• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  82.677
 • up
  USD
  2.6925
 • up
  EURO
  2.8925
 • up
  GBP
  4.02
 • up
  Altın
  104.217
FLAŞ GELİŞME
Otobüse bombalı saldırı, 9 kişi öldü
 
 
 
 
 
 
Tarih : 28.11.2013 - 14:15 Yorum : 0

Muhteşem Yüzyıl izle-Muhteşem Yüzyıl 113 full-Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle MY

Muhteşem Yüzyıl izle.Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle.Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm seyret.Muhteşem Yüzyıl star tv izle.Muhteşem Yüzyıl hd izle.MY son bölüm.

Muhteşem Yüzyıl izle-Muhteşem Yüzyıl 113 full-Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle MY

Muhteşem Yüzyıl izle.Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle.Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm seyret.Muhteşem Yüzyıl star tv izle.Muhteşem Yüzyıl hd izle.MY son bölüm. Hürrem'in sırrının sarayda bomba etkisi yaptığı Muhteşem Yüzyıl 113. bölüm 27 Kasım Çarşamba akşamı Star TV'de ekrana geldi. Muhteşem Yüzyıl son bölümde Süleyman’ın Selim’e olan desteği kardeşler arasındaki uçurumu derinleştiriyor. Fatma’nın müthiş oyunuyla gizli oda açığa çıkıyo r! Rüstem öfkeyle Hürrem’den hesap sorarken, Sümbül acı gerçekle yüzleşiyor. Süleyman ise Hürrem’e olan güvenini kaybediyor ! Atmaca, Nisa’nın canını bağışlıyor. Manisa’da ise Nurbanu doğum yapıyor. Hürrem, Süleyman’ın kendini affetmesi için çab alarken, Süleyman büyük bi r sürpr iz yapıyor. Muhte şem Yüzyıl 113. bölümde Süleyman’ın Selim’e olan desteği  M ust afa ve Bayezıt’ı öfkelendirir. Bayezıt’ın Mustafa’ya olan bağlılığı Hürre  m’i endişelendirir ken, Bayezıt’ın abisinden istediği yardım iki kardeşin bağını güçlendirir. Rüste m’in ise Mustafa i çin y eni bir planı vardır. Gizli odayı bulan Fatma, bu  s ırrı açığa çıkarmak i çin bir oyu n oyna r. Hürrem’in kendisini dinlediğini öğrenen Rüstem, Hürr em ile karşı  ka rşıya gelir. S ü mbül ise son bir umutla sevdiği kadınla yüzleşir. Atmaca, Mihrünisa’nın hamile old u ğunu öğrenince canını bağışlar. Mahidevra n hamileliği saklamak için  uğraşırke n, Bayezıt abisin in Nisa ile gizlice evlendiğini öğrenir. Hurici han ise Baye ıt’a zarar vermemek için  payitahtta n a yrılır. Ancak Bayez ıt’ın aşkından vazgeçm eye niy eti yoktur. Muhteşem Yüzyıl 1son bölümde Hürrem’in iha netiyle yıkılan Süleyman, iyice yalnızlaşm ıştır. Hürrem Süleyman’ın kendisini affedeceğine inanırken, Süleyman’ın ona bir sürprizi  vardır. Muhteşem Yüzyıl son b ölümü kçar ıdıysanız inte rnetten izle mek için aş ağıdaki "Mu hteşem Yüzyıl İzle" linkine tıklamanız yeterli.
MUHTEŞEM YÜZYIL 113. BÖLÜMÜ FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ....
Muhteşem Yüzyıl İzle - Muhteşem Yüzyıl 113. Yeni Bölüm Fragmanı İzle - Star Tv haberi, Muhteşem Yüzyıl dizisine ait 113. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar... Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm heyecanı ile devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl bu akşam 113. bölüm ile sevenleri ile buluşuyor. Dizi saat 20:00'da Star tv ekranlarından sizlerle olacak. Muhteşem Yüzyıl dizisinde bu akşam neler yaşanacak?
Hürr em’in sırrı  saraya bom ba gibi düş üyor!
Süleyman’ın Selim’e olan d esteği kardeşler arasındaki uçurumu derinleştiriyor. Fatma’nın müthiş oyun uyla gizli  oda açığa çıkıyor! Rüstem öfkeyl e Hürrem’den hesap sorarken, Sümbül acı gerçekle yüzleşiyor.  Süleyman ise Hürrem’e olan güvenini kaybediyor ! Atmaca, Nisa’nın canını bağışlı yor. Ma nisa’da  ise Nurbanu doğum yapıyor. Hür rem, Süleyman’ın kendini affetmesi için çabalarken, Süleyman büyük bir sürpriz yapıyor. Süleyman’ın Selim’e olan desteği Mustafa v e Bayezıt’ı öfkelendirir. Bayezıt’ın Mu stafa’ya olan bağlılığı Hürrem’i endişelendirirken, Bayezıt’ın abisinden istediği  yardım iki kardeşin bağını güçlendirir. Rüstem’in ise Mustafa için yeni bir planı vardır. Gizli odayı bulan Fatma, bu sırrı açığa çıkarmak için bir oyun oynar. Hürrem’in ken disini dinlediğini öğrenen Rüstem, Hürrem ile karşı karşıya gelir.
Sü mbül ise son bir um utla sevdiği kadınla yüzleşir.
Atmaca,  Mihrünisa’nın ha m ile olduğunu öğrenince canını bağışlar. Mahidevran hamileliği s aklamak için uğraşırken, Bayezıt abisinin Nisa ile gizlice evl endiğini öğr enir. Huricihan ise Baye zıt’a zarar vermemek için payita httan ayrılır. Ancak Bayezıt’ın aşkından vazgeçmeye niyeti yoktur. Hür rem’in iha netiyle yıkılan Süleyman, iyice y alnızlaşmıştır. Hürrem Süleyman’ın kendisini affedeceğine inanırken, Süleyman’ın ona bir sürprizi vardır.

YORUMLAR
590872
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.