• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  83067
 • down
  USD
  3.7893
 • down
  EURO
  4.0439
 • down
  GBP
  4.6716
 • down
  Altın
  146.791
 
 
 
 
 
 
Tarih : 04.03.2016 - 15:38 Yorum : 0

Son Moda Saç Modelleri Ve 2016 Saç Renkleri

Yeni bir sezonun başlaması demek moda dünyasında ve trendlerde köklü değişikliğin başlangıcı demektir. Tabi ki bu değişim saç modelleri ve saç renkleri ile ilgili trendleri de etkiliyor.

Son Moda Saç Modelleri Ve 2016 Saç Renkleri

2016 sezonunun saç rengi ve saç modeli trendleri zaten 2015'in sonuna yaklaştığımız günlerde hemen hemen belli olmuştu. Ancak modabu; ne olacağı hiç belli olmuyor. En iyisi siz arkanıza yaslanın ve önerilerimize kulak verin. Eğer modaya uyum sağlamak ve trendlere uygun bir tarz istiyorsanız bugün hazırladığımız bu yazı sizin için çok faydalı olacak.

2016 Saç Renkleri

2015 yılının ortalarından sonlarına doğru popüler olmaya başlayan küllü saç renkleri ve ışıltılı saç renkleri 2016 yılına tam anlamıyla damgasını vuracak. Geçen sezon oldukça sık kullanılan ve popülerliğini hiç kaybetmeyeceği düşünülen ombre modellerinden bu sene iz yok. Hemen hemen herkes ışıltılı ve küllü saç renklerine yönelmeye başladı. Bu saç renkleri ile ilgili bilgi ve örneklere geçmeden önce sebeplerinden bahsetmekte yarar var. 2016 modasının en öne çıkan özelliği doğal olan ve doğal duran her şeyin moda olması. 2016 modası sadeliğin, doğallığın ve zarifliğin yılı olacak. Bu durum tabi ki saç renkleri ve saç modelleri ile ilgili trendlerde dikkat çekiyor. İşte tam da bu yüzden küllü saç renkleri ve ışıltılı saç renklerinin bu kadar popüler olacağı bir sezon bizleri bekliyor.

Işıltılı Saç Renkleri

Giyim, makyaj , saç rengi ve saç modeli trendlerinin hemen hemen belli olduğu kırmızı halıda ünlülerin en sık kullandığı renkler arasında olan ışıltılı saç renklerinin en büyük özelliği ise tahmin edeceğiniz gibi çok doğal durması.

Küllü Saç Renkleri

Küllü saç renkleri, ışıltılı renklerin ortaya çıkmasından sonra biraz daha geri planda kalmış gibi görünebilir. Ancak doğallıktan bahsedeceksek daha doğal duran bir saç rengi yok! Özellikle kumral ve sarı tonlarının küllü renkleri o kadar doğal duruyor ki, işlem ile elde edildiğini anlamanız neredeyse imkansız. Diğer trend renkler ile ilgili bilgi almak isterseniz 2016 saç renkleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Saç Modelleri

Saç renklerinden bahsettiğimize göre sıra geldi 2016 yılının saç modellerine. 2016 modasının doğallık üzerine kurulduğundan bahsettik. Bu yüzden 2016 saç modeli trendleri de bu yönde kendini gösteriyor. Özellikle kısa saç modelleri ve doğal duran dağınık modeller ön planda olacak. Yeni sezonda moda olacak gelin saç modelleri ile ilgili bilgi vermek gerekirse bu sezon gelinlerimizin önceki yıllarda gelinler tarafından sık sık kullanılan topuz saç modelleri yerine açık ve dağınık saçları tercih etmesi gerekecek. Geçen sezonun gözde saç kesimlerinden birisi olan asimetrik kesimler ise geçen sezon kadar olmasa da bu sezon da oldukça karşımıza çıkacak saç modelleri arasında.

İlandır.

YORUMLAR
726826
loading
Reklamı Geç