• BIST 100
  80.78
 • USD
  2.5965
 • EURO
  2.8675
 • GBP
  3.9763
 • Altın
  100.702
Bülent Arınç öyle bir 'Abdullah Gül yorumu' yaptı ki, yer yerinden oynadı!

Medcezir 22. yeni bölüm fragmanı izle, Medcezir son bölüm-Yaman ve Mira kayak keyfinde

10.02.2014 - 13:16

Medcezir dizisinin merakla beklenen 22.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Medcezir izle. Medcezir yeni bölüm izle.Medcezir son bölüm izle. Medcezir fragman videosu...

Medcezir 22. yeni bölüm fragmanı izle, Medcezir son bölüm-Yaman ve Mira kayak keyfinde

Medcezir 21. Bölüm Özeti Yaman ' ın Tozludere ' ye geri dönmesinin ardından, Mira hayatlarında hiçbir şeyin değişmediğini kanıtlamak için elinden geleni yapar. Yaman ' ı görebilmek ve O ' na daha yakın olabilmek için her fırsatı değerlendirir. Yaman da ayrılıklarından sonra aralarındaki mesafenin açılmasına izin vermez. Öte yandan Yaman eve dönerek üstlendiği sorumluluğun farkındadır, annesine verdiği sözü tutabilmek için gece gündüz çalışır. Ailesini korumak için yaptığı usulsüz iş, Selim ' in vicdanını her geçen gün daha çok kemirir. Ender, babasının ailesine yaptığı kötülükten habersiz, Selim ' i içine düştüğü bunalımdan çıkarmaya çalışır. Ancak Selim ' in her konuda sessizliğini sürdürmesi, Ender ' i korkularıyla baş başa bırakır. Selim, Asım Şekip Kaya ' ya dair aradığı açığı hangi adreste arayacağı sonunda bulur. Selim ' le eski müvekkili Reyhan Arsen arasındaki gizli buluşma, başta Ender olmak üzere birçok kişiyi huzursuz edecektir. Nevin yeni bir iş bulur. Mert ve Yaman, Nevin ' in yeni işini kendi aralarında kutlamaya karar verir. Ancak bu mütevazi akşam yemeğinin Mert sayesinde başka misafirleri de olur. Mira, Eylül ve Mert ilk kez Yamanlar ' ın evine misafir olurlar. Gece hem çok mutlu hem çok sürprizli geçer. “Tozludere ' de yaşayan Tozludere ' li çocuk” olarak Yaman'ın hayatı hiç de kolay değildir.Yaman’ın Tozludere’ye geri dönmesinin ardından, Mira hayatlarında hiçbir şeyin değişmediğini kanıtlamak için elinden geleni yapar. Yaman’ı görebilmek ve O’na daha yakın olabilmek için her fırsatı değerlendirir. Yaman da ayrılıklarından sonra aralarındaki mesafenin açılmasına izin vermez. Öte yandan Yaman eve dönerek üstlendiği sorumluluğun farkındadır, annesine verdiği sözü tutabilmek için gece gündüz çalışır.  Ailesini korumak için yaptığı usulsüz iş, Selim’in vicdanını her geçen gün daha çok kemirir. Ender, babasının ailesine yaptığı kötülükten habersiz, Selim’i içine düştüğü bunalımdan çıkarmaya çalışır. Ancak Selim’in her konuda sessizliğini sürdürmesi, Ender’i korkularıyla baş başa bırakır
"Medcezir" Ekibi Uludağ'da!
Medcezir dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Taner Ölmez ve Hazar Ergüçlü yer alıyor. Dizinin çekimleri için Uludağ'da bulunan çekim ekibi ve oyuncu kadrosu objektiflere sıcak pozlar verdi. Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Taner Ölmez ve Hazar Ergüçlü üç gündür dizinin çekimleri için bulundukları Uludağ'da soğuk hava koşulları nedeniyle zor zamanlar da geçiriyor. Oyuncular Ali Ağaoğlu'nun Uludağ'daki oteli Otel Ağaoğlu'nda konaklıyor. Çekim aralarında tatilciler oyuncuları hiç yalnız bırakmıyor, bol bol fotoğraf çektiriyor. Uludağ'daki çekimlere Çağatay Ulusoy sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın ısrarı üzerine ikinci el aldığı Mercedes G500 cipiyle geldiği öğrenildi.
MEDCEZİR 21.BÖLÜM İZLE
Medcezir son bölümü ile yine izleyecilerine keyifli dakikalar yaşattı. Medcezir 20.bölümü kaçırdıysanız haberimizde bulunan linle tıklayarak kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Medcezir son bölüm (Medcezir 20.bölüm) ve daha fazlası Netgazete.com'da Peki Medcezir dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşandı? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz. Medcezir'de Yaman kırgınlıklarını unutuyor... Hale bütün dikkatleri üzerine çekiyor... Ve Yaman Mira’ya kalbinin kilidini açıyor...  Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın rol aldığı Ay Yapım imzalı Medcezir yirminci bölümüyle geldi Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı 'Medcezir'in yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.
20.bölüm
Hale’nin sebep olduğu tehlikeyle Mirayı bir kez daha kaybetme korkusunu yaşayan Yaman, kırgınlıkları unutur. Miranın hayatındaki yeri bu az kalsın felaketle sonuçlanacak olayla daha da sağlamlaşır..  Öte yandan dikkatler Halenin üzerindedir. Herkes, Hale’nin kendisine ve Mira’ya zarar verecek kadar gözünü karartmasına neden olan durumun asıl sebebini öğrenmeye çalışır. Mira ve Orkun, sessizliklerini korurken, Sude yaşananları kendi lehine çevirmenin yine bir yolunu bulacaktır.  Kaza olayının şoku henüz atlatılamamışken, Asım Şekip Kaya’ya yönelik düzenlenen mali operasyon aile içinde şaşkınlığa neden olur. Herkesten gizlenmeye çalışılan bu olay sonunda Ender geçmişiyle zorlu bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Selim ve Ender’in evliliği ciddi bir sınavdan geçerken; Mert, ailesinin yeni bir yüzüyle tanışır. Bütün soru işaretleri cevaplandığında, Selim ailesi için elini ateşe uzatmak zorunda kalır.   Mira’yla aralarındaki mesafenin kapanmaya başlaması, Yaman’ın da kalbinin kilidini açar. Mira’yı bir anlığına bile olsa görmek için gözünü karartır ve yan eve gizli bir yolculuk yaparak , o güne kadar ağzından çıkan hiçbir sözü boş yere söylemediğini Mira’ya ispat edecektir.  Tozludereden gelen haberler , Yamanı tekrar bir yol ayrımına getirir. Annesinin aldığı önemli karar, Yaman’ın hayatının bütün akışını değiştirmek üzeredir.
Yayın Günü: 7 Şubat Cuma
Yayın Saati: 20.00
09 Şubat 2014 Pazar

YORUMLAR
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
gümüş kolye
Türkiye'nin En Güvenilir Gümüş Firması Olan Gumusdunyasi.com adresinden Sevdiklerinize En Güzel Hediyeleri Kaliteli İşçilikle Alabilirsiniz.
KAPAT