. yeni bölüm fragmanı FOX TV de seyret. Sana Bir Sır Vereceğim 5. bölümüyle 2 Ağustos Cuma akşam izleyicileriyle buluşacak. İşte Sana Bir Sır Vereceğim 5. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar...
    
Sana Bir Sır VereceğimDizisi 5. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı...Sana Bir Sır Vereceğim5. bölüm fragmanındaHırsızlıkla suçlanan Tilki'yi polis karakola götürüyor. Tilki gerçekten hırsız mı?Sana Bir Sır Vereceğim5. bölümüyle 2 Ağustos Cuma akşam izleyicileriyle buluşacak. İşteSana Bir Sır Vereceğim 5. bölüm fragmanıve yeni bölümde yaşanacaklar

Sana Bir Sır Vereceğim'de Hırsızlıkla suçlanan Tilki'yi polis karakola götürüyor. Tilki gerçekten hırsız mı? Suçluluk duygusunu içinde bastıramayan ve bundan rahatsızlık duyan Çağla her şeyi babası Orhan'a itiraf ediyor.Sana Bir Sır Vereceğim'de Reyhan (Deniz Özerman), yaşananlardan dolayı Sevgi (Esra Ronabar) ve Mehmet'in (Murat Han) evi üç gün içerisinde boşaltmalarını istemektedir. Hırsızlıkla suçlanan Tilki'yi (Ekin Koç) polis karakola götürür. Büyük bir üzüntü içinde olan Aylin (Demet Özdemir), evi arayıp haber verir. Korktukları tek şey vardır, sakladıkları sırrın ortaya çıkması!

TİLKİ'NİN HAYATINDA Kİ BİLİNMEYENLER YAVAŞ YAVAŞ ORTAYA ÇIKIYOR

Sana Bir Sır Vereceğim'de Suçluluk duygusunu içinde bastıramayan ve bundan rahatsızlık duyan Çağla (Dila Danışman) herşeyi babası Orhan'a itiraf edecektir ama kendisi için de bunun bir cezası olacaktır. Suçsuzluğu ispatlanan Tilki hemen hastaneye Çağla'nın yanına koşar ama fark etmediği birşey vardır. Bir çift göz Tilki'nin ensesindedir. Kimdir bu çocuk ve takip ettiği kişi neden Tilki ?

MEHMET VE SEVGİ İŞ BULUYOR

Sana Bir Sır Vereceğim'de Okulda sanat hocası işten atılınca Esra (Dilşad Şimşek) öğretmen bu görevi Mehmet'e teklif eder. İşe çok ihtiyacı olan Mehmet bu işi hemen kabul eder. Haksız yere Tilki'yi suçladıkları için özür dilemek ve arada ki bağı sağlam tutmak adına komşularının kapısını çalan Öztürk ailesi özür niyetine Sevgi'ye son zamanlarda çok istediği birşeyin teklifini yaparlar.Sana Bir Sır Vereceğim 5. bölümüyle 2 Ağustos Cuma FOX TV'de

YORUMLAR
570586
loading
Reklamı Geç