Ana Sayfa | VİDEO | Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle -Kurtlar Vadisi son bölüm 206 fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle -Kurtlar Vadisi son bölüm 206 fragmanı

Kurtlar Vadisi izle. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm haberi. KVP izle. Kurtlar Vadisi Pusu izle. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle. Kurtlar Vadisi Pusu 205. bölüm fragmanı,Kurtlar Vadisi yeni bölüm fragman, 205. bölüm fragmanı ve Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle videosu haberimizdedir...

Polat Alemdar sahalara dönüyor


Kurtlar Vadisi izle, vadi son bölüm, Kurtlar Vadisi Pus u dizisi yeni fragman izle seyret, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 21 kasım bölümü linkleri haberimizin detayındadır. Kısa sürede büyük beğeni toplayan ATV'nin dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu'de diziseverleri bakalım neler be kliyor. İşte Kurtl ar Vadisi  P usu KVP, yeni bölüm ayrıntıları... Kurt lar Vadisi Pusu 205. bölümü ile 21 Kasım Perşembe akşamı yine nefes kesecek.Kurtlar Va disi Pusu 205. bölümü yine heyacanlı ve sürprizlerle dolu. Her yeni bölümde rekora k  oşan dizinini n perşembe akşamı ekrana gelecek olan 205. bölümünde, Türkiye'nin başına büyük bir bela sarılıyor. "Armegedon Timi" ... Dağılan ekibini toparlama kararı alan Polat Alemdar operasyonları yönetmeye başlıyor. Kara'nın Poyraz'dan intikamı acı oluyor.  İşte   Kurtla r Vadisi P usu’nun 205. bölümünde yaşanacakla r: Polat Alemdar'ı karşısında gören Abdülhey ne yapacak? Polat, Abdülhey'i ikna edebilecek mi? Ta pınakçılar olarak bilinen grubun olası eylemlerine karşı İhtiyarlar Meclisi'ni ve ekibini uyaran Polat'ın, Armegeddon timiyle ilgili planı ne olacak? Türkiye'nin başına yeni bir bela sarmayı h edefleyen K ane, nasıl bi r eylem planı içine girdi? Peki Cahit, Kane' nin bu ha in planları içe risinde yer alacak mı? Cahit, eski dostlarına ihan et ed ecek mi? Suçunu başs avcıya itir af eden Le yla, nasıl bir tepkiy le karşılaşacak? Başsavcı konuyla ilgili soruşturmayı başlatacak mı? Babasının hayali yle avunan Elif, Ö mer babadan ne isteyecek? N azife anne ve Ömer babanın bu çaresizliğine Abdülhey bir umut olac ak mı? Poyra z'ı yakalayan Kara, int ikamını nasıl alacak? Bu, Poyraz'ın sonu mu olacak?
Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 21 Kasım Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 205. bölümün de olacak… Kaçırmayın!
205. BÖL ÜM TAMA MI TEK PAR ÇA İZLEM EK İÇİN TIKL AYINIZ...comments powered by Disqus
Gazete Manşetleri
Son Dakika HaberleriGünün Gelişmeleri

medya365
Medya 365
Gündem Haberleri
Haber
StarGündem
StarGündem
haberleri