• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  85.551
 • up
  USD
  2.7205
 • up
  EURO
  2.9535
 • up
  GBP
  4.1246
 • down
  Altın
  102.914
FLAŞ GELİŞME
Hidayet Karaca'ya tahliye kararı 'yok' hükmünde!
 
 
 
 
 
 
Tarih : 11.12.2013 - 16:50 Yorum : 0

GS Juve özeti - Galatasaray Juventus özet ve golleri- Tamamı HD izle

Galatasaray Juventus özet. Galatasaray Juventus maçı özeti. Galatasaray Juventus maçı golleri izle. Galatasaray Juventus maçı youtube videosu izle,GS Juve maçı özeti hd izle. Bu adreste...

GS Juve özeti - Galatasaray Juventus özet ve golleri- Tamamı HD izle


UEFA, tatil edilen Galatasaray - Juventus maçı ile ilgili kararını verdi. Karşılaşma kaldığı yerden saat 15:00 itibari ile oynanacak. Ayrıca stadın kapıları açıldı ve maçı takip edecek taraftarlar içeriye alınmaya başlandı. Hakem heyetinden 'Harika' yorumu Hakem heyeti stat zemininde incelemelerde bulundu ve 'Harika zemin' yorumunda bulundu. Sahanın çizgilerinin hangi renk olacağı henüz belli değil. Yoğun kar yağışı nedeniyle dün Portekizli hakem Pedro Proença tarafından 31. dakikada ertelenen Galatasaray-Juventus maçı için  Türk Telekom Arena'nın zeminini temizleme çalışmaları sabahtan bu yana yoğun bir şekilde sürdürüldü. ZEMİN TEMİZ Saat 12.20 itibariyle stadın zeminin tamamen temizlendiği görüldü. Stada ulaşım ise çok sıkıntılı değil. Buzlanma ya da kardan dolayı kapanan bir yol yok ama temkinli sürüşlerden dolayı trafik yoğunluğu stad bölgesinde ulaşımı ağırlaştırıyor. Bazı taraftarlar biletlerini atarken, bazı taraftarlar mesai saatine denk geldiği için stada gidemeyecek.
Zemin 18 derece
Zeminin sıcaklığının 18 derece olarak açıklandı.
Arıboğan: Maç 15.00'de oynanacak
MAÇIN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Galatasaray CEO'su ve İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan, düzenlediği basın toplantısında Galatasaray-Juventus maçının saat 15.00'de oynanacağını açıkladı. Arıboğan şöyle konuştu: "Maçın oynanmasında herhangi bir sıkıntı yok. Saat 13.00'te son toplantı yapıldı ve maçın oynanma kararı alındı.Zemin ısıtmamız var. Tribün ısıtma sistemimiz bitti. Hiçbir sorun yok. Kısa sürede o da faaliyet gösterecek. Bugünkü gündemimiz çatının üstünde biriken kardı. Bunu da görevli arkadaşlarımız giderdi."Kar yüzünden ertelenen Galatasaray-Juventus maçı Star TV yayınlanacak! Kaldığı yerden devam edecek karşılaşmayı saat 15.00'ten itibaren Star TV'den naklen yayınlanacak. Galatasaray-Juventus mücadelesi kar y üzünden bugü ne ertelendi. Ş ampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimizin turu g eçmesi için Juventus'u yenme si gerekiyor. Kaldığı yerden devam  edecek karşılaşmayı saat 15.00'ten itibaren Star TV ekranlarında. Galatasara y- Juventus m çı yoğun kar yağışı nedeniyle ertelendi.  arşıla şma bugün saat 15.00’te kaldığı yerden devam edece k ya da yeniden ertel enecek. Galata saray, Şampi yonlar Ligi B Grub u 'ndaki kader ma çın da Juventus ile k arşı karşıya geldi . Türk Telekom Arena'daki maçın 25. dakikasında aniden başlayan yoğun kar yağışı, saha zemininin bir kaç dakika için de beyaza bürün mesine nede n oldu. İlk olarak maçın topu, kırmızı renkli bir başka topla değiştirildi.  Karş ılaşmada  3 2. dakika oy nanırke n hakem P edro Proença oyunu durdurarak, yanına çağırdığı futbolc ularla bir süre görüştü. Gö rüşmenin ardından takımlar soyunma odasının yolunu tuttu ve maça  20 dakik a ara verildiği anon s edildi.
Galatasaray taraftarı stada alınıyor
Galatasaray taraftar grubu UltrAslan, sarı kırmızılı taraftarların stada alınmaya başladığını açıkladı.UltrAslan’ın Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Şu an Aslanlı Yoldan taraftarımız içeri alınmaya başlandı” denildi.
TOPLANTIDAN ER TELEME K ARARI  ÇIKTI
Maçın dur masının ardından sahaya giren görevliler, saha zeminin temizlemeye başladı. Saha çizgileri turuncu renkle yeniden çizildi. Hakemler çıkış tüneli önünde bekleyerek sahanın temizlenmesi ni ve hava şartlarını kontrol etti. Ancak hakemin takım kaptanları ve UEFA yetkilileri ile yaptığı görü şmenin ardından ma ın ertelendiği açıklandı.
SAAT TARTI ŞMASI...
Erteleme karar ının  ardın dan maçın ne zaman kaldığı yerden devam edeceği kararı beklenmeye başladı. Önce maçın günü belli oldu ve karşılaşman ın bugün oynanmasına karar verildi. Ardından maçın başlama saati için görüşmeler başladı. Kulislerde önce 16.00 ve 15.00 saatleri konuşuldu. Ancak UEFA, maçın saat 14.00’de o ynanacağını açıkladı. Ancak gerek İstan bul Emniyeti güvenlik gerekçesiyle gerekse de her iki kulüp maçın 15.00’te o ynanmasını iste di. Hatta maçın saat 14.00’de başlayacağını internet sitesinden bile duyuran UEFA, daha sonra bu açıklamayı UEFA.com’dan kaldırdı.
Galatasaray-Juventus maçı durdu!
Aradan bir süre daha geçti ve UEFA bir kez daha maçın saat 14.00’ten itibaren kaldığı yerden devam etmesine karar verdi.  Ancak bu karar da değiştirildi ve saatler 01.00'i gösterirken maçın saat 15.00'te  başlayacağı açıklandı. Bu arada eğer saat 15.00'te şartlar maçın oynanmasına uygun olmazsa karşılaşma başka bir güne hatta başka bir şe hire bile alınabilir.
Galatasaray-Juventus maçının saati belli oldu
Galatasaray'ın Juventus'u konuk ettiği ve yoğun kar nedeniyle yarına ertelenen maçın saati belli oldu. Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Türk Telekom Arena'da karşı karşıya gelen Galatasaray-Juventus maçı ertelendi. Yoğun kar yağışı nedeniyle sahanın çizgilerinin görülmediğine karar veren Portekizli hakem Pedro  Proenca Garcia, oyunu durdurdu. Takımların kaptanlarıyla konuşan hakem, oyuncuları soyunma odasına davet etti. 20 dakika aradan sonra tekrar sahaya çıkan Portekizli hakem Pedro Garcia, sahanın son durumuna baktıktan sonra tekrar soyunma odasına gitti ve maçı tatil etti. UEFA, önce maçın yarın 14.00'te oynanmasına karar vermişti. Ardından yapılan açıklamada ise hazırlıkların tamamlanması nedeniyle ma  saati 15.00'e alındı.
Şükrü Ergün açıkladı
Galatasaray'ın Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, maçın ne zamana erteleneceği hakkında "UEFA'nın son kararı maçın 14:00'te oynanacağı yönünde. UEFA saati yarın değiştirebilir ama en geç 15:00 olabilir. Yarın oluşan şartlarda, olağanüstü hava koşulları ve güvenlik önlemleri nedeniyle saat değişebilir. Biletlerini atan taraftarlar maalese f giremeyecekler  fakat yırtılan biletlerle maça girilebilecek. UEFA bize stattaki hazırlıklarımız için bize teşekkür etti. Söyl enilen gibi bir eksiğimiz, hatamız yoktu.  UEFA yarın bize yazılı teşekkürünü de iletecek. Bizim amacımız Şampiyonlar Ligi'nde ilerlemek. Gala asaray her maça kazanmak için çıkar, yarın da öyle olacak." sözlerini sarfetti. Sedat Doğan da konuyla ilgili olarak "UEFA şartlar gerektirirse maçı başka bir yere alabilir. UEFA maçı bu hafta oynatmak istiyor, yarın bakacağız." ifadelerini kullandı.
EN KÖTÜ SENARYO!
Galatasaray'ın Juventus'a yenilmesi veya berabere kalması, Kopenhag'ın Real Madrid'i yenmesi halinde ya da Galatasaray'ın Juventus'a yenilmesi, Kopenhag'ın Real Madrid'den puan alması halinde ise temsilcimiz grubu 4. tamamlayacak ve Avrupa Ligi'ne gitme şansını da kaybedecek.
Melo: Bir Üst Tura Çıkacağız
Galatasaray'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Felipe Melo, Şampiyonlar Ligi'nde Juventus'u yenerek üst tura çıkacaklarından emin olduğunu söyledi. İspanyol radyosu Onda Cero'ya konuşan Melo, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Juventus ile oynayacakları ve kazanmaları halinde üst tura çıkacakları maçı değerlendirdi. Eski kulübü Juventus'un harika bir takım olduğunu vurgulayan Melo, "Maçta olağanüstü bir mücadele sergilemeliyiz. Yine de maçtan zaferle ayrılacağımıza ve üst tura çıkacağımıza çıkacağı mıza tamamen inanıyorum" şeklinde konuştu. Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu son maçında Juventus  ile 10 Aralık'ta Türk Telekom Arena'da mücadele edec ek. Sarı- kırmızılılar, grupta 4 p uanla 3. sırada bulunurken, Juventus ise 6 puanla 2. sırada yer alıyor. Galatasaray'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Felipe Melo, Şampiyonlar Ligi'nde Juventus'u y enerek üst tura çıkacaklarından emin olduğunu söyledi. İspanyol radyosu Onda Cero'ya konuşan Melo, UEFA Şampiyonlar Li gi'nde Juventus ile oynayacakları ve kazanmaları halinde üst tura çı kacakları maçı değerle ndirdi. Eski kulübü Juventus'un harika bir takım olduğunu vurgulayan Melo, "Maçta olağa nüstü bir mücadele sergilemeliyiz. Yine de maçtan zaferle ayrılacağı mıza ve üst tura çıkacağımıza çık aca ğımıza tamamen inanıyorum" şeklinde konuştu. Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu son maçında Juventus ile 10 Aralık'ta Türk Telekom Arena'da mücadele edecek. Karşılaşma Sta'dan yayınlanacak. Sarı-kırmızılılar, grupta 4 puanla 3. sırada bulunurken, Juventu s ise 6 puanla 2. sırada yer alıyor. Salı akşam ı Galatasaray il e Devler Ligi son grup maçına çıkacak olan Juventus, tüm hazırlıklarını bu maça yönelik yapıyor.
G.SARAY MAÇINDA DA SAKATLANMIŞTI
Mirko Vuc inic UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda İtalya'da oynanan Juventus - Galatasaray maçında da sakatlanarak yerini Fabio Quagliarella'ya bırak mıştı. Quagliarella  1 gol atıp 1  de penaltı yaptırarak maçın kaderini değiştiren isim o lmuştu. Galatasara y'ın Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Salı günü bir üst tura çıkma mücadelesine gireceği Juventus'un Şilili ort a saha oyuncusu Arturo Vidal, "Ga latasaray stadında cehennemi b ulacağımızı  bilmeliyiz"  dedi. İtalya Serie A ekiplerinden Juventus'un, Bologna'yı 2-0 yendiği maçın ardından Doğan Haber Ajansı' na konuşan 26  yaşındaki ba şarılı oyuncu,  "Zor maç olacağı  k esin. Galatasaray, evinde oynadığı zaman çok gü çlü bir takım. Maçın baş ından itibaren gerçek bir  yarış içine girme liyiz" dedi. G alatasaray'ın Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda kader maçında kar şılaşacağı Juventus'un antrenörü Antonio Conte, "Dönüşü ol mayan bir maça  çıkacağız. İyi oynayan kazansın, ama biz turu geçmeli yiz" dedi. Baş arılı  İtalyan teknik adam Antonio Conte, deplasmanda Bologna'yı 2-0 yendikleri maçın ardından Doğan Haber A jansı'na konuştu. Conte, bir üst tura çıkacak olan takımın belirleneceği, 10 Aralık'ta İstanbul'da Galatasaray'la yapacakları karşılaşmayı değerlendirdi.
RE AL MA DRİD'İ ZORLA DI
"Zor bir  maç olacak" diye sözlerine başlayan 44 yaşındaki antrenör, "Çünkü kendi evinde, ateşli bir ortamda Galatasaray'la k  arşı karşıya gel eceğiz. Real Madri d'le oynadıkları m çı da izledim. Galatasa ray ilk 30 dakik ada Real'i çok zorladı.  Biz de  dikkatli  olmalıyız. Bizim için de onlar için de dönüşü olmayan bir maç bu. Berabere kalmak bize yetiyor, ama biz y ine de kaz anmak için oynayacağız" diye konuştu.CANLI ANLATIM   GALATASARAY 1:0 JUVENTUS

93- MAÇ SONUCU Galatasaray kar engeline rağmen Juventus'u TT Arena'da Sneijder'in golüyle yenmeyi başarıyor, ve adını bir üst tura yazdırıyor.
 90' Maçın son anlarında bir oyuncu değişikliği daha yapıyoruz. Wesley Sneijder oyundan alkışlarla çıkıyor. Yerine Ceyhun Gülselam giriyor.
90' Maçın sonuna en az 3 dakika ilave ediliyor.
90' Juventus'ta Leonardo Bonucci yerini Sebastian Giovinco'ya bırakıyor.
90' Maçın son anlarında ikinci gole çok yaklaşıyoruz. Galatasaray kontra atağında Wesley Sneijder orta alanda kazandığı topu bekletmeden sol kanatta hareketlenen Albert Riera'nın önüne bırakıyor. Albert Riera kaleciden sıyrıldıktan sonra pasını altıpas üzerinde Burak Yılmaz'a veriyor, ancak son anda Kwadwo Asamoah kademeye giriyor.
89' Juventus'un kullanacağı serbest vuruşun yeri konusunda hakemle tartışan Umut Bulut itirazları sonucunda sarı kart görüyor.
87' Juventus'ta oyuncu değişikliği; Claudio Marchisio çıkıyor, yerine Fabio Quagliarella oyuna dahil oluyor.
 85' Asisti yapan isim Didier Drogba.
85' GOOOLL!!! Aradığımız golü Wesley Sneijder ile buluyoruz.1-0. Umut Bulut orta alanda ceza sahasına topu dolduruyor. Ceza yayı üzerinde Didier Drogba kafayla ceza sahası içine hareketlenen Wesley Sneijder'e indiriyor. Wesley Sneijder'in vuruşu Leonardo Bonucci'ye rağmen direğin dibinden ağlarla buluşuyor.
83' Carlos Tevez'in kullandığı köşe vuruşunda ceza sahası içinde top Arturo Vidal'in önünde kalıyor. Arturo Vidal'in şutu savunmamıza çarpıp tekrar kornere çıkıyor.
81' Karşılaşmadaki ilk oyuncu değişikliğini temsilcimiz gerçekleştiriyor. Emmanuel Eboue yerini Umut Bulut'a bırakıyor.
79' Kalemizde büyük tehlike atlatıyoruz. Carlos Tevez'in şık topuk pasıyla topla buluşan Claudio Marchisio yerden çok sert vuruyor. Fernando Muslera yatarak gole izin vermiyor.
77' Hakem avantaja bıraktığı pozisyon sonrasında oyun tekrar durunca Wesley Sneijder'e rakibi Paul Pogba'ya yapmış olduğu hareket için sarı kart gösteriyor.
76' Sol kanattan gelişen Juventus atağında Kwadwo Asamoah ceza sahasına ortasını yapıyor savunmamızda Semih Kaya bu topu kafayla tehlikeli bölgenin dışına uzaklaştırıyor.
 74' Sağ kanatta köşe gönderine yakın bir yerde iki oyuncu arasından sıyrılan Carlos Tevez ceza sahası içnie yerden gönderiyor, bu topta savunmamız dikkatli.
73' Topla oynamada rakibine üstün olan taraf Galatasaray.
69' Wesley Sneijder ile kullandığımız köşe vuruşu sonrasında Juventus savunmasının karşıladığı top Emmanuel Eboue'nin önünde kalıyor, ancak Emmanuel Eboue topa yine istediği gibi vuramıyor.
68' Orta alanında kazandığımız serbest vuruş sonrasında Wesley Sneijder'in ceza sahasına gönderdiği ortaya hareketlenen Burak Yılmaz için ofsayt bayrağı havaya kalkıyor.
67' Sağ kanattan Stephan Lichtsteiner ile gelişen Juventus atağında, Stephan Lichtsteiner ceza sahası içine ortasını yapıyor. Ceza sahası içinde topu göğsüyle kontrol eden Carlos Tevez pasını dışarıya çıkarıyor Kwadwo Asamoah topun gelişine istediği gibi vuramıyor ve Fernando Muslera için rahat bir top oluyor.
64' Orta yuvarlakta kullanılan serbest vuruşta Selçuk İnan'ın ceza sahası içine gönderdiği topa kimse dokunamayınca doğrudan top auta gidiyor.
62' Emmanuel Eboue ile bir kez daha gole yaklaşıyoruz. Albert Riera'nın ceza sahası dışı hafif sol çaprazdan içeriye gönderdiği topu Juventus savunması uzaklaştırıyor. Dönen top Emmanuel Eboue'nin önünde kalıyor, ancak top ayağına tam oturmayınca vuruşu istediği gibi olmuyor.
 60' Serbest vuruşta ikinci kez topun başına gelen Burak Yılmaz'ın vuruşu üstten auta gidiyor.
59' Galatasaray'ın kazandığı serbest vuruşta barajda topu elle kesen Carlos Tevez hakem tarafından sarı kartla cezalandırılıyor.
57' İnanılmaz bir gol kaçıyor. Burak Yılmaz'ın güzel pasında ceza sahası içinde topla buluşan Didier Drogba bir anda kaleci Gianluigi Buffon ile karşı karşıya kalıyor ve vuruşunu yapıyor, ancak tam köşeye giden topu Gianluigi Buffon mükkemmel bir refleksle çelmeyi başarıyor.
54' Wesley Sneijder ile gole yaklaşıyoruz. Selçuk İnan'ın orta alandan gönderdiği uzun pası Didier Drogba rakibinden önce davranarak Wesley Sneijder'e kazandırıyor. Wesley Sneijder'ın sol ayağıyla ceza sahası dışı sol çaprazdan yaptığı sert şut üstten az farkla auta gidiyor.
51' Orta alanın hemen ilerisi sol çaprazdan kaleye hayli uzak mesafeden Leonardo Bonucci şansını deniyor. Top üstten farklı şekilde auta gidiyor.
 49' Fernando Llorente sol kanattan ceza sahasına ortasını yapıyor. Savunmamızda Felipe Melo kafayla uzaklaştırıyor ancak top Paul Pogba'nın önünde kalıyor. Paul Pogba'nın ceza yayının hemen dışından yaptığı vuruşta top Fernando Muslera'da kalıyor.
48' Orta yuvarlakta Carlos Tevez ile çarpışan Emmanuel Eboue yerde kalıyor. Hakem oyunu durduruyor.
46' Burak Yılmaz ceza sahası önünde yaşanan ikili mücadelede rakibi Leonardo Bonucci'ye faul yapıyor.
46' Pedro Proenca Garcia düdüğünü çalıyor ve ikinci yarıya Juventus başlıyor.
İLK YARI SONU
45'
Portekizli hakem temsilcimize serbest vuruşu kullandırmadan ilk yarıyı bitiren düdüğünü çalıyor.
45' İlk yarının sonuna en az 1 dakika ilave ediliyor.
44' Carlos Tevez'in serbest vuruştan ceza sahasına gönderdiği ortayı Gökhan Zan kafayla tehlikeli bölgenin dışına uzaklaştırıyor.
42' Wesley Sneijder'in kullandığı köşe vuruşunda ceza sahası içinde Aurelien Chedjou topa istediği gibi vuramıyor ve önemli bir gol şansını değerlendiremiyoruz.
41' Orta alanda atak yönü sağ kanatta yaşanan hava topu mücadelesinde Fernando Llorente yükselirken Gökhan Zan'a faul yapıyor.
40' Sağ kanattan gelişen Juventus atağında Arturo Vidal ceza sahasına ortasını yapıyor. Bomboş durumdaki Claudio Marchisio topun gelişine istediği gibi vuramayınca atak sonuçsuz kalıyor.
39' Orta alanda topla buluşan Wesley Sneijder bekletmeden pasını Burak Yılmaz'ın koşuyoluna gönderiyor, ancak Wesley Sneijder'in pası zeminin azizliğine uğruyor.
36' Carlos Tevez'in kullandığı köşe vuruşu sonrasında sol tarafa açılan top Kwadwo Asamoah'ın önünde kalıyor. Kwadwo Asamoah'ın pasında sol kanatta hareketlenen Paul Pogba ceza sahası içine yerden gönderiyor. Savunmamızda Semih Kaya bu topu uzaklaştırıyor.
35' Futbolcular zemine ayak uydurmakta oldukça zorlanıyor.
33' Maç yoğun kar yağışı nedeniyle 11 Aralık 2013 tarihine ertelendi.
31' Sahanın çizgileri kaybolduğu için Portekizli hakem tarafları soyunma odasına gönderiyor. Ve karşılaşmanın 20 dakika durdurulduğunu açıklıyor.
31' Karşılaşmanın hakemi Pedro Proenca Garcia maçı durduruyor. Ve oyuncuları bir küme şeklinde toplayarak konuşuyor.
29' Gelişen Juventus atağında hızlı bir şekilde ceza sahasına giren Giorgio Chiellini topu ortaya çeviriyor. Fakat topu son anda Galatasaray defansından Gökhan Zan karşılıyor.
26' Bu dakikalarda yağan yoğun kar yağışı nedeniyle sahanın zemini beyaza bürünüyor. Ve hakem karşılaşmanın topunun değişmesini istiyor.
24' Gelişen Juventus atağında sağ kanatta topla buluşan Stephan Lichtsteiner ceza sahasına girmeden ortasını yapıyor. Top Fernando Llorente'ye gelmeden araya Galatasaray defansı giriyor.
19' Kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen isim Selçuk İnan oluyor. Ceza sahası dışı sol çaprazdan Selçuk İnan şutunu çekiyor. Fakat top az farkla yandan auta çıkıyor.
18' Claudio Marchisio'nun Emmanuel Eboue'ye arkadan yaptığı faul sonrası hakem Pedro Proenca Garcia sarı kartını Claudio Marchisio'ya çıkartıyor.
16' Sağ kanattan gelişen Juventus atağında topla buluşan Arturo Vidal ceza sahasına girmeden ortaya çeviriyor. Ceza sahası içinde topla buluşan Fernando Llorente topu kontrol ettikten sonra şutunu çekiyor. Top az farkla auta çıkıyor.
15' Karşılaşmanın bu dakikaları karşılıklı top kayıplarıyla geçiyor.
12' Sol kanattan gelişen Galatasaray atağında topla buluşan Albert Riera ceza sahasına girmeden ortasını açıyor. Ceza sahası içinde topla buluşan Didier Drogba topu ortaya çeviriyor. Fakat çevirdiği yerde hiçbir Galatasaray'lı oyuncu yok.
9' Kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen isim Carlos Tevez oluyor. Ceza sahası dışı sağ çaprazdan Carlos Tevez ortasını açıyor. Top Fernando Llorente'ye geliyor. Fakat Fernando Llorente istediği vuruşu yapamayınca araya Galatasaray defansı giriyor.
6' Sol kanattan gelişen Galatasaray atağında ceza sahasına girmeden Wesley Sneijder ortasını yapıyor. Fakat Juventus defansında Leonardo Bonucci topu karşılıyor.
3' Kazanılan korner sonrası topun başına geçen isim Selçuk İnan oluyor. Selçuk İnan'ın sol kanattan açtığı ortayı ön direkte Juventus defansı karşılıyor.
1' Karşılaşmanın hakemi Pedro Proenca Garcia düdüğünü çalıyor ve karşılaşmaya temsilcimiz Galatasaray başlıyor.

YORUMLAR
593849
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.