• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  115147
 • up
  USD
  3.8021
 • up
  EURO
  4.6554
 • up
  GBP
  5.272
 • up
  Altın
  163.117
 
 
 
 
 
 
Tarih : 16.09.2017 - 22:35 Yorum : 0

Yeni Türk çiftlik oyununun keyfini yaşayın

Henüz kurulalı 2 yıl bile olmamışken, 3 büyük çiftliğe ve 19 şarküteri zincirine sahip olmayı başaran Çiftlik Bank, internetin en büyük girişimleri arasında yer alıyor.

Yeni Türk çiftlik oyununun keyfini yaşayın

Çiftlik Bank %100 organik şarküteri ürünlerini hem oyunu içerisinde ve hem de mağazalarından alabiliyorsunuz.

Profesyonel olarak hazırlanmış ve profesyonel olarak uygulanmaya devam eden bir sistemden bahsediyoruz. Bu sistemi yani oyun, tam anlamı ile bir çiftliğin nasıl yönetilmesi gerektiğini gösteriyor ve oyuncuların da besicilik yapmalarına olanak sunuyor.

Çiftlik Bank Gerçek Çiftlik Oyunu

Oyundaki asıl mantık tamamı ile oyunu oynayanların iyi bir çiftliğe sahip olmaları için, almaları gereken sorumluluk, tecrübe üzerine olmakta ve düzenli bakılan çiftlikler sayesinde, rahatlıkla çiftliğinizi yönetebiliyorsunuz. Her ne kadar sanal olarak hayvan bakıyor olsanız,da bu işi uzmanlarının kurmuş olduğu bir oyun ile yaptığınız için her açıdan rahatlığa erişiyorsunuz.

Hayvanların günlük üretimleri, yapılan üretimlerin gerçek hayatta size ne kadar kazandıracağı, beslenmelerinin ne kadara mal olacağı gibi bir çok konuda tecrübe edinmiş oluyorsunuz. Bu kurallar ışığında oyuncuların gerçek çiftlikler kuruyor olmaları ve bunu büyütmeleri kaçınılmaz olmaktadır.

Evet oyuncular için sanal hayvan, sanal bir oyun gibi görünmektedir. Ancak hayvanların gerçeği, Çiftlik Bankta olduğunu düşünürsek eğer, en iyi şekilde sizlerde nasıl besici olacağınızı öğrenmiş oluyorsunuz.

ÇİFTLİK BANK OYUNU NASIL OYNANIR?

Web tabanlı olan ve online olarak oynana bu oyunu oynamak için Çiftlik Bank web sitesine girip üye olmanız gerekmektedir.

Üye olup giriş yapmanızdan itibaren sizlere bir adet tavuk ve ambar verilmektedir. Bu tavuğu beslemeniz için yem almanız gerekmektedir. Yem alımınızdan itibaren oyunu oynamaya ve tavuğunuzdan üretim almaya başlıyorsunuz.

Sadece tavuk değil, inek, koyun, keçi, arı gibi hayvanlarını da zamanla alarak, onları da yetiştirebiliyor ve buna göre büyük ve güçlü bir çiftliğe sahip oluyorsunuz.

Detaylı bilgi için www.ciftlikbank.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR
808550
loading