• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  82.418
 • down
  USD
  2.6925
 • up
  EURO
  2.8955
 • up
  GBP
  4.0198
 • up
  Altın
  104.155
FLAŞ GELİŞME
Cumhurbaşkanı Erdoğan etkinlikte pedal çevirdi
 
 
 
 
 
 
Tarih : 11.02.2014 - 11:48 Yorum : 0

Kurt Seyit Ve Şura I. Bölüm 4. fragmanı yayımlandı, Kurt Seyit Ve Şura yeni fragman izle

Kurt Seyit Ve Şura 4 Mart günü ekrana gelecek. İşte merakla beklenen Kurt Seyit Ve Şura yeni fragmanı izle. Kurt Seyit Ve Şura son fragman izle.Kurt Seyit Ve Şura tanıtım videosu.Kurt Seyit Ve Şura ne zaman başlıyor sorusunun cevabı.

Kurt Seyit Ve Şura I. Bölüm 4. fragmanı yayımlandı, Kurt Seyit Ve Şura yeni fragman izle

Kurt Seyid ve Şura dizisi Star tv ekranlarında 4 Mart günü ekrana gelecek.Kurt Seyid ve Şura fragmanları izle. Merakla beklenen Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi nihayet başlıyor. Yılbaşı gecesi fragmanı yayınlanacak olan Kurt Seyt ve Shura dizisi tüm bilgileri burada... Kurt Seyt & Shura 1. bölüm 4. tanıtım fragmanı yayınlandı. Kurt Seyt & Shura dizisinden ilk kareler-TIKLAYINIZ RUSYA'DAN İSTANBUL'A UZANAN AŞK MACERASI Nermin Bezmen’in aynı adlı romanından yola çıkılarak senaryolaştırılan “Kurt Seyit ve Şura”da saltanat günlerinden 1920’lerin İstanbul’una uzanan sürükleyici bir aşk hikayesi anlatılıyor. Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı “Kurt Seyit ve Şura”, Star TV’de yayınlanacak. RUS ORDUSUNDA BİR TÜRK SUBAY Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat vereceği Kurt Seyt Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin oğludur. Babası gibi Rus İmparatorluğu ordusunda, muhafız alayında görev yapan onurlu, lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Çocukluğundan beri asker olarak yetiştirilen Kurt Seyt, babası gibi askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurmayı hayal etmektedir. Kendisi gibi  asker olan yakın arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş ayrıca sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan Kurt Seyit’in kaderi Shura’yla tanışması, ardından Rusya’daki devrimle tamamen değişir. Shura’yla olan ilişkisi onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür. Kurt Seyt’in aşkı, ailesi için mücadelesi onu çok çalkantılı bir serüvenle İstanbul’a doğru yola çıkaracaktır.
SOYLU AİLENİN GÜZEL KIZI
Farah Zeynep Abdullah’ın canlandıracağı Shura, zengin ve asil bir Rus ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Shura, Petrograd’da ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyt’le tanışır ve ona ilk anda aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli zorluklarla da sınanır... Şura, Kurt  Seyt’in elini tuttuğu ilk günden itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken şahane bir kadına dönüşür. Kurt Seyt’le yaşayacağı serüven, hayatının anlamını değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, heyecan dolu bir maceraya sürükleyecektir.
YILBAŞI SÜRPRİZİ
Star TV merakla beklenen dizi için yılbaşı sürprizi yapacak. Başrollerind e Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın oynayacağı Kurt Seyt ve Shura'nın ilk tanıtım fragmanı yılbaşı akşamı tam 12'de Star'da yayınlanacak. Tatlıtuğ e Farah Zeynep'in dans sahnesinden oluşan ilk fragman, 'Yeni yılın ilk dansı' olarak ekranda yayınlanacak.
Kıvanç Tatlıtuğ’un sette yaşadığı aksiliklerle gündemden düşmeyen dizisi “Kurt Seyt&Shura” bu kez aşk kokan sahneleriyle konuşulacak. Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah’la vals yaptığı sahnelerde dansın hakkını verdi.
“Kurt Seyt&Shura” için binicilik dersi alırken attan düşüp sakatlanan Kıv anç Tatlıtuğ önceki gün dizinin teaser çekimleri için iş başındaydı.
At binme sahnele-rinde dublör kullanan oyuncu Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü’ndeki çekimlerde Farah Zeynep Abdullah’la danstaki hünerlerini sergiledi. Çarlık RusyaSI’nın son dönemlerinde geçen hikayede Farah Zeynep Abdullah soylu bir Rus ailesinin kızı “Shura”yı canlandırıyor. Abdullah’la balo sahnesinde mavi  askeri üniformasıyla vals yapan Tatlıtuğ büyük bir titizlikle çalıştı. 7 saat süren çekimlerin 4 saatini provaya ayıran ikiliyi dans hocaları da yalnız bırakmadı.
 YILBAŞI SÜRPRİZİ
Dizinin senaristi Ece Yörenç twitter'dan dizinin ilk tanıtımının yılbaşı akşamı 31 aralıkta yayınlanacağını dizinin ise şubat ayında ekranlarda olacağını duyurdu.
KIVANÇ TATLITUĞ'A DUBLÖR DESTEĞİ
“Kurt Seyt & Shura” adlı dizinin setinde attan düşerek kaburgasını kıran Kıvanç Tatlıtuğ, çareyi dublör kullanmakta buldu. Tatlıtuğ için Rusya’dan dublör getirtildi.
Nermin Bezmen’in romanından uyarlanan “Kurt Seyt&Shura” n ın çekimlerine Kocaeli -Kartepe’de devam ediliyor. Dizide Rus ordusunda görev yapan bir subayı canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde attan düşüp dört kaburgasını kırmasına rağmen çekimleri aksatmıyor.
Ancak atlı sahnelerde oynaması şimdilik mümkün olmadığından, ünlü oyuncu için bir dubl ör ayarlandı. Kıvanç Tatlıtuğ’a benzeyen dublör, Rusya’da bulundu. Rus dublör, önceki gün atlı sahneler için görev başındaydı.
Kıvanç Tatlıtuğ, ağrılarının dinmesi için düzenli olarak iğne yaptırıyor. Bunun için kaldığı otele her sabah 09.00’da bir hemşire geliyor.
RUSYA NİYETİNE KARTEPE
Kıvanç Tatlıtuğ, Rus ordusunda görev yapan bir subayı canlandırdığı “Kurt Seyt&Shura” dizisinin Kartepe’deki set inde görüntülendi. Rusya'daki soğuk hava koşullarından dolayı bazı sahneler şimdilik Kartepe'de çekilecek ekip ilerleyen günlerde Rusya'ya gidecek.
Sette yaşadığı talihsiz kaza, Kıvanç Tatlıtuğ’u yeni dizisinin çekimleri ne devam etmekten alıkoyamadı. Nermin Bezmen’in aynı adlı romanından uyarlanan “Kurt Seyt&Shura” dizisinde başrolü üstlenen ünlü oyuncu, Kocaeli’nin Kartepe ilçesine kurulan sette bindiği attan düşmüş, iki kaburgasında kırık tespit edilmişti.
Diziyi yayın tarihine yetiştirmek için ağrılarına rağmen ç ekimlere devam eden Tatlıtuğ, önceki gün sette görüntülendi. Rus ordusunda görev yapan bir subayı canlandıran Tatlıtuğ, çekimlere ara verildiği sırada cep telefonunu kontrol ederken objektife yansıdı. Oyuncunun Farah Zeynep Abdullah’la  başrolü paylaştığı dizinin çekimleri, 25 Aralık’tan itibaren Rusya’da devam edecek.
İLK GÖRÜŞ E AŞK
Dizide, Kurt Seyit’in askeri okuldan arkadaşları ola n Petro karakterine Birkan Sokullu, Celil karakterine ise Ushan Çakır hayat verecek.
Kurt Seyit ve Şura, Rusya da sürdürdükleri görkemli yaşantıdan kopup İstanbul’a gelmek zorunda kalan çiftin masalsı aşk hikayesiyle izleyiciyi ekran başına bağlayacak. Dizinin Saint Petersburg’da gerçekleşecek sahnelerinin çekimine ise Ocak ayında başla nılacak.
Kurt Seyit ve Şura, 2014 yılının ilk aylarında Star TV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.
İKİ YENİ OYUNCU
Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve F arah Zeynep Abdullah’ın paylaşacağı “Kurt Seyt ve Shura” dizisinin  kadrosuna iki yeni oyuncu daha katıldı. Fatih dizisinde Şehzade Mustafa'yı canlandıran Birkan Sokullu ve Leyla ile Mecnun dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Ushan Çakır, Kurt Seyt ve Shura dizisinde rol alacak. Birkan Sokullu'nun canlandıracağı karakter, Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandıracağı karakterin en iyi arkadaşı olarak ekranlara gelecek.
ZORLU ŞA RTLARDA ÇEKİM
Nermin Bezmen'in aynı adlı romanın uy arlanan ve başrollerinde Kıvanç Ta tlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Yolante Cabau g i isimlerin rol alacağı 'Kurt Seyit ve Shura' dizisinin çekimleri St. Petersburg'da Pazar günü başladı. Eski 10 dereceye yakın karlı bir havanın olduğu St. P etersburg'da çeki mler tüm zorluklara rağmen sürüyor. Ocak ayında Star TV ekranlarında yayınlanac ak olan dizinin yapımını 'Ay Yapım' senaristliğini şu sıralar 'Medcezir' dizisini de yazan 'Ece Yörenç' yapacak. Dizinin  yönetmen koltuğunda ise 'Hilal Saral' oturacak. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi için sakal b raktı. Nişantaşı'ndaki bir mağazada görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ, vitamin destek hapları alarak kaslarını geliştirmek istiyor.
STAR TV'DE EKRANA  GELECEK
Ner min Bezmen'in aynı adlı romanından uyarlanan dizinin ilk bölümleri, St. Petersburg’da çekilecek. Dizi ekibi, kasım sonunda gidecekleri şehirde üç ay boyunca çekim yapacak.
Rus Çarı’nın muhafız alayınd a yer alan Seyt ile soylu bir Rus  ilenin kızı olan Shur a’nın Rusya’dan İstanbul’a uzanan öyk üsünü anlatan dizinin çekimleri Rusya’nın yanı sıra Bulgaristan, Ukrayna ve İstanbul’da kurulan platolarda yapılacak. Senaryosunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun kaleme aldığı “Kurt Seyt&Shura”nın ocak ayında Star TV’de ekrana gelmesi planlanıyor.
KIVANÇ'A 60 BİN ZEYNEP'E 40 BİN
Star TV'nin Şubat  ayında ekranlara süreceği ve sezonun en iddialı işlerinden olması beklenen Kurt Seyd dizisinin başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın alacağı ücretler belli oldu.
Posta gazetesinin haberine gör Rus askeri Kurt Seyt'i oynayacak olan Kıvanç Tatlıtuğ diziden bölüm başına  60 Bin TL, Kurt Seyt'in dizide tutkulu bir aşk yaşayacağı, Aristokrat ailenin kızı Shura'yı canlandıracak olan Farah Zeynep Abdullah ise diziden bölüm başına 40 Bin TL kazanacak.
Bu arada Kıvanç Tatlıtuğ'un diziden kazanacağı bir yıllık parasını peşin aldığı öğrenildi.
YENGE KIVANÇ'IN  Dİ ZİSİNDE
Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’ın eşi Yolanthe Cabau, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinde rol alacak.
Nermin Bezmen’in “K urt Seyt&Shu ra” romanından uyarlanan dizinin kadrosuna katılan Yolanthe Cabau, önceki gece başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ile Ulus Sunset’te buluştu.
YENİ DİZİYE YENİ İMAJ
“Kuzey Güney”in hemen ardından yeni dizi çalışmalarına başlayan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni rol için imajını da değiştirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ, Nermin Bezmen’in “Kurt Seyt&Sh ura” romanın dan uyarlanan dizide başrolü üstlendi. Yakışıklı oyuncu, Bolşevik ihtilaliyle birlikte Çarlık Rusya’sının görkemli yaşantısından kopup İstanbul’a sürüklenen hayatları konu alan dizide bir Kırım Türkü’nü oynayacak.
Tatlıtuğ, seyirci karşısına Çar Nikola’nın muhafız alayındaki genç bir üsteğmenken Bolşevikler’in ölüm listesine giren ve bir taka dolusu silahla İstanbul’a gelen Kurt Seyt olarak çıkacak. Oyuncu, bu rol için görüntüsünü de değiştirip sakal bıraktı

YORUMLAR
615165
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.