• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  90051
 • down
  USD
  5.3427
 • up
  EURO
  6.0743
 • up
  GBP
  6.7529
 • up
  Altın
  214.092
 
 
 
 
 
 
Tarih : 04.12.2017 - 12:55 Yorum : 0

"Milli birlik ve bütünlüğümüzü bozmayalım”

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, “Hakikatler hiçbir zaman örtülmez, ortaya çıkar. Türkiyemizin önünü kesmek isteyen mihrakların ekmeğine yağ sürmeyelim, milli birlik ve bütünlüğümüzü bozmayalım” dedi.

"Milli birlik ve bütünlüğümüzü bozmayalım”

TBMM Başkanı Kahraman, gazetecilerin sorusunu cevapladı. Kahraman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki polemiğe yönelik, “Bu tip polemiklerin kavgaya dönüşmemesi, sıkıntı vermemesi ve normal müzakere tarzında sürmesi gerektiğine inanıyorum. Hakikatler hiçbir zaman örtülmez, ortaya çıkar. Türkiyemizin önünü kesmek isteyen mihrakların ekmeğine yağ sürmeyelim, milli birlik ve bütünlüğümüzü bozmayalım. Birbirimize anlayışla davranalım, kardeş olduğumuzu her zaman hatırlayalım” değerlendirmesini yaptı.

KEDİYE EZİYET
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ise, Erzincan’da yaşanan bir kediye eziyet edilmesi ile ilgili bir soruya, “Biz bunları yakalıyoruz, gerekli idari cezalar veriyoruz. Vatandaşları bilinçlendirmek lazım. Onlar da canlı. Canlılara eziyet etmek bizim anlayışımızda yoktur. Çok üzüldüm. Bunları mutlaka cezalandıracağız. Gereğini yapıyoruz. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar her yerde yakalıyor, gerekli cezayı veriyoruz. Burada kültürü oluşturmak lazım” ifadelerini kullandı.
Etiketler :
YORUMLAR
820787
loading
Reklamı Geç