• BIST 100
  91.413
 • USD
  2.3505
 • EURO
  2.6525
 • GBP
  3.5368
 • Altın
  96.087

Adnan Şenses öldü mü - Son sağlık durumu - Video izle

08.12.2013 - 22:45

Adnan Şenses öldü mü. Adnan Şenses'in son sağlık durumu nedir. Son Dakika Adnan Şenses haberleri. İşte bugün medyada dolaşan bazı Adnan Şenses haberleri...

Adnan Şenses öldü mü - Son sağlık durumu - Video izle

İbrahim Tatlıses'ten Adnan Şenses'e 100 lahmacun - İbrahim Tatlıses yakalandığı kanser sonucu ağırlaştığı için hastaneye kaldırılan Adnan Şenses'i ziyaret etti. Önceki gün hastaneye kaldırılan Adnan Şenses'in bünyesinin ilaçlara karşılık verdiği ve sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi. Şenses'in bugünkü ziyaretçileri arasında ünlü isimler de vardı. İbrahim Tatlıses, Nuri Alço, Mustafa Topaloğlu ve Ahmet Selçuk İlkan ünlü sanatçıyı ziyaret edip moral verdiler. Ayrıca Muazzez Abacı ve Bülent Ersoy'un da önümüzdeki saatlerde hastaneye gitmesi bekleniyor.Bu arada İbrahim Tatlıses'in hastaneye hediyelerle ve çiçeklerle gittiği ayrıca yanında 100 lahmacun da götürdüğü öğrenildi. Adnan Şenses ve İbrahim Tatlıses 40 dakika süren görüşmede eski günleri yad etti. Adnan Şenses'in sağlık durumunu merak eden sevenlerinden bol bol dua istediği söyleniyor.
Hastaneden Adnan Şenses açıklaması

Perşembe günü hastaneye yatırılan ünlü sanatçı Adnan Şenses'in sağlık durumuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, " Halen normal serviste izlenmekte olup, kardiyoloji, onkoloji ve hematoloji bölümlerinde tedavisi sürdürülmektedir" denildi. Perşembe günü hastaneye yatırılan ünlü sanatçı Adnan Şenses'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı. Memorial Şişli Hastanesi'nden Uz. Dr. Deniz Şener adına yapılan açıklamada, "Eski kalp hastalığı nedeniyle takip ve tedavisi devam etmektedir" denildi. Şenses'in 2 yıl önce geçirdiği mide operasyonunun sonrasında onkolojik takibi ve tedavisinin sürdüğü kaydedilen açıklamada, "Hastamız son günlerde genel durumunda bozulma ve şikayetlerindeki artış nedeniyle destek tedavisi için hastanemize yatış yapmıştır. Hastamız halen normal serviste izlenmekte olup kardiyoloji, onkoloji ve hematoloji bölümlerinde tedavisi sürdürülmektedir" ifadeleri yer aldı.
Memorial Hastanesi'nden yapılan açıklamada, ünlü sanatçı Adnan Şenses'in kalp rahatsızlığı şikayetiyle hastaneye geldiği ve tedavisinin sürdüğü belirtilmişti. Bugün Adnan Şenses'in öldüğü haberleri Twitter'da yayıldı.
Adnan Şenses öldü mü
Adnan Şenses kalp rahatsızlığı şikayetiyle hastaneye kaldırılmıştı. Adnan Şenses'in öldüğü haberleri Twitter'da yayıldı.  Şişli Memorial Hastanesi, tedavi gören ünlü sanatçı Adnan Şenses'in sağlık durumuna ilişkin yazılı bir açıklama yapılmıştı. Yapılan açıklamada, "Adnan Şenses'in Memorial Şişli Hastanemizde eski kalp hastalığı nedeniyle takip ve tedavisi devam etmektedir. 2 yıl önce geçirdiği mide operasyonunun sonrasında onkolojik takibi ve tedavisi de sürdürülmektedir. Hastamız son günlerde genel durumunda bozulma ve şikayetlerindeki artış nedeniyle destek tedavisi için 05.12.2013 tarihinde hastanemize yatış yapmıştır. Hastamız halen normal serviste izlenmekte olup, Kardiyoloji, onkoloji ve hematoloji bölümlerinde tedavisi sürdürülmektedir" ifadelerine yer verildi.
TWİTTER'DA ÖLÜM HABERLERİ YAYILDI!
Henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama olmamasına karşın Twitter'da Adnan Şenses'in öldüğüne dair bilgiler yayıldı. 
AYDIN GAFFAR ‏@vipAYDINGAFFAR10 dk
Nur icinde yat Adnan Senses:-( büyük bir ustayi daha kayip ettik!!!
Osman Yüksel ‏@OsmanYuksel333318 dk
Beyaz saclı dev adnan Şenses yıktında gittin bizi nur icinde yat.
Çay'lı Hava Sahası ‏@BirHavaSahasi22 dk
Adnan Şenses'e de kalmadı bu dünya anlaşılan...
grotesque ‏@semracabrero25 dk
Adnan Şenses vefat etmiş.
'Adnan Şenses öldü' iddiası yalan çıktı
Twitter'da bazı kullanıcılar Adnan Şenses'in öldüğünü iddia ediyorlardı. Bu iddialar asılsız çıktı işte detaylar. Twitter'da bazı kullanıcılar Andan Şenses'in öldüğünü iddia ediyorlardı. Bu iddia hızlı bir şekilde yayıldı. Fakat Adnan Şenses ile ilgili yapılan bu iddia asılsız çıktı. Türkiye Gazetesi'nden Oğuzhan Müezzino'nun aldığı bilgiye göre Adnan Şenses şuanda hayatta, hatta yanındakilerle birlikte çay içiyor. Ünlü sanatçının sağlık durumunun iyiye gittiği de ifade edilenler arasında.
Adnan Şenses öldü mü, son durumu nedir

YORUMLAR
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Teknolojik cihazlar ile kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Meba Tesisat, Profesyonel Su Tesisatı Çözümleri
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber

Sevdiklerinize
Birbirinden Lezzetli
Hediyelik Meyve Sepeti Gönderin

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
gümüş kolye
Türkiye'nin En Güvenilir Gümüş Firması Olan Gumusdunyasi.com adresinden Sevdiklerinize En Güzel Hediyeleri Kaliteli İşçilikle Alabilirsiniz.