• BIST 100
  84.148
 • USD
  2.5105
 • EURO
  2.8155
 • GBP
  3.8792
 • Altın
  97.872
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Vatanı satmak yüksek faizle olur'

Yalan Dünya son bölüm kesintisiz izle, Yalan Dünya 74. bölüm fragmanı izle

21.02.2014 - 23:00

Yalan Dünya 74. bölümü ile yarın akşam ekranlara gelecek. İşte Yalan Dünya yeni fragmanı izle, Yalan Dünya yeni bölüm izle, Yalan Dünya son bölüm izle, Yalan Dünya kesintisiz izle ve Yalan Dünya hd izle videosu.

Yalan Dünya son bölüm kesintisiz izle, Yalan Dünya 74. bölüm fragmanı izle

Yalan Dünya 74. Bölüm'ü 21 Şubat Cuma günü ekranlara gelecek. Yalan Dünya 74. Bölüm'üne ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz. Yalan Dünya dizisinin son bölümünü izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan linke tıklayınız.İşte Yalan Dünya yeni fragmanı izle,  Yalan Dünya yeni bölüm izle, Yalan Dünya son bölüm izle, Yalan Dünya kesintisiz izle ve Yalan Dünya hd izle videosu. Yalan Dünya dizisi ve daha fazlası Netgazete'de. 14 Şubat ekranlara gelen Kanal D'nin sevilen dizisi Yalan Dünya 74. Bölüm'ünde neler yaşandı? Yalan Dünya yeni bölümünde neler  olacak. Yalan Dünya dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşandı? Diziye ait bölüm özetini ve  haberin devamındaki linkte bulabilirsiniz. Yalan Dünya 74. Bölüm'de dizisinde Deniz ev kızı, Nurhayat oyuncu oluyor. Yalan Dünya 74. Bölüm'de Deniz, Kocabaşlar’a iyi bir oyuncu olduğu kadar iyi de bir ev kızı olduğunu kanıtlamak için büyük çaba sarf ederken, Nurhayat da Fırat’ın Yazgısı dizisine konuk oyuncu oluyor. Yalan Dünya 74. Bölüm'de Sonunda sözlenmeyi başaran Deniz ve Rıza, Sevgililer Günü için plan yaparlar. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz ve yan dairenin ataerkil yapısı, Timur’u da etkiler. Deniz’e bir takım kısıtlamalar getirilir. Bundan sonra Rıza ile çıktıklarında, en geç saat 22.00’de evde olacaktır.
Yalan Dünya 72. Bölüm Özeti
Yalan Dünya 72. Bölüm'de Kocabaşlar, bir kez daha Deniz'i istemeye gidiyor. Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Kocabaşlar ve Alsancaklar arasında kız isteme gerginliği devam etmektedir. Yalan Dünya Son Bölüm'de Defne’nin doğumu ile yarım kalan işi, Şehmuz Bey bitirmeye kararlıdır. Yalan Dünya 72. Bölüm'de Kızına nüfus kağıdı çıkartma işini üstlenen Selahattin, yine kurnazlık peşindedir. Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Gülistan’dan ayrılmaya karar veren Selahattin, boşandıktan sonra beş parasız kalmamak için sinsi bir plan yapar. Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Defne bebek ise, algıları çok açık bir çocuk çıkar. Yalan Dünya 72. Bölüm'de Negatif ve kötü enerjiyi algılayan Defne, yanında kötü ve iğneleyici konuşulmasına asla izin vermez. Yalan Dünya Son Bölüm'de Gülistan ve Servet bu nedenle bebeği Vasfiye’den uzak tutmaya çalışırlar. Yalan Dünya 72. Bölüm'de Bünyamin’in çeşitli yiyeceklere alerjisi olduğu ortaya çıkar. Yalan Dünya Son Bölüm'de Doktora gidip test yaptıran Bünyamin, artık sağlıklı beslenecek ve alerjisi olduğu yiyeceklerden uzak duracaktır. Fakat bu durum onda beklenmedik bir değişime yol açar.  Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Sağlıklı beslendiği için aklı açılan Bünyamin, önce Zerrin’i beğenmez ardından da daha önce hoşlandığı tüm zevklerinden vazgeçer. Yalan Dünya Son Bölüm'de Sevgilisinin elinden kayıp gittiğini fark eden Zerrin, Bünyamin’i kaybetmemek için sonu hiç de hayırlı olmayacak bir plan yapar.
Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Servet ve Gülistan’a inanmayan Vasfiye, Defne bebeği bir de kendi kontrol eder. Ancak Servet ve Gülistan haklıdır. Yalan Dünya 72. Bölüm'de  Bebeğin yanında kimse kötü niyetle konuşamamaktadır. Bu durum, bebeğin yanındayken sürekli iyi konuşmak zorunda kalan Vasfiye’nin hastalanmasına neden olur.
Yalan Dünya 72. Bölüm'de Konsomasyona çıkamayan Tülay’a haciz gelmek üzeredir. Zor durumdaki Tülay’ın imdadına hiç ummadığı biri yetişir.
Yalan Dünya Yeni Bölüm'de Deniz’i isteme günü yaklaşıkça Nurhayat asabileşir ve her fırsatta Emir’e laf sokar. Bu duruma kimse anlamaz veremezken esas sürpriz isteme günü yaşanır. Yalan Dünya 72. Bölüm'de Kocabaşların beklenen ziyaretinde Nurhayat da başköşede yerini alır. Ortam zaten gerginken içindekilere daha fazla engel olamayan Nurhayat, herkese hiç tanımadıkları bambaşka bir yüzünü gösterir. Bu duruma daha fazla dayanamayan Emir ile Nurhayat arasında büyük bir kavga patlak verir. Yalan Dünya 72. Bölüm'de  Alsancaklar'da kıymet koparken, yan dairede ise Gülistan’ı terk etmek üzere her şeyi hazır eden Selahattin’in planlarını altüst eden bir gelişme yaşanır.
Yalan Dünya 73. Bölüm'de Orçun ise eve kedi getirir. Fakat bebek yüzünden Gülistan kediyi istemez. Minik yavruya Timur sahip çıkar.
Yalan Dünya 73. Bölüm'de Gördüğü tedavi nedeniyle hormonları azan Vasfiye Teyze, Timur’dan hoşlanmaya başlar. Kediyi bahane eden Vasfiye her fırsatta soluğu Timur’un yanında alır. Bu durum Çiğdem’in hiç mi hiç hoşuna gitmez.
Yalan Dünya 73. Bölüm'de Deniz iyi bir oyuncu olduğu kadar iyi de bir ev kızı olduğunu yandakilere kanıtlamak için büyük çaba sarf eder. Nurhayat’tan taktik alan Deniz, Servetler’in günlerine ve muhabbetlerine katılır. Nurhayat ise, Fırat’ınYazgısı dizisine konuk oyuncu olur. Kendini doğuştan oyuncu ve çok yetenekli bulan Nurhayat, setin niye aksadığına, sahnelerin çekilemediğine bir türlü anlam veremez.
Yalan Dünya 73. Bölüm'de Sevgililer Günü’nde akşam 22.00’de evde olması gereken Deniz, Servet ile iddiaya girer. Bir kaşığa kırk mantı sığdırabildiğini söyler. Servet de bunu kanıtlaması için Sevgililer Günü’ne rastlayan cuma geleneksel mantı gününde, mantıyı Deniz’in yapmasını ister.
Yalan Dünya 73. Bölüm'de Nursel, Bünyamin’e Zerrin ile tanışmak istediğini söyler. Bünyamin’in ailesine kendini kanıtlamaya çalışan Zerrin, kendine rol model olarak İngiltere Kraliyet Ailesi’nden gelin Kate Middelton’ı alır. Zerrin’in aile ile tanışmaya gideceğini öğrenen Emir de harekete geçer. Nurhayat’ın bir an önce oyunculuğu bırakıp, eve dönmesini sağlamak için onlar da aynı akşam Yıldırımlar’a ziyarete giderler. Sevgililer Günü’nde Emir ve Zerrin arasında kendilerini aileye kabul ettirme rekabeti yaşanırken, Kocabaşlar'da bir kaşıkta kırk mantı krizi yaşanır. Yalan Dünya 73. Bölüm'de Özel günde yine yalnız kalan Tülay’a Ahmet’ten sürpriz bir hediye vardır.
 YALAN DÜNYA 73. BÖLÜM TAMAMINI  İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
gümüş kolye
Türkiye'nin En Güvenilir Gümüş Firması Olan Gumusdunyasi.com adresinden Sevdiklerinize En Güzel Hediyeleri Kaliteli İşçilikle Alabilirsiniz.
KAPAT