kapat
DİĞER
Anasayfa | DİĞER | Mustafa Sarıgül vatandaşa neden yumruk attı - Sarıgül yumruk izle
Mustafa Sarıgül vatandaşa neden yumruk attı - Sarıgül yumruk izle
Mustafa Sarıgül vatandaşa neden yumruk attı - Sarıgül yumruk izle

Dün Feshane'de gerçekleşen Trabzon Günleri'ne Sarıgül'ün attığı yumruk damgasını vurdu. İşte Mustafa Sarıgül'ün vatandaşa attığı o yumruk!

  CHP'nin İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Feshane'de gerçekl eştirilen Trabzon Günleri'ne katıldı. Sarıgül, AK P rti'yi ve Başbakanı kinayeli eleştirince, salonda bulunan dinleyiciler tarafından sözü kesilerek protesto edildi. Salonda "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları atılırken, Sarıgül'ün konuşmaları 'yuh' sesleriyle duyulmaz oldu. Sarıgül, konuşmasını yarıda kesip kürsüden inmek zorunda ka ldı. Sarıgül, sahneden çıkış kapısına doğru ilerlerken protesto eden vatandaşa tepkisi sert oldu. Başbakan'ı eleş tirdiği için protesto edilen Sarıgül'ün, salondan çıkarken orada bulunun bir vatandaşa vurma anı kameralarca kaydedildi. Ayrıca Sarıgül'ün moralinin bozukluğu da objektifle yansıdı.
  İşte Mustafa Sarıgül'ün yumruk attığı o emekli, Mustafa Süver o anları anlattı
  CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, Trabzon Günleri'nde konuşurken Başbakan'ı eleştirince yuhalandı. Buna öfkelenen Sarıgül, kendisine tepki gösteren Mustafa Suver isimli bir emekliyi yumrukladı. Öfkesine hakim olamayan Sarıgül, bu hareketi gerçekleştirirken karşısında kalp  hastası bir emekli olduğunu hesaba katmadı.

  ÖNCE CHP'Lİ KADIN SONRA SARIGÜL
  Sarıgül, d üşünmeden yaptığı bu kalp  hastası olduğunu ve kısa bir süre önce by-pass operasyo nu geçirdiğini belirten Suver yaşadıklarını bir bir Yeni Şafak'a anlattı. İlk önce CHP'li bir kadının kendisine hakaret ettiğini daha sonra Sarıgül'le karşılaştığını söyledi.

  İŞTE SARIGÜL'ÜN SALDIRISINA MARUZ KALAN EMEKLİNİN ANLATTIKLARI
  CHP'liler Feshane'ye girdikten sonra 'Başbakan Sarıgül, Hırsız Tayyip' şeklinde slogan attı. Ben de tepki gösterince CHPli bir bayan bana hakaret etti. Bayan bana hakaret edince polis beni geri çekti. Diğer standın arkasından dolaştım. Bu sefer Sarıgülle karşı karşıya geldik. O'na 'Esas hırsız sizsiniz. Siz benim liderime hırsız diyemezsiniz. Senin liderin sana hırsız dedi sen şimdi el aleme sal dırıyorsun' diye tepki gösterdim. Sarıgül önce elimi tutarak sıkmaya başladı.Sonra kafama vurdu. İşte izi belli. Sonra da korumaları da saldırdı. İki k oruması benim ellerimi arkaya doğru bağlayarak biz memuruz dedi. Onların memur olmadığı belliydi. Daha sonra polisler araya girdi. Ola yın ardından polisler beni çembere aldı. Davayıcım dediğim halde beni karakola götürmediler. Sarıgülle bi r derdim yok. Ancak Başbakan'a hırsız diye slogan atılınca  kendimi tutamadım.

  Facebook'ta paylaş!
  YORUMLAR