• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  111365
 • up
  USD
  4.0422
 • down
  EURO
  4.9758
 • down
  GBP
  5.6809
 • down
  Altın
  174.741
 
 
 
 
 
 
Tarih : 05.05.2014 - 15:20 Yorum : 10

Acun Ilıcalı'nın bebeğinin resmi paylaşıldı - işte o resim

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı 4. kez baba oldu.

Acun Ilıcalı'nın bebeğinin resmi paylaşıldı - işte o resim

Acun'un sevgilisi Şeyma Subaşı bebeğin fotoğrafını yayınladı. İşte o bebeğin ilk görüntüsü detayları. Acun Ilıcalı bir kez babalık heyecanı yaşadı yeni Dünya'ya gelen kızıyla. Acun'un sevgilisi Şeyma Subaşı fotoğrafı yayınladı. İşte o bebeğin ilk görüntüsü detayları. Amerika'da doğum yaptığı belirtilen Subaşı'nın yeni doğan bebeklerinin fotoğrafını profil resmi üzerinden paylaştıkları belirtildi. İşte doğum ile ilgili en sıcak haber. Acun Ilıcalı bir kez daha baba olma heyecanı yaşıyor. Ekim sonunda Miami'de doğum yapan Şeyma Subaşı, Türkiye'ye döndü. Subaşı, önceki gün arkadaşlarıyla bir alışveriş merkezindeydi. Sabah'ın haberine göre; Subaşı, kendi görüntüsünü kaldırıp kızının, üzerinde "Daddy's Girl" (babasının kızı) yazan emziğiyle uyurken çektiği fotoğrafını koydu. İmajını yenileyen, saçlarını koyu renge boyattığı fark edilen kostüm tasarımcısı, geçtiğimiz günlerde WhatsApp profil fotoğrafını da değiştirdi.
ILICALI'NIN KIZI DÜNYA'YA GELDİ
Ilıcalı'nın 3 kızı daha bulunuyor.  Acun Ilıcalı'nın geçtimiz senelerde büyük aşk yaşadığı ve uğruna karısından ayrılmayı göze aldığı sevgilisi Şeyma Subaşı Acun'un bebeğini doğurdu. Acun Ilıcalı ile yasak aşk yaşayan Şeyma Subaşı karnı belirmeye başlayınca yaz aylarında soluğu Miami'de aldı. Geçtiğimiz ay 1 ay erken doğum yapan Şeyma Subaşı bir kız çocuğu dünyaya getirdi. İki yıl önce başarılı yapımcının desteğiyle kendisine Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nin arka tarafında butik açan Şeyma Subaşı, ticaretten umduğunu bulamadı. Subaşı karnı yavaş yavaş şişmeye başlayınca Ilıcalı'nın da talimatıyla soluğu doğum yapana kadar gözlerden uzak kalmak için Mimai'de alınca 'Nini' adlı butiğini kapattı. Zeynep Ilıcalı ile evliliği devam eden ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Şeyma Subaşı’ndan bir kız çocuğu dünyaya geldi iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. İddialara göre, Acun Ilıcalı’nın 1 hafta 10 gün kadar sonra doğum yapması beklenen hamile sevgilisi Şeyma Subaşı, Miami’de erken doğum yaptı. Acun Ilcalı sevgilisi Şeyma Subaşı’ndan kız çocuk sahibi oldu.
İKİ EVLİLİĞİNDEN ÜÇ KIZI VAR
Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında “İhanete uğradım” diyerek Acun Ilıcalı’ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon olan servetinin yarısını ve aylık 30 bin lira da nafaka istemişti. Ancak Ilıcalı; genç bir kızla aldatıldığını iddia edip boşanmak isteyen eşini ikna etmiş, Eylül 2011′de dava düşmüştü.
Bu arada Acun Ilıcalı’nın ilk evliliğinden Banu; Zeynep Hanım ile evliliğinden de Yasemin ve Leyla adında üç kızı var.
BEBEK YÜZÜNDEN AYRILDILAR
Zeynep Ilıcalı ile evli olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, gözlerden uzak birlikte olduğu, tasarımcı Şeyma Subaşı ile beraberliğini bitirmişti.
İddialara göre aşkın sona erme nedeni ise Subaşı’nın hamile olması ve Ilıcalı’nın istememesine rağmen bebeğini doğurma konusunda ısrar etmesiydi.
ERKEK İSTİYORLARDI KIZ OLDU
İki evliliğinden 3 kız sahibi Acun Ilıcalı’nın 4. çocuğu da kız oldu. Geçtiğimiz dönemde ayrılan çift bebeklerinin erkek olmasını istiyordu.

YORUMLAR
596795
loading
uyan artık 27.12.2014, 22:20
acuna yakışmıyor bu durumlar hiç bir erkeğe yakışmaz bu durumlar.bu hayatı yaşayanlar neyle imtihan olduklarını bilmezler,gözlerinin önünde siyah bir perde vardır. inşallah o derin uykudan kalkarsınız...........
Nubar 02.10.2014, 21:45
tebrikler Acun bey.Sizi seviyoruz.
turkan 18.08.2014, 15:58
Acun bu sana yakısmadi be hayattın hep bir yalan dolan
mustafa 11.08.2014, 00:13
Acun bey tebrikler
meryem 05.08.2014, 12:42
zeynep hanım sakın boşanmayın
Toplam 10 kayıttan 1 - 5 arası görüntüleniyor.
Reklamı Geç