• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  84.047
 • up
  USD
  2.6575
 • up
  EURO
  2.9185
 • down
  GBP
  4.0552
 • up
  Altın
  101.519
FLAŞ GELİŞME
TSK'dan flaş açıklama: 2'si avukat 4 kişi...
 
 
 
 
 
 
Tarih : 28.11.2013 - 14:10 Yorum : 0

Kayıp son bölüm izle 10 tek parça seyret full - Kayıp yeni bölüm izle - KAYIP

KAYIP. Kayıp izle.Kayıp yeni bölüm izle.Kayıp son bölüm izle.Kayıp 10 bölüm Kanal d izle.Kayıp yeni fragmanı izle.Kayıp tekparça full izle.

Kayıp son bölüm izle 10 tek parça seyret full - Kayıp yeni bölüm izle - KAYIP

Kayıp dizisi 10. bölümü izle,Kayıp dizisi son bölüm izle, Kayıp dizisi 10. bölümü hd, Kayıp dizisi 1080p izle, Kayıp dizisi son bölüm seyret, Kayıp dizisi Kanal D naklen, Kanal D yayın akışı... Kayıp son bölüm 25 Kasım akşamı Kanal D'de ekrana geldi. Kayıp son bölümde Leyla'da Falko'nun elindedir. Kayıp dizisinin 10. Bölümünü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberimizdeki Kayıp full dizi izleme linkini kullanabilirsiniz. Kanal D'nin heyecanlı dizisi Kayıp 25 Kasım akşamı 10. Bölümü ile izleyicilerin karşısındaydı. Kayıp son bölümü kaçı r dıysanız veya yeniden izlemek istiy orsanız haberim izdeki "Ka yıp İzle" yazan linke tıklamanız yeterli. Kayı p son bölümde oğlunu kurta rmaya çalış an Le yla da, Falko'nun pençesine düşüyor. Kayıp son bölümde günler son ra oğluna kavuşan Leyla ço k mutludur. Faka t hem oğlu nun hem de kendisini n ne  kadar tehlikeli v e zor bir du rumda  olduklarını a nlam ası  uzun  sürmez. Bu  adamlar  ciddidir v e istediklerini alma dan ikisini de bırakmayacaklardır.  Leyla oğlunu ne pahasına olursa olsun kurtarmak zorundadır. Kayıp dizisi son böl  ümde  Özlem'in evine ise polisler incelemeye  gelirler. Mehm et gelen  kişinin hırsız olduğ una emin değildir fakat, elinde evden aldığı CD'yi gö rmüştür.  Özlem bu konuda şüpheli ko nuşunca Mehmet onun üzerine gider. İkili ar asında tatsız bir gergi nlik y aşanır. Mehmet, Özlem'i evde yalnız  bıra kmak istemez ve ona bir teklifte bulunur. Özlem ise önce kabul etmeye pek yanaşmaz. Kemal'in eve yalnız döndüğün ü gören Elmas,  Leyla için  endişelen diğini, uzun süre önce evden çıktığını ve  ona ulaşamadıklarını söyler. Kötü ha ber kıs a sürede herkese ulaşır. Mehmet ön ce Leyla'nın E lmas ile gittikl eri hoca ile görüşmeye gider. İşlerin gidere k sarpa sardığını gören  Falko, bu kadar kalabalık nüfus ile nereye gi deceklerini kara kara düşünür. Leyla'nın ani  gelişi tüm planları altüst etmiştir. Üstelik hâlâ,  oğlunu  nasıl buldu ğunu bir türl ü çözememişl erdir. Ancak bir an önce bulu ndukları yeri terk etmek zorund adırlar. Falko, Hasan'ı arar ve ondan son bir iyilik ister. Giderek arama çemberini da raltan Mehmet, Falko'nun ensesind edir. Bu arada Kayıp  son bölümde Le yla da boş durmaz ve oğlunu da alıp kaç mak için giri şimde bu lunur. Pol isler ve Mehmet sonunda Le yla ve Kerem'in tutul duğu evi bulur ama olaylar her iki taraf için de bekledikleri gib i gelişmez.


Kayıp dizi sinde, Artık Le yla da Falko'nun e linde Oğlunu kurtarmaya çalışan Leyla da, Falko’nun eline düşüyor. Kayıp dizisinde, g  ünler sonra oğluna kavuşan Leyla çok mutludur. Ancak hem o ğlunun hem de kendisinin ne kadar tehlikeli ve zor bir durumda olduklarını  anlaması uzun sürmez. Bu adamlar ciddidir ve istediklerini almadan ikis ini de bırakmayacaklardır. Leyla oğlunu ne  pahasına olursa olsun k urtarmak zorundadır. Kayıp Dizisi 10. Bölüm dün akşam saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayınlandı. Kayıp 10. Bölüm 'de, Özlem’in evine ise polisler incelemeye gelirler. Mehmet gelen kişinin hırsız olduğuna emin de ğildir fakat, eli nde evden aldığı CD’yi görmüştür. Özl em bu k onuda şüpheli konu şunca Mehmet onun üzerin e gider. İkili arasında tatsız bir gerginlik yaşanır. Mehmet, Özlem’i evde yalnız  bırakmak istemez ve ona bir tek  lifte bulunur. Özlem ise önce kabul etmeye pek yanaşma z. Kayıp 10. Bölüm'de, Kemal’in eve yalnız  döndüğünü gören Elmas, Leyla için end iş elendiğ ini, uzun süre önce evden çıktığını ve ona ulaşamadıklarını söyler. Kötü ha ber kısa sürede herkese ulaşır. Mehm et önce Leyla’ nın Elmas il e gittikleri hoca ile görüşmeye gider. Kayıp 10. Bölüm'de, İşlerin giderek sarpa sardığını gören Falko, bu kadar kalabalık nüfus ile nereye gidece klerini kara kara düşünür. Leyla’nın ani gelişi tüm planları altüst etmiştir. Üstelik hâlâ, oğlunu nasıl bulduğunu bir türlü çözememişlerdir. Ancak bir an önce bulundukları yeri terk etmek zorundadırlar. Falko, Hasan’ı arar ve ondan son bir iyilik ist er.nız. Kayıp 10. Bölüm'de, giderek arama çemberi ni daraltan Mehmet, Falko’nun ensesindedir. Kayıp 10. Bölüm'de, Leyla da boş durmaz v e oğlunu da alıp kaç mak için girişimde bulunur. Polisler ve Mehmet so nunda Leyla ve Kerem’ in tutulduğu evi bul ur ama olaylar  her iki taraf için de bekledikleri gibi gelişmez.
Kayıp 10.Bölüm Fragmanı (İnternet Özel) -2

 Kayıp 10.Bölüm Fragmanı (İnternet Özel) -1

KAYIP DİZİSİ 10. BÖLÜM FULL HALİ İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR
590178
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku

turkceingilizce.ingilizceturkce.gen.tr
Türkçe İngilizce Çeviri,
İngilizce Türkçe Çeviri
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.
Teknoloji Haberleri
Meb Personeli
Meb Personeli adına her şey burada