• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  85.804
 • up
  USD
  2.5925
 • down
  EURO
  2.8585
 • down
  GBP
  4.0165
 • up
  Altın
  100.573
FLAŞ GELİŞME
Siyasi partilerin konuşma saatleri ve sıraları belli oldu
 
 
 
 
 
 
Tarih : 08.12.2013 - 16:45 Yorum : 0

KVP son bölüm izle - Kurtlar Vadisi Pusu Tek Parça izle Hd - 5 Aralık 2013

Kurtlar Vadisi Pusu. Kurtlar Vadisi Pusu izle.Kurtlar Vadisi son bölüm izle. KVP son bölüm izle. KVP yeni bölüm izle. Vadi son bölüm tek parça full izle.

KVP son bölüm izle - Kurtlar Vadisi Pusu Tek Parça izle Hd - 5 Aralık 2013

Kurtlar Vadisi Pusu 206.bölümde neler yaşa nacak? Kara'nın yerini tapınakçılara söyle yerek bü yük bir ihanet içerisine giren Cahit, tam da Poyraz'ı kurtar mak üzereyken Polat Alemdar'ın namlusunun ucun da beliriyor. Kurtlar Vadisi Pusu 206.bölümün en merak edilen konu su ve Kurtlar Vadisi Pusu 205. bölümün final sahnesi olan bu görüntülerin devamında neler olacağı, Kurtlar Vadisi Pusu takipçileri tarafından merakla bekle niyor. Kurtlar Vadisi Pusu 206. bö lüm fragmanı izle burda. ATV 'nin rai ting şampyonu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm frag manı çıktı. Kurtlar Vadisi Pusu ye ni 206. bölüm fragmanı izle sizler için bura da. Kur tlar Vadisi Pusu 206. bö lüm fragmanı izle için doğru yerdesiniz. Kurtlar Vadisi Pusu bom ba bölüm - 206. bölüm fragmanı izle (5aralık) - Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm frag mani çıktı. Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm fragmanı ATV ekranlarında yayınlandı. Her hafta rating listesinin zirvesinde yer alan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 206. bölüm frag manı izle  sitemize eklendi. Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm fragmanı yine çok büyük bir heyacana sahne oluyor.
İşte Kurtlar Vad isi Pusu 206. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti
Kurtlar Vadisi Pus u 206. bölüm fragmanında Polat Alemdar ve adamları Poyraz'ın peşinde. Kurtlar Vadi si Pusu yeni bölümde Poyraz ölecek mi? Yoksa yine bir yolunu bulup Polat Alemdar'ın elinden kurtulabilecek mi?
Öte yandan Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm fragmanında bomba heyecanı yaşanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu'da bombaların cem evinde olduğu bilgilisine ulaşılıyor. Kurtlar Vadisi Pusu'da cemevinde bomba olayı ile nasıl bir mesaj verilmek isteniyor.
Kurtlar Vadisi Pusu  206. bölümde kor unan bilgi ne. Ve bu korunan bilgiyi ele geçirmek isteyen güçler kimler..
Kurtlar Vadisi Pus u 206. bölüm fragmanı Polat Alemdar ile Abdulhey'in Memati'nin mezarı başında buluşmasına sahne olu yor. Polat Alemdar, Abduhey'i Memati'nin mezarı başına çağırarak ondan yar dım istiyor. Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümde Abdulhey, Polat Alemdar'ın yardım çağrısını kabul  edecek mi?
Kurtlar Vadisi Pusu Bitiyor mu?
Kurtlar Vadisi  Pusu 2  haftadır yayınlanmaması dizinin hayranları tarafından “Vadi bitiyor mu?” sorusunu sordurtmuştu. Ardından sosyal medyada senaristlerden B ahadır Özderen’in işi bıraktığı dediko dusu yayıldı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 11 yıldır yapımcılığını üstlenen Pana Film ise bu açıklamayı doğr uladı. Ardından geçtiğimiz Perşembe günü, dizinin 206. Bölümü yayınlanmadı. Ancak hayranları sevindiren olay bu hafta gerçekleşti, dizinin yeni bölümü bu hafta fragmanı yayınlandı. Fragmanı sayfamızdan izleyebilirsiniz.
Kurtlar Vadisi Pusu'da ayrılık!
Kurtlar Vadisi Pusu'nun senaristlerinden Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan'la yolların ayrıldığı iddia ediliyor. Star Gazetesi'nin haberine göre, geçtiğimiz hafta 205. bölümüyle ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta kolaj bölüm yayınlama kararı aldı. 11'in altına inmeyen reytingiyle Türkiye 'nin en çok izlenen  dizisi ünvanını elinde bulunduran Vadi'nin kemik izleyici kitlesini şoke edecek gelişmeler yaşanabilir. Zira bazı emareler Pana Film 'de önemli değişiklikler yaşandığı izlenimini veriyor.
PANA'DA NELER OLUYOR?
Kurtlar Vadisi Pusu'nun son iki bölümünün jeneriğinden senaristlerin isimleri kaldırıldı. Son iki bölüme kadar jener ikte senarist olarak şu isimler geçiyordu: Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan ve Raci Şaşmaz. 204 ve 205'inci bölümlerin jeneriğinde ise senarist olarak "Pana Senaryo Ekibi" ifadesi yer alıyor.
RACİ ŞAŞMAZ AYRILDI HABERLERİ ÇIKMIŞTI AMA...
204'üncü bölümün ardından  bazı sitelerde ve sosyal medyada Raci Şaşmaz'ın senaryo ekibinden ayrıldığı iddia ediliyordu. Necati Şaşmaz'ın kardeşi olan Raci Şaşmaz'ın ayrılıp ayrılmadığı konusunda net bir bilgi olmamakla birlikte ayrılan çok önemli iki isimden bahsediliyor.
BAHADIR ÖZDENER VE CÜNEYT AYSAN GİTTİ Mİ?
Kurtlar Vadisi Pusu'nun mimarlarından, ilk günden itibaren senaryo ekibinde olan Bahadır Özdener'le yolların ayrıldığı iddia ediliyor. Öte yandan, Pana Film'in önde gelen isimlerinden ve yine senaristlerden Cüneyt Aysan'ın da Özdener'le birlikte ekipten ayrıldığı belirtiliyor.
SENARYOYU NECATİ ŞAŞMAZ MI YAZIYOR?
Vadi'nin, Özdener ve Aysan haricinde bir senaryo ekibi var. Hatta Akif rolünü oynayan Ömer Lütfi Mete'nin oğlu Ali Buhara Mete de bir süredir senaryo ekibinde. Ancak iddialara göre, iki ismin ayrılmasının ardından Necati Şaşmaz işi sıkı tutuyor, senaryoya bizzat kendisi katkıda bulunuyor. Çalışkanlığıyla bilinen Necati Şaşmaz'ın zaman zaman şirkette sabahladığı, kurguya montaja bizzat müdahale ettiği biliniyordu.
BU HAFTA SENARYO YETİŞMEDİ Mİ?
Kurtlar Vadisi hayranları bu hafta yeni bölüm beklerken, yazete.com tarafından yeni bölümün yayınlanmayacağı açıklandı. Yeni bölüm yerine kolaj bölüm yayınlanması da, senaryo ekibindeki değişiklik iddialarını doğrular nitelikte.
Kurtlar Vadisi Pusu'da Ayrılık Haberi Doğrulandı
Bugün bazı internet sitelerinde yer alan şirketimiz senaryo grubuyla ilgili haberler için açıklama zorunluluğu doğmuştur.1-Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, Pana Film A.Ş'nin ortaklarıdır ve şirketimiz ortaklığından ayrılmaları söz konusu değildir.2-10 yılı aşkın bir süredir Türk televizyon tarihinin en uzun solu klu ve en çok izlenen yapımı olan Kurtlar Vadisi projesinde senaryo grubunda zaman zaman bazı değişikliklerin olması hem zaruri hem de doğaldır. Bu değişiklikler bazen kan tazeleme, bazen de yorgunluk nedeniyle olabiliyor. Projenin her aşamasında yapıla gelen kan tazeleme, bir ay önce dizinin senaryo grubunda da gerçekleşmiştirBahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, dizimizin senaryo gurubundaki görevlerini kendi istekleriyle diğer senarist arkadaşlarımıza bırakmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu, her hafta artan performansıyla uzun soluklu koşusuna devam etmektedir.Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
KURTLAR VADİSİ PUSU 205. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR
593222
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.
Teknoloji Haberleri
Meb Personeli
Meb Personeli adına her şey burada