• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  85.804
 • up
  USD
  2.5925
 • down
  EURO
  2.8585
 • down
  GBP
  4.0165
 • up
  Altın
  100.573
FLAŞ GELİŞME
Afyonkarahisar'da trafik kazası, 2 ölü, 1 yaralı
 
 
 
 
 
 
Tarih : 02.03.2014 - 09:40 Yorum : 0

Yetenek Sizsiniz Türkiye - 2014 şampiyonu Burak ve Kıvanç performansı - tıkla İzle

Yetenek Sizsiniz Türkiye dün akşam final bölümüyle ekranlardaydı. Dün Yetenek Sizsiniz Türkiye şampiyonu belli oldu. İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni şampiyonu Burak ve Kıvanç'ın o performansı. Burak ve Kıvanç'ın performansı dikkat çekti.

Yetenek Sizsiniz Türkiye - 2014 şampiyonu Burak ve Kıvanç performansı - tıkla İzle

Yetenek Sizsiniz Türkiye - 2014 şampiyonu Burak ve Kıvanç performansı - tıkla detaylı İzle. Star tv televizyo unda bu yıl yine en çok izlenen eğlence programları arasında yer alan Yetenek Sizsiniz Türkiye’de bu yıl yine final gece si yaşandı. Yetenek Sizsiniz Türkiye finalini kim kazandı,Yetenek Si zsiniz Türkiye kim kazandı,Yetenek Sizsiniz Türkiye kim şampiyon oldu,Yetenek  Sizsiniz Tür kiye kim birinci oldu,bütün detaylar. Yetenek Sizsinizin birincisi belli oldu koc a bir sezon bu anı bekledik Hülya Avşar birinci belli olmadan bu sene inşallah oyunculuk kazanır  dedi  Eser İse hak ede n kazandı  ALP KIR ŞAN sempatik tavırlarıyla heyaca na çığlık atmak iyi  geliyormuş dedi ve ko ca salona çığlık attırdı . Yetenek Sizsiniz Türkiye kim 1. oldu Alp Kırşan Sır asıyla finale kalan yarışmacıların s ırayla fikirlerini aldı Alp Kırşan bu sene  Yet enek  Sizsinize renk kattı  Acun Ilıcalı 2014 Yetenek sizsinizin final e Kalan 2 isim açıkladı o isimler şunlar  Yetenek Sizsiniz Türkiyede İlk 2 Giren İsimler 1 isim  Emre Erdin  Zeka kü pü Yaparak tüm  Türkiyeyi kendine hayran bıraktı gözü k apalı zeka küpü yaptı 2. İsim ise  Burak Ve kıvanç  ilizyon göstersi yaptılar ve  ilizyon gösterile ri harikaydı  cam masadan boz uk paraları masıyı kırmadan camın altından geçirdiler  ve sal ondan alkış tufanı koptu   oldu  iki isim arasında sms yaptılar  ve birinci  ise BURAK VE KIVANÇ OLDU birincilin ardından Acun Ilıcalı Emre Erdim’e biliyorsun 2. ye ödül yok a ma ben sana ödül vermek istiyorum dedi Ve ben se ni ve aileni Dominik cumhuriyetine dave t ediyorum sevdiklerinle beraber gelip Dominik cumhuriyetinde tatil yapabilirsin dedi  buna Emre Erdim çok mutlu oldu. Bu akşam Yetenek sizsiniz Türkiye’de kazana n belli olacak.
BURAK VE KIVANÇ PERFORMANSI İZLE

Dün geceki önemli bir performans
Yetenek Sizsiniz Türk iye’de final tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar birinci olabilmek için son kez hünerlerini sergiliyorlar. Gecenin nefesleri kesen performansı önceki turlarda zeka küpleriyle yaptığı gösterilerle dikkatleri üzerine çeken Emre Erdin’den geldi. Emre Erdin 2. tu rda zeka küpünü ayaklarıyla, yarı finalde ise 3 küpü suyun altında çözerek finale gelmişti. Finalde ise Emre Erdin inanılmazı başardı. Jüri tarafından karıştırılan zeka küpünü gözleri kapalı çözmeyi başaran Emre Erdin izleyenlerden büyük alkış topladı. Gösterinin ardından jüriden ‘Manyak mısın sen ya?’ tepkisi alan Emre Erdin seyirciden tam not aldı.Video ve tüm detaylar ise Acunn sayfalarında yer almaktadır..

BURAK VE KIVAÇ KARDEŞLER KİMDİR?

Kıvanç ve Burak kimdir?  Biyografileri Netgazete.com sitemizde. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması Kıvanç ve Burak performansı ve özgeçmişleri haber sitemizde. 24 Şubat Kıvanç ve Burak İlizyon Gösterisi yetenek s izsiniz türkiye performansı…
Ekranların vazgeçilmezi Yetenek sizsiniz Türkiye 24 Şubat 2014 pazartesi akşamki bölümü izleyenler  gerek ekranların başı ndakiler gerekse stüdyoya gelen seyircile r yine unutulmaz p erformanslar İz l ediler . Kıvanç v e Burak grubu tüm seyircilerin takdi rini aldılar ve yaptıkları ilizyon gösterileri ile he rkesin ağz ını açıkta bıraktılar.
Kıvanç ve Burak grubu ya ptığı yaptıkları muhteşem illizyon şowu ile hem juri hem st üdyoya gelen seyirciler hemde televiz yonları başındaki tüm izleyenl er hayretler içinde  bıraktılar. Kıvanç ve Burak bu performa nslarına karşın Hülya avşar şoke oldu ve onların çok iy  i olduğunu dile getirdi. 
Kıvanç ve Bura k Kardeşler Kimdir?
İlizyonist Kıvanç ve Burak Kardeşler Kimdir, Biyografisi, VikipediKıvanç ve Burak 27 ve 29 yaşlarında illüzyonist  üniversite mezunu 2 kardeştir.
Başarılı ilizyonistler İstan bul ilind e ikamet etmektedirler. Küçük yaşta sihirbazlığa merak salan kardeşler bu konuda kendi lerini geliştirm ek için sık sık bu alanda  araştırmalar yapmışlardır. Bu araştırmalarla ye tinmeyen kardeşler dünyanınher tarafında ilizyon gösterilerini izleyerek kendilerini geliştirmişlerdir.
 2004 Yılında profes yone l an lamda g österilere başlayan kardeşler. bu güne kadar yapılmış olan bütün k  onseptlerin dışına çıkarak, Türkiye’  de bir benzeri olma yan “Stand-up Magic” temas ı  oluşturdular. Yet e neksizsizniz Türkiye yarışmasında yaptıkları gösterilerle kendilerini kanıtla mışlardır.
Gündemden Başlıklar
HSYK Kanun teklifi onaylandı
İnternet düzenlemesi teklifi kabul edildi
Paralel yapının hayalindeki Türkiye...
Ömer Faruk Ünal Galatasaray Chelsea maçının hakemini anlattı
TRT'den ses kaydı ile ilgili açıklama geldi. Ses kaydı montaj mı değil mi.
İşte Başbakan Erdoğan'ın ses kaydındaki dikkat çekilen nokta.
Ruşen Çakır, Cemeatin bu sefer de görüntülü kayıt dağıtacağını iddia ediyor. 

YORUMLAR
619021
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.
Teknoloji Haberleri
Meb Personeli
Meb Personeli adına her şey burada