• BIST 100
  90.342
 • USD
  2.3775
 • EURO
  2.6965
 • GBP
  3.612
 • Altın
  98.039
Arda Turan'ın hakeme kramponunu fırlatma görüntüleri rekora gidiyor

O Ses Türkiye izle seyret - O Ses Türkiye son bölümü izIe - 25 Kasım - DÜELLOLAR

27.11.2013 - 05:20

O Ses Türkiye, O Ses Türkiye izle 25 Kasım,O Ses Türkiye 25 Kasım izle,O Ses Türkiye son bölüm izle, O Ses Türkiye 25 Kasım 2013.

O Ses Türkiye izle seyret - O Ses Türkiye son bölümü izIe - 25 Kasım - DÜELLOLAR

O Ses Türkiye Son Bölüm İzle. O ses Türkiye 25 kasım 2013 pazartesi tüm Düello Performansları ve elemleri izle. O ses Türkiye yarışması 25 kasım son bölümde düello sonucu kimler elendi? kimler yoluna devam etti? İşte O ses Türkiye son bölüm tüm düelloları ve performansları videoları NetGazete.com sitemizde. Türkiye'nin bize "şarkı cılar diyarı" olduğunu gösteren ve birbir inden yetenekli yarışmacıların katıldığı rekort men yarışma O Ses Türkiye 25 Kasım 2013 tarihli böl ümü bu akşam saat 20.00'de star ekra nlarına gelecek. Yarışmacılar hünerlerini sergiledi, takıml arını seçti ve şimdi de birbirleriyle yarışma zamanı geldi çattı. O Ses Türkiye düelloları bu akşam geceye damgasını vuracak. Tuğçe Gendigelen bakalım düelloda nasıl bir performans gösterecek. Acun Firarda ile başlayacan TV kariyerini O Ses Türkiye ile devam ettiren Acun Ilıcalı, Athena Gökhan, Ebru Gündeş ve Yakışıklı popçu Murat Boz'un jüri üyeliğini yaptığı yarışmada hem eğlence hem de heyecan 25 Kasım 2013 O Ses Türkiye'de olacak.
Tuğçe Kendigelen düelloda nasıl bşir performans gösterecek?
O Ses Türkiye'nin seksi ve yetenekli yarışmacısı Tuğçe Gendigelen, 'Rengarenk' şarkısını 3 ayrı dilde seslendirerek bir anda yarışmanın bile üzerine çıkarak gündeme oturmuştu. Bakalım yetenekli yarışmacı, bu akşam nasıl bir performans gösterecek.
Murat Boz ve Hadise dövüş sahnesi!
Programın adeta renkleri olan Murat Boz ve Hadise, bu akşam kozlarını hem ekibindeki yarışmacılarıyla hem de gerçek manada paylaşacak! Murat Boz, Hadise'ye "hadi gel sahnede kapışalım" şeklinde dövüş teklifi edecek ve elbette hınzır Hadise bu teklifi geri çevirmeyip kabul edecek. Bakalım 25 Kasım 2013 O Ses Türkiye İzle'yenleri nasıl bir dövüşe tanık olacak...
O Ses Türkiye - Cüneyt Yıldarı, Kardelen Tunçoğlu ve Tuna Demirtaş'ın Düellosu
O Ses Türkiye - Cüneyt Yıldarı, Kardelen Tunçoğlu ve Tuna Demirtaş'ın Düellosu... O Ses Türkiye son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Sevilen yarışma O Ses Türkiye muhteşem düellolarla izleyeneri yine ekran başına kilitledi. O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Cüneyt Yıldarı, Kardelen Tunçoğlu ve Tuna Demirtaş 'Bir Kulunu Çok Sevdim' isimli şarkı ile düet yaptı. Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'deki yoluna Cüneyt Yıldarı ile devam edecek. Kardelen Tunçoğlu ve Tuna Demirtaş O Ses Türkiye'den elendi...
Star TV'de yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı, jüri üyeliklerini Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Athena Gökhan Özoğuz'un yaptığı O Ses Türkiye'de bir çok yarışmacının düellosu geceye damgasını vurdu. Ebru Gündeş'in takımında yer alan Cüneyt Yıldarı, Kardelen Tunçoğlu ve Tuna Demirtaş O Ses Türkiye'de ''Bir Kulunu Çok Sevdim'' adlı parçayı seslendirdi. Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'deki yoluna Cüneyt Yıldarı ile devam etme kararı aldı. Kalan iki yarışmacı Kardelen Tunçoğlu ve Tuna Demirtaş'ı hiç bir jüri üyesinin seçmemesi üzerine yarışmadan elendiler.

YORUMLAR
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Teknolojik cihazlar ile kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Meba Tesisat, Profesyonel Su Tesisatı Çözümleri
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber

Sevdiklerinize
Birbirinden Lezzetli
Hediyelik Meyve Sepeti Gönderin

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
gümüş kolye
Türkiye'nin En Güvenilir Gümüş Firması Olan Gumusdunyasi.com adresinden Sevdiklerinize En Güzel Hediyeleri Kaliteli İşçilikle Alabilirsiniz.