• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  82.418
 • down
  USD
  2.6925
 • up
  EURO
  2.8955
 • up
  GBP
  4.0198
 • up
  Altın
  104.155
 
 
 
 
 
 
Tarih : 05.12.2013 - 12:50 Yorum : 0

Muhteşem Yüzyıl izle son bölüm tek parça seyret ve yeni fragman - 5 Aralık

Muhteşem Yüzyıl 114. bölümü 20:00'da başladı. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü bu akşam Star Tv'de ekrana geliyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü izle. İşte Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle linki.

Muhteşem Yüzyıl izle son bölüm tek parça seyret ve yeni fragman - 5 Aralık

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü bu akşam 20:00'da ekranlara geliyor. Muhteşem Yüzyıl dizisi 114. bölümü 20:00'dan itibaren canlı  izleyebilirsiniz. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü 23:00'dan itibaren reklamsız izleyebilirsiniz. Bakalım bu akşam bizi neler bekliyor; Süleyman’ı Manisa’da kötü bir sürpriz beklemektedir. Selim’i sarhoş halde yakalayan Süleyman öfkelenir. Amasya’ya gelen Bayezıt aşkına kavuşur. Bayezıt’ın sırrına ortak olan Mustafa kendi sırrını da onunla paylaşır. Beyazıt, Mihrünisa’yla gizlice evlendiğini öğrenir. Mustafa’dan gelen haberlere çok sinirlenen Süleyman, oğluna bir ders vermek ister. Ancak Hürrem’in olaya dahil olmasıyla işler çığırından çıkar. Mustafa öyle bir karar verir ki baba oğul arasında fırtına kopmak üzeredir. Hürrem, suların durulduğunu zannederken sürgün kararıyla sarsılır.
MUHTEŞEM YÜZYIL 114. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
MUHTEŞEM YÜZYIL 114. BÖLÜM REKLAMSIZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ (23:00'DAN İTİBAREN)
Muhteşem Yüzyıl Yeni Bölüm İzle - Muhteşem Yüzyıl 114. Bölüm İzle - Star Tv haberi, Muhteşem Yüzyıl son bölüm bilgileri, Muhteşem Yüzyıl 4 aralık 2013 işte detaylar... Sevilen dizi Muhteşem Yüzyıl bu akşam 114. bölüm ile ekranlara gelecek. Muhteşem Yüzyıl kaldığı yerden devam edecek. Muhteşem Yüzyıl'da Sultan Süleyman ile oğlu Şehzade Mustafa karşı karşıya geliyor. Baba-oğul kavgasında neler yaşanacak?

Saat : 20:00 - 23:30 (210 dakika) Tür : Dizi (Tarihi, Dram) Oyuncular : Halit Ergenç, Vahide Perçin, Mehmet Günsür, Ozan Güven Yönetmen : Yağmur Taylan, Durul Taylan. Muhteşem Yüzyıl bu akşam saat 20.00'da ekranlara geliyor. Süleyman Selim’i körkütük sarhoş halde yakalıyor. Hürrem ise Nurbanu’ya Nazenin’i öldürme emri veriyor! Bayezıt, Huricihan ile ilgili kararını veriyor. Süleyman Selim’i körkütük sarhoş halde yakalıyor. Hürrem ise Nurbanu’ya Nazenin’i öldürme emri veriyor! Bayezıt, Huricihan ile ilgili kararını veriyor. Hürrem, Mustafa ile Süleyman’ı düşman edecek planını devreye sokuyor! Mustafa ise Süleyman’dan gelen hediye ile neye uğradığını şaşırıyor! Payitahta dönen Süleyman, Hürrem’i saraydan sürgün ediyor! Hayal kırıklığına uğrayan Mustafa, hanedanın kaderini değiştirecek bir karar veriyor! Süleyman’ı Manisa’da kötü bir sürpriz beklemektedir. Selim’i sarhoş halde yakalayan Süleyman öfkelenir. Selim babasına kendini affettirmeye çabalarken, Süleyman Manisa’da şehzade olduğu günleri ve İbrahim’i hatırlar.

Amasya’ya gelen Bayezıt aşkına kavuşur. Bayezıt’ın sırrına ortak olan Mustafa kendi sırrını da onunla paylaşır. Beyazıt, Mihrünisa’yla gizlice evle ndiğini öğrenir. Nazenin ise Nurbanu’ya hizmet ettiği günlerin acısını çıkartmaktadır. Süleyman’ın gözdesi olduğunu hatırlatarak Nurbanu’ya emirl  er yağdırır. Hürrem ise yazdığı mektupta Nurbanu’ya onun ölüm emrini verir. Rüstem‘in Amasya eşrafına yazdığı mektuplara cevap gelir. Mustafa’yı köş eye sıkıştırmak için eline bir koz geçmiştir. Fatma ise Sokollu’yu Rüstem’e karşı kışkırtmaya.Mustafa’dan gelen haberlere çok sinirlenen Süleyman, oğluna bir ders vermek ister. Ancak Hürrem’in olaya dahil olmasıyla işler çığırından çıkar. Mustafa öyle bir karar verir ki baba oğul arasında fırtına kopmak üzeredir! Hürrem, suların durulduğunu zannederken sürgün kararıyla sarsılır!
Saat : 20:00 - 23:30 (210 dakika)
Tür : Dizi (Tarihi, Dram)
Oyuncular : Halit Ergenç, Vahide Perçin, Mehmet Günsür, Ozan Güven
Yönetmen : Yağmur Taylan, Durul Taylan

YORUMLAR
592719
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.