• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  96131
 • up
  USD
  5.8359
 • up
  EURO
  6.5624
 • up
  GBP
  7.5614
 • up
  Altın
  240.233
 
 
 
 
 
 
Tarih : 23.11.2014 - 09:45 Yorum : 0

22/11 Kiraz Mevsimi Son Bölüm (Kiraz Mevsimi 20.Bölüm) FOX TV

Kiraz Mevsini 20. bölüm müthiş geçti. Kiraz Mevsimi son bölüm ile ekranlarda. Kiraz Mevsimi 20. bölüm.Kiraz Mevsimi son bölüm ile fırtına gibi.

22/11 Kiraz Mevsimi Son Bölüm (Kiraz Mevsimi 20.Bölüm) FOX TV

Kiraz Mevsini 20. bölüm müthiş geçti. Kiraz Mevsimi son bölüm ile ekranlarda. Kiraz Mevsimi 20. bölüm.Kiraz Mevsimi son bölüm ile fırtına gibi. Kiraz Mevsimi 20. bölüm. Kiraz Mevsimi son bölüm ile yine ekranlarda. Kiraz Mevsim 20. bölüm fırtınalar estirecek. Kiraz Mevsimi fox tv izle.. Kiraz Mevsimi son bölüm ve 20. bölüm bu akşam. Kiraz Mevsimi son bölüm'de neler olacak. Kiraz Mevsimi son bölüm Öykü ve Ayaz'ı ayırmak için yine yeni gelişmeler yaşanacak.  bu akşam ekranlarda nefesleri kesti. Kiraz Mevsimi 19. bölüm de Öykü ve Ayaz macera dolu saatler yaşadı. Kiraz Mevsimi son bölüm izle Başrollerini Öykü Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı sevilen diziye Monika Tessa karakteriyle Jale Arıkan dahil oldu. Daha önce Veda ve Her Sevda Bir Veda gibi projelerde de oynayan ve başrolünde olduğu son filmi Zerre ile birçok ödül alan Jale Arıkan, dizinin kadrosuna katıldı. Geçtiğimiz bölümde diziye giren oyuncu, uluslararası modacı Monika Tessa rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Öykü’nün Moda evindeki ilk iş günüdür. Monika, tüm yetkileri ona vermiştir. Bundan haz etmeyen Önem, Öykü’ye karşı Şeyma’yı kullanır. İki arkadaş, uzun bir aranın ardından ilk kez yakınlaşırlar. Ayaz ve Mete, Derin’in açığını bulmak için onu yakından tanımak isterler. Erkekleri de toplayıp birlikte bir akşam yemeğine çıkarlar. Monika, Öykü’ye kariyeri için harika bir fırsat sunar. Öykü, eğer isterse İtalya’da eğitim görüp çalışabilecektir. Öykü, aşkı ve kariyeri arasında bir seçim yapmak zorundadır. Başrollerini Öykü Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı sevilen diziye Monika Tessa karakteriyle Jale Arıkan dahil oldu. Öykü’nün moda evindeki ilk iş günüdür. Monika, tüm yetkileri ona vermiştir. Bundan haz etmeyen Önem, Öykü’ye karşı Şeyma’yı kullanır. İki arkadaş, uzun bir aranın ardından ilk kez yakınlaşırlar. Ayaz ve Mete, Derin’in açığını bulmak için onu yakından tanımak isterler. Erkekleri de toplayıp birlikte bir akşam yemeğine çıkarlar. Monika, Öykü’ye kariyeri için harika bir fırsat sunar. Öykü, eğer isterse İtalya’da eğitim görüp çalışabilecektir. Öykü, aşkı ve kariyeri arasında bir seçim yapmak zorundadır. Daha önce Veda ve Her Sevda Bir Veda gibi projelerde de oynayan ve başrolünde olduğu son filmi Zerre ile birçok ödül alan Jale Arıkan, dizinin kadrosuna katıldı. Geçtiğimiz bölümde diziye giren oyuncu, uluslararası modacı Monika Tessa rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

 Fox Tv'nin en çok sevilen ve en çok izlenen dizilerinden Kiraz Mevsimi yeni bölümü ile cumartesi akşamı ekranlarda yerini alacak. Kiraz Mevsimi 20.bölümde Ayaz'ın sabrının taştığına şahitlik edeceğiz. Ayaz ve Öykü arasında ayrılık rüzgarları esiyor. İşte Kiraz Mevsimi yeni bölüm fragmanı ankarameydani.com farkıyla burada..

Kiraz Mevsimi 20.bölüm fragmanı yayınlandı. Kiraz Mevsimi'nde heyecan doruklara taşınıyor. Ayaz ve Öykü arasında bu kez bir daha asla kapanmayacak  mesafeler giriyor. Ayaz sabırla yanında durduğu Öykü'nün İtalya 'ya gidecek olması Ayaz'ı deliye döndürüyor ve ipler kopuyor.İşte cumartesi akşamı yayınlanacak 20.bölüm 'den en özel kareler ve fragmanı.
KİRAZ MEVSİMİ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYINIZ...
Öykü'nün işinde adım adım ilerlemesinde her zaman yanında olan Ayaz bu kez çok öfkelidir. Ayaz Öykü'nün Derin ile İtalya'ya gidecek olmasından ve bu durumun O'na çok geç söylenmesinden dolayı çok rahatsızdır. Bir anda deliye dönen Ayaz Öykü ile ipleri koparır..

Ayaz'ın şalterleri atar ve yanına ekürilerini de alarak Derin'i pataklamaya gider. Gittiği mekanda kavfa çıkarn Ayaz ve Derin hesaplaşması bakalım nasıl bitecek? Hollywood filmlerindeki kavga sahnelerini aratmayacak olan Kiraz Mevsimi'inde Ayaz, Derin'i alt edebilecek mi?

Öykü ve Şeyma sonunda yüzleşmişlerdir. Öykü, Şeyma'ya o çok merak ettiği soruyu sorar. Şeyma'nın yüzüğünü onun için satıp satmadığını merak etmektedir.

Başrollerini Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun paylaştığı dizinin geçtğimiz bölümlerinde Ayaz ve Derin arasındaki soğuk savaş resmen başlamıştı. Bu bölümde ise Monika Sessa, akşam yemeğinde Derin ile Öykü'yü katalog çekimleri için İtalya'ya göndereceğini söyleyince Ayaz tam anlamıyla sinirden deliye dönecek


KİRAZ MEVSİMİ GENEL KONU:

Küçüklükten beri en yakın arkadaşı Burcu’nun abisi Mete’ye aşık olan Öykü ilerde bir gün başarılı bir modacı olmayı arzu etmektedir. Kimsenin bilmediği aşkı Mete’yi mahalleden arkadaşı Şeyma’ya kaptırınca ve hislerini de kalbine gömmek zorunda kalır. Öykü komik tesadüfler sonucunda Mete’nin ortağı Ayaz ile tanışır. Kaderleri bir şekilde birleşen Öykü ve Ayaz'ın yolları tesadüfi şekillerde bir çok kez kesişince aralarında bir kıvılcım meydana gelir. Ayaz ukala ve çapkın bir tiptir. Birbirlerine zıt bu iki kişi kaderin kendilerine oynadığı oyunlar sonucunda her fırsatta bir araya gelir ve aralarında romantik ama bir o kadar da komik bir ilişki start alır.

KİRAZ MEVSİMİ OYUNCULARI
Öykü Acar - Özge Gürel, Ayaz Dinçer - Serkan Çayoğlu, Mete Uyar - Dağhan Külegeç, Şeyma Çetin - Nilperi Şahinkaya, Burcu Uyar - Nihal Işıksaçan , Bora - Necip Everest, İlker Korkmaz - Serkan Börekyemez , Sibel Korkmaz - Fatma Toptaş, Olcay - Nezih Cihan Aksoy, Rıza - Serdar Çakmak, Emre Yiğit - Aras Aydın , Önem - Neslihan Yeldan, Meral - Ayşegül Ünsal, Bülent - Hakan Çimenser, Cem - Taner Berke Sarıkaya, Doğan - Burak Şahan Gönültaş, Gülseren - Canan Saran.

Kiraz Mevsimi'nin geçtiğimiz bölümünde Öykü'yü bekleyen sürpriz misafir Monika Sessa bir anda farklı bir teklifle onun hayatına girmişti. Küllerinden yeniden doğan Şeyma ise Mete'ye karşı eski ilgisini kaybetmiştir ve artık Derin ile yakınlaşmaya başlamıştır. Öykü ve Önem arasındaki denge, Monika'nın gelişiyle yeni bir boyuta taşınmıştır.

Kiraz Mevsimi'nde yeni bölümde de heyecan dorukta. Öykü, Derin'le İtalya'ya gitmeyi mi yoksa Ayaz'ı mı seçecek.Kiraz Mevsimi 20. yeni bölümde dengeler değişecek gibi gözüküyor. Kiraz Mevsimi dengelerin değişeceği 20. Bölüm ile geliyor. Saat 20. 15'te ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Ayaz, Mete'yi ve arkadaşlarını yanına alıp Derin'e haddini bildirmeye gider!Ayaz'ın şalterleri atar ve yanına ekürilerini de alarak Derin'i pataklamaya gider. Gittiği mekanda kavfa çıkarn Ayaz ve Derin hesaplaşması bakalım nasıl bitecek? Hollywood filmlerindeki kavga sahnelerini aratmayacak olan Kiraz Mevsimi'inde Ayaz, Derin'i alt edebilecek mi?
 
Öykü ve Şeyma sonunda yüzleşmişlerdir. Öykü, Şeyma'ya o çok merak ettiği soruyu sorar. Şeyma'nın yüzüğünü onun için satıp satmadığını merak etmektedir.Başrollerini Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun paylaştığı dizinin geçtğimiz bölümlerinde Ayaz ve Derin arasındaki soğuk savaş resmen başlamıştı. Bu bölümde ise Monika Sessa, akşam yemeğinde Derin ile Öykü'yü katalog çekimleri için İtalya'ya göndereceğini söyleyince Ayaz tam anlamıyla sinirden deliye dönecek.
 
KİRAZ MEVSİMİ 20. BÖLÜM FRAGMANI

Özge Gürel Biyografisi – Kiraz Mevsimi dizisi Öykü kimdir?
 
Fox ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan Kiraz Mevsimi fenomen olma yolunda hızla ilerliyor. Dizi için hazırladığımız fan sayfasında oyuncuları detaylı birşekilde sizlere tanıtacak ve resimlerini yayınlayacağız. Kiraz Mevsimi Öykü karakterine hayat veren Özge Gürel kimdir, hayatı, biyografisi bu yazımızda sizlerle olacak. Özge Gürel’in boyu kaç, güzel oyuncu kaç yaşında, sosyal medya adresleri neler gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.
 
Kiraz Mevsimi dizisi ile yıldızı kısa sürede parlayan ve dizide Öykü Acar karakterini canlandıran Özge Gürel 5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Liseden mezun oluncaya dek emekli olan babası, ev hanımı olan annesi ve üç kardeşiyle beraber Silivri’de yaşamıştır. Daha sonra Beykent Üniversitesi’ni kazanan güzel oyuncu uluslararası ticaret bölümünden başarıyla mezun olmuştur.
 
Özge Gürel’in çocukken oyuncu olmak gibi bir hayali olmadığı ifade ediliyor. Ancak sonraki yıllarda bu alanda çeşitli dersler almış. Bu dersler sonucunda Kızım Nerede adlı diziyle oyunculuk dünyasına adım atmış. Diziyi izleyenler Gürel’in dizide Zeynep karakterini canlandırdığını hatırlayacaklardır. Huzur Sokağı dizisinde de izlediğimiz Gürel asıl çıkışını ise Medcezir adlı başarılı dizide canlandırdığı Ada karakteri ile yapmıştır. Kendini geliştirmek için büyük çaba sarfeden genç oyuncunun diksiyon, dans ve şans dersleri aldığını da belirtelim.
 
Özge Gürel’in burcu Kova’dır. Boyu kaç diye merak edenlere 1.70 olduğunu söyleyelim.
 
Gürel’in Kiraz Mevsiminde canlandırdığı Öykü Acar karakterinden de bahsedelim. İlk bölümde dizinin fanları hemen ısınamasa da Öykü’nün şu anda dizinin en sevilen karakterlerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Güzelliğiyle de dikkat çeken asıl kızımız moda tasarımlarıyla uğraşan ve büyük bir modacı olmayı düşleyen oldukça zeki bir kızdır. Cem adında küçük bir kardeşi bulunan Öykü terzilik yaparak geçimlerini sağlamaya çalışan annesiyle birlikte küçük bir mahallede yaşamaktadır. Babasının küçük yaşta evi terketmesi genç kız da büyük bir travmaya yol açmış ve erkeklere güvenini kaybetmesine yol açmıştır. Böylece bu yaşına kadar erkeklere karşı hep mesafeli durmuştur. Ancak çocukluğundan beri gizli gizli Mete karakterini sevmektedir. Dizinin ilerleyen bölümlerindeyse Ayaz karakteri ile tanışıp iki aşk arasında sıkışacaktır.
 
Kiraz Mevsimi öykü karakteri kimdir, Öykü Acar karakterini kim canlandırıyor, Kiraz Mevsimi Öykü Acar, Özge Gürel saç rengi nedir, kaç doğumlu, yaşı ve boyu kaçtır? Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oynayan kız kimdir?
Kiraz Mevsimi 19. bölüm özeti
 
Kiraz Mevsimi 19. bölüm fragmanı yayınlandı. 15 Kasım cumartesi FOX TV ekranlarında saaa 20.15'te yayınlanacak olan yeni bölümde Öykü boğulma tehlikesi geçiriyor. Peki Ayaz zamanında yetişip onu kurtarabilecek mi?

ÖNEMİ, ŞEYMA'YI DEĞİŞTİRİYOR!
 
19. yeni bölümde Şeyma'nın morali çok bozuktur. Hem Mete ondan uzaklaşmış hem de en yakın arkadaşını kaybetmiştir. Şeyma'ya sahip çıkan Önem, onu baştan söyler ve Şeyma'yı hazırlamaya başlar. Önem'in kafasındaki plan daha sonra ortaya çıkar. Şeyma'ya, Derin ile yakınlaşmasını ve onu etkilemesini söyler. Acaba, Önem neden bunu istemiştir?Bu arada Mete'ye gelen sürpriz bir teklif onun aklını karıştırır. Şeyma'nın düşmanı olan kız, Mete'ye “Şeyma seni hak etmiyor, bana bir şans ver. Seni hayal kırıklığına uğratmayacağım” der.
 
ÖYKÜ HAVUZA ATLAR FAKAT...
 
Öykü, Ayaz'ın olduğu kapalı yüzme havuzuna gider ve onu izlemeye başlar. Ayaz suyun altına girer ve, Öykü'nün seslenmelerini duymaz. Bunun üzerine Öykü suya atlar fakat yüzmeyi bilmediği için boğulma tehlikesi geçirir. Ayaz suyun yüzüne çıktığında gördüğü manzara karşısında şok olur.Kiraz Mevsimi 19. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı genç, dinamik, eğlenceli ve romantik dizi Kiraz Mevsimi yeni bölümüyle 15 Kasım cumartesi akşamı saat 20.15'te FOX TV'de ekrana gelecek.

KİRAZ MEVSİMİ 19.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öykü’nün sürpriz bir misafiri vardır: Monika Sessa! Öykü, onun tasarımlarını değiştirmenin bedelini ödemekle karşı karşıyadır. Öykü'nün en büyük destekçisi yine Ayaz olur. Ayaz'la Derin, Öykü'ye yardım etmek için kıyasıya bir yarış içine girerler. Şeyma, yaşadığı zorlu zamanların ardından küllerinden yeniden doğar. Mete’ye karşı eski ilgisi olmayan Şeyma, artık Önem’in kanatları altındadır. Değişim rüzgarları Şeyma için esmeye başlar. Monika'nın gelişiyle Öykü ve Önem düşmanlığı yeni bir boyut kazanır. Monika’nın Öykü’yle ilgili verdiği son karar, herkesi şoke eder.

KİRAZ MEVSİMİ 18.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öykü ve Derin, ünlü bir markanın sahibinden iş alırlar. Monika Sessa markasına ait olan kıyafetlerin fotoğraf çekimi için Öykü, kendi lisesinde bir konsept ayarlar. Ayaz, Öykü’ye destek olur. Ayaz ve Öykü’yü bir arada gören Derin sinirlenir. Ancak ne Öykü’nün, ne de Ayaz’ın birbirlerinden uzak kalmaya niyetleri yoktur.

Ayaz ve Derin’in ise, gözle görülür ilk rekabeti başlar. Öykü, geçmişiyle ilgili Ayaz’a bir itirafta bulunur. Ayaz, öğrendiklerinden çok etkilenir.

Öykü’yü, herkesin tanık olacağı büyük bir sürpriz beklemektedir. Şeyma, fevri bir kararla kendi başının çaresine bakmak ister. Ancak, çok ağır bir bedel ödemekle karşı karşıyadır
KİRAZ MEVSİMİ 17.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayaz’a sinirlenen Öykü, Derin’le çalışmaya başlar. Ayaz da Öykü de kendini haklı görmektedir. İkisi de birbiriyle konuşmaz. Mete’yi, Gizem’e kaptırdığını düşünen Şeyma, Gizem’le ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşır. Öykü, Burcu ve Sibel plan yaparlar. Uzaklara kaçıp, erkekler olmadan dağıtıp eğlenmek isterler. Aynı planı Ayaz, Emre ve İlker de yapar. Kadın dayanışması ile erkek dayanışması karşı karşıyadır.

KİRAZ MEVSİMİ 16. ÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Öykü, yaşadığı sıkıntıların ardından güzel bir güne uyanır. Evlerini geri almışlardır. Artık yapması gereken sadece çalışmaktır. Derin’in iş teklifini değerlendirir.

Derin ve Öykü birlikte bir gün geçirirler. Ayaz'ın ise onları tek başlarına bırakmaya niyeti yoktur. Şeyma, Mete’nin kendisini aldattığını düşünür. Düşmanı olan bu kızla tanışmak ister.
15. BÖLÜMDE KİRAZ MEVSİMİ'NDE NELER OLMUŞTU?

Öykü, çizimleri değiştirip, defilesini baltalayanın Şeyma olduğunu öğrenir. Öfkesine hakim olamayan Öykü, zararlı çıkar. Bütün defile, Öykü ve Şeyma’nın kavgasına herkesin şahit olmasıyla mahvolur. Evini geri alamayan Öykü, başka bir kötü haberle sarsılır. Çıkarıldıkları evlerine yeni kiracılar taşınır. Ayaz ve Öykü, kiracılardan kurtulmak için türlü oyunlar kurarlar. Öykü, defilede olanlar için Önem’den özür diler. Öykü’yü affetmeye niyeti olmayan Önem’in ise başka bir planı vardır.

Oyuncu Kadrosu:
 
Öykü Acar-Özge Gürel
 
22 yaşında tekstil ve Moda tasarımı bölümü son sınıf öğrencisi güzel, akıllı bir kızdır. Annesi Meral terzilik yaparak evlatlarının geçimini sağlamaktadır. 15 yaşında Cem adında bir erkek kardeşi vardır. Babası, Öykü daha çocukken onları başka bir kadın için terk etmiş ve bir daha geri dönmemiştir. Yaşadığı bu travmadan sonra Öykü’nün herkese özellikle erkeklere güveni sarsılmış ve bu yaşına kadar hiç flörtü olmamıştır. Lise yıllarında tanışıp samimi olduğu şu zamanlarda üniversite arkadaşı olan Emre’nin aşkından bile bir haberdir.Mete’nin kardeşi olan Burcu en yakın dostudur. Öykü yetenekli ,doğal ,yardımsever ve dürüst bir genç kızdır. En büyük hayali ileride başarılı bir modacı olmak ve çocukluğundan beri aşık olduğu Mete ile evlenmektir.
 
Ayaz Dinçer-Serkan Çayoğlu
 
27 yaşında yakışıklı, atletik bir yapıya sahip başarılı bir mimardır. Yakın arkadaşı Mete ile bir mimarlık ofisi kurmuş ve kısa zamanda büyük başarılara imza atmıştır. 8 yaşlarında babasını bir trafik kazasında kaybeden Ayaz, annesi Ender’in de işine yönelmesi ve onu ilgisiz bırakması sonucu mutsuz ve zor bir çocukluk geçirmiştir. Onu babaannesi büyütmüştür. Özellikle annesinin babasının ölümünden sonra yaşadığı ilişki ,annesiyle arasını daha da açar . Ukala gibi gözükse de özünde hassas ve duygusal biridir. Dış görünümüne önem veren,lüks yaşamayı seven, eğlenceli ve sosyal biridir. Günü birlik ilişkiler yaşayan, aşka bağlılığa inanmayan biri olmasına rağmen, Öykü'den ilk görüşte hoşlanır. Öykü bugüne kadar tanıdığı bütün kadınlardan farklıdır..

Şeyma Çetin-Nilperi Şahinkaya
 
25 yaşında uzun boylu, düzgün bir fiziğe sahip, güzel bir genç kızdır. Babasından gizli ufak çaplı işlerde modellik yapmaktadır. Öykü ile aynı mahallede yaşar.En büyük hayali zengin biriyle evlenip daha iyi bir hayat yaşamaktır. Kendi çıkarları için her türlü kötülüğü yapabilecek bir yapıdadır. Özellikle erkeklere karşı olduğundan farklı davranarak, onları namuslu, muhafazakar ve evlenilecek iyi bir ev kızı olduğuna inandırır.
 
Mete Uyar-Dağhan Külegeç
 
27 yaşında yakışıklı ,başarılı bir inşaat mühendisidir. Çalışkan ve tuttuğunu koparan biridir. Ayaz’ın tersine ailesine düşkün, evliliğe sıcak bakan ve gelenekçi bir yapıya sahiptir. Orta halli ,ufak bir mahallede geçen çocukluk yıllarından sonra ,babasına yüklü bir miras kalmış ve birden zengin olmuşlardır. Annesi Hülya ev hanımı , babası Namık emekli bir devlet memurudur. Anne ve babası senenin büyük bölümünü yazlıklarında geçirirken, Mete kız kardeşi Burcu ile aynı evi paylaşmaktadır. Ayaz ile lisede başlayan dostlukları iş ortaklığı ile daha da sağlamlaşmış, dosttan öte kardeş olmuşlardır. Zamanla Öykü‘ye duyacağı aşk onu ilk defa Ayaz ile karşı karşıya getirecektir.

 

YORUMLAR
672269
loading
Reklamı Geç