• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  82.418
 • down
  USD
  2.6925
 • up
  EURO
  2.8955
 • up
  GBP
  4.0198
 • up
  Altın
  104.155
FLAŞ GELİŞME
Cumhurbaşkanı Erdoğan etkinlikte pedal çevirdi
 
 
 
 
 
 
Tarih : 19.02.2014 - 21:00 Yorum : 0

Sevdaluk dizisi 9. yeni bölüm fragmanı izle, Sevdaluk son bölüm özeti izle

Sevdaluk dizisi yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. İşte Sevdaluk 8. bölüm full izle. Sevdaluk son bölüm izle ve Sevdaluk yeni bölüm fragmanı izle videosu.

Sevdaluk dizisi 9. yeni bölüm fragmanı izle, Sevdaluk son bölüm özeti izle

Sevdaluk 8. bölüm dün akşam saat 20.00'da yayınlandı ve çevre problemleri ile örülü Karadeniz sevdası kaldığı yerden devam ediyor. Sevdaluk 8. bölümde hem köyün yaşlıları hem de gençleri arasında olaylar patlak verdi. Sevdaluk 8. bölümü kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek isterseniz haberin sonundaki "Sevdaluk Full Dizi İzle" linkini kullanabilirsiniz. Sevdaluk 8. bölüm Özeti: Muhtar Ali’nin herkesten sır gibi sakladığı ‘Sevdaluk’ mektubu okunadursun, Adalet hiç beklemediği bir anda Ali İhsan’ın Denise ile yakınlaşmasına tanık olur. Emine, gördüğü manzaranın neden olduğu öfkeyle Tayyar’dan hesap sorar. Tüfeğin patladığı bu olay; köyün gençlerinin kendileriyle hesaplaşmalarına yol açar. Ali İhsan ve Adalet’in ayrılan yolları, Sevdaluk 8. bölümde HES mücadelesi için, mesafesini koruyarak, yeniden birleşir. Serkan’ın çalışmaları ne pahasına olursa olsun engellenmelidir.  Sevdaluk 7. bölümde yaşananlar:Emine, köye döndüğünden bu yana bir türlü karşılaşamadığı Nihan’ı nihayet görür ve tüm dünyası yıkılır. Ancak ondaki bu ani değişimin hiç kimse, hatta Tayyar bile farkına varmaz. Babasıyla yakınlaşmaya çalışan Nihan içinse işler bir türlü istediği gibi yürümez. Ali İhsan’ın gündemini HES meşgul etmektedir. Ali İhsan Şirket’in HES projesi yürüttüğünü köylülerle derhal paylaşır. Şirketse köydeki hareketlenmeye rağmen işleri hızlandırmak adına köye bir de mühendis göndermekten çekinmez. Öte yandan Ali İhsan, Sevdaluk yeni bölümde köyün diğer sıkıntılarıyla ilgilenir. Evsiz kalan Denise için bulduğu çözüm köyün gençlerinin, Orhan’ın ve kafa dinlemeye köye henüz gelmiş Yaşar Kurt’un el birliğini sağlar. Adalet ve Hayati köyde alınabilecek kritik arazileri incelediklerinde, bir tanesinin peşine düşülmesi gerektiğini fark ederler. Ne var ki HES de aynı yeri istemektedir.. Nihan ve Emine’nin beklenen karşılaşması nihayet gerçekleşir. Nihan, aralarındaki benzerlik karşısında şaşkınlığını gizleyemezken, Emine’nin soğukkanlı tavırları kopacak fırtınaların habercisidir.
Tüm köy Emine’nin sırrı ile çalkalanırken Adalet’in açtığı davanın günü de gelip çatmıştır. Köyü ikiye ayıran arazi meselesinin sonucunun Adalet’in mi yoksa Denise’in mi yüzünü güldüreceği konusu büyük merak konusudur. İki taraf da şahit bulmak için büyük bir savaş verirken Ali İhsan yine iki taraf arasında kalacaktır. Arazi konusunda boş durmayan muhtar ise davanın lehine sonuçlanması için türlü oyunlar peşindedir. Ancak hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkacak sürpriz bir isim tüm oyunu bozacak bir hamle yapacaktır.Bir yandan Yaşar ve köyün gençleri ile birlikte eski okulunun yeni kültür merkezi haline gelmesi için çalışmalarını sürdüren Orhan, bir yandan da Gülben ile yakınlaşmaya başlar. Ancak tüm uğraşlarına rağmen bu yakınlaşma ailesiyle gerçekleşememektedir. Bu konuda Hayati’nin imdadına yine Ali İhsan yetişecektir
TIKLA SEVDALIK ÖZET İZLE
Sevdaluk dizisine sansür iddiası
Kanal yönetiminin, dizinin yapımcısını arayıp HES barajı ile ilgili tüm sahnelerin çıkarılmasını istediği iddia edildi. Oya Tekin'in haberine göre, BKM Film'in yapımcılığını üstlendiği başrollerinde Demet Akbağ, Erdal özyağcılar, Devin Özgür Çınar, Cengiz Bozkurt, İbrahim Kendirci ve Zuhal Gencer Erkaya'nın oynadığı Show TV ekranlarında yayınlanan Sevdaluk dizisi, bu kez de sansür iddiasıyla gündeme geldi. Kanal yönetiminin, yapımcıyı arayıp, dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde HES barajı ile ilgili tüm sahnelerin çıkarılmasını istediği iddia edildi. Yönetimin, bu sahnelerin çıkarılmaması durumunda, dizinin yayınlanmayacağı uyarısında bulunduğu öne sürüldü.
SENARİST VE YÖNETMENLERİN İŞİNE SON VERİLDİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ
Daha önce de dizinin yönetmen ve senaristlerinin işine son verildiği iddiaları gündeme gelmiş, ancak yapımcı şirket BKM tarafından bu iddia yalanlanmıştı. Açıklamada, şu bilgilere yer verilmişti: "Bazı medya kuruluşlarında, BKM olarak yapımcılığını üstlendiğimiz "Sevdaluk" dizisinin yönetmenlerinin ve senaristlerinin işine tarafımızca son verildiği yönünde çıkan haberler tamamen asılsızdır. Söz konusu kişi ve departmanlardan, genel yönetmen 2013 Aralık ayı başında, yönetmenler yine Aralık ayı ortasında, senaristler ise 18 Ocak 2014 tarihinde; çeşitli nedenlerle, "Sevdaluk" dizisi ile yollarını ayırmayı tercih etmişlerdir. Aktif olarak yayını devam eden bir projeye zarar vermemek ve iş ahlakı gereği yeni bir ekip kuruluncaya kadar işlerini büyük bir özveri ve titizlikle yapacaklarını vaat eden yönetmen ve senaristler; yönetmenlerin arkadaşı olan yeni bir yönetmeni bizzat kendileri bulup ikna ederek projeyi teslim etmişlerdir. Bu süreçte yönetmenler ve ekibi; yeni gelen yönetmene intibak ve üslup sorunu yaşanmaması için yardımcı olmuşlar, işin rayına oturması sonucu ayrılmışlardır. Diziyi aynı zamanda projelendiren senaryo ekibi de mevcut koşulları tarafların karşılıklı değerlendirmesi sonucu, ayrılmak istediklerini duyurmuşlardır. Aynı biçimde iş ahlakı gereği, yeni ekip bulununcaya kadar işlerini bir süre daha özveriyle yapacaklarını belirtmişlerdir. Sonuç olarak gerek yönetmenler Yüksel Aksu, Deniz Şayir ve Tankut Kılınç'ın, gerekse senaristler Yıldız Beyazıt, Fikret Bekler, Gülay Batur, Gürhan Özçiftçi ve Hande Alp'in helalleşerek ayrıldıkları bir projede, yapımcı olarak bizlerin, ekibin işine son vermesi söz konusu olmamıştır."

YORUMLAR
615787
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.