• BIST 100
  84.148
 • USD
  2.5105
 • EURO
  2.8155
 • GBP
  3.8792
 • Altın
  97.872
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Vatanı satmak yüksek faizle olur'

Çalıkuşu son bölüm izle, Çalıkuşu 21. yeni bölüm özeti ve I. fragmanı izle

26.02.2014 - 08:22

Çalıkuşu 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Kamran ve Feride'nin akıbeti ne olacak. İşte Çalıkuşu fragman. Çalıkuşu izle. Çalıkuşu son bölüm izle ve Çalıkuşu yeni bölüm izle videosu...

Çalıkuşu son bölüm izle, Çalıkuşu 21. yeni bölüm özeti ve I. fragmanı izle

Türk Edebiyatı'nın ön emli eserlerinden olan ve Kanal D'de yeniden hayat bulan Çalıkuşu dizisinin 21. bölümü 4 Mart Salı akşamı Kanal D'de ekranlara gelecek. Çalıkuşu dizisinin 21. bölüm bölüm özetini ve Çalıkuşu 21. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Çalıkuşu'nun so n bölümünde Kamran ve Feride'nin nişan mutlulukları, Necmiye ile Selim arasında yaşanan arbedede Selim'in düşmesiyle kabusa dönüşüyor. Kamran ve Feride'nin nişanı nihayet gerçe kleşir. Konaktakiler çok mutluyken Sey fett n Bey'in durgunluğuna kimse anlam veremez. Seyfettin  Bey, Neriman'ın hain planların ı engellemek için kendini feda eder ve ona bir  teklifte bulunur. Polisten kaçarak konağı basan Selim  ve Necmiye arasında büyük bir arbede yaşanır ve Selim ağır yaralanır . Necmiye, bu durumu ailesine anlatmak zorunda kalır . Kamran, onu hastaneye götürür. Necmiye tutuklanır. Evi yeniden keder kaplar. Kamran, kardeşinin suçunu üstlenerek hapse atılır. Nişanın sevinci aniden kabusa dönüşür. Gözü yaşlı Feride, sevdiğini kurtarmak için kadıyla konuşur. Kan parası ödenirse Kamran serbest k alacaktır. Ne yazık ki istenilen para bir türlü denkleştirile mez. Son bir ümit, konak satışa çık arılır. Çalıkuşu'nun 21. bölümü 4 Mart Salı akşamı Kanal D'de. Çalıkuşu 21. bölüm fragmanı ya yınlandı."
ÇALIKUŞU 20. BÖLÜM TIKLA FULL İZLE
ÇALIKUŞU 20.BÖLÜM ÖZETİ
Kamran ve Feride’nin nişan mutlulukları, Necmiye ile Selim arasında yaşanan arbedede Selim’in düşmesiyle kabusa dönüşüyor. Kamran ve Feride'nin nişanı nihayet gerçekleşir. Konaktakiler çok mutluyken Seyfettin Bey'in durgunluğuna kimse anlam veremez. Seyfe ttin Bey, Neriman'ın hain planlarını engellemek için k endini feda eder ve ona bir teklifte bulunur. Polisten kaçarak konağı basan Selim ve Necmiye arasında büyük bir arbede yaşanır ve Selim ağır yaralanır. Necmiye, bu durumu ailesine  anlatmak zorunda kalır  . Kamran, onu hastaneye götürür. Necmiye tutuklanır. Evi yeniden keder kaplar. Kamran, kar deşinin suçunu üstlenerek hapse atılır. Nişanın sevinci aniden kabusa dönüşür. Gözü yaşlı Feride, sevdiğini kurtarmak için kadıyla konuşur. Kan parası ödenirse Kamran serbest k alacaktır. Ne yazık ki istenilen para bir türlü denkleştirilemez. Son bir ümit, konak satışa çıkarılır.
 
ÇALIKUŞU 20.BÖLÜM FRAGMANI
 
Çalıkuşu 20. bölüm fr agmanı yayınlandı. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı Çalıkuşu 20. bölümü ile yine izleyenlere duygusal anlar yaşatacak. Çalıkuşu 20. bölümde Kamran ile Feride nişanın ardından romantik anlar yaşamaktadır. Feride ve Kamran bir birlerine bağlılık yeminleri ederler ve çok  mutludurlar. Çalıkuşu dizisinin Şemsettin'i ise Kamran ve Feride'nin mutluluğuna gölge düşürmek istemektedir. Bunun için Çalıkuşu 20. bölümde Şemsettin Neriman ile birlikte planlar yapmaya başlarlar. Çalıkuşu yeni bölümde Kamran ve Feride'nin mutluluğuna Şemsettin ve Ferid e'nin planlarına mutluluk dü şürebilecekler mi?
 
Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür, Elif İskender,Ebru Helvacıoğlu, Deniz Celiloğlu ve Begüm Kütük Yaşaroğlu'nun rol aldığı ve güçlü kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Çalıkuşu dizisi 18 Şubat Pazar günü Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. 

ÇALIKUŞU 20. BÖLÜMÜ 1 HAFTA GEÇ YAYINLANDI
Çalıkuşu dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınl anmayacak. Çalıkuşu dizisinin twitter sayfasından yapılan açıklamaya Çalıkuşu dizisinin yeni 20. bölümü 25 Şubat Salı günü yayınlanacak.

Çalıkuşu sa lı akşamı yayınlanan son bölümü ile yine büyük beğeni topladı. Çalıkuşu'nun 19.bölümünü izleyemediyseniz veya tekrardan izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan video dan tek parça  halinde izl eyebilirsiniz. Çalıkuşu 19. bölüm ve daha fazlası Netgazete'de. Çalıkuşu son bölüm izle ( Çalıkuşu 19.bölüm izle)

İŞTE ÇALIKUŞU 19.BÖLÜMDE YAŞANANLAR
Selim'den kurtulamayacağını  anlayan F eride, hayatına son vermek üzereyken Kamran t arafından kurtarılır. Bu zor anların sonunda Selim kaçar. Kaçarken de yeni bir tuzak planlar. Kanal D’nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Çalıkuşu”nun bu bölümünde; inadı bırakan Feride ile Kamran barışıyor ve sevgilerine sahip çıkıyorlar.İnadı bırakan Feride ve Kamran barışır ve sevgilerine sahip çıkarlar. Bu güzel haber konaktakileri çok sevindirir.
 
Göstermelik evliliğinde mutsuz olan Selim , Feride'yi bir türlü aklından çıkaramaz. Onu gizlice izler, takip eder. Sarhoş olduğu bir ge ce de, kendini Fransız Mektebi’nde bulur. Ona sa ldırır, tehdit eder. Feride çok korkar. Olanları Müjgan Abla'sıyla paylaşır. Besime Hanım ve diğerleri, Selim’in Feride’ye ya ptığı tehdit leri olaylar büyümesin diye Kamran ve Seyfettin Bey’den sakl arlar ve kendi başlarına çareler ararlar. Anc ak bu sırları, başlarına umulmadık belalar açacaktır.;

Feride inadı bı rakıyor
 
Necmiye gebedir.  Bu durumdan kurt ulmak için Müjgan'dan yardım ister.
 
Kamran, yanına Yusuf'u alarak Selim'i aramaya başlar.  Seyfettin Bey, oğlu için oldukça kaygılıdır.
Kamran, uzun zamandır h ekimlikten uzaktır. N ihayet, yeniden bir hastaneye hekim olarak kabul e dilir ve çalışmaya başlar.
 
Geçmişte yaptıklarından pişman olan Necmiye, Selim'den sık sık dayak yer. Besime Hanım bunu fark  ettiği gün üzülür, kızını alıp eve getirir. Bunu anlayan Selim, deli gibi kona ın kapısına dayanır.
 
Çalıkuşu 17. Bölüm Özet:
Göstermelik evliliğinde mut suz olan Selim, Feride'yi bir türlü aklından çıkaramaz. Onu gizlice izler, takip eder. Sarhoş olduğu bir gece de, kendini Fransız Mektebi’nde bulur. Ona saldırır, tehdit eder. Feride çok korkar. Çalıkuşu yeni bölümde Feride bu olanları Müjgan Abla'sıyla paylaşır. Besime Hanım ve diğerleri, Selim’in Feride’ye yaptığı tehditleri olaylar büyümesin di ye Kamran ve Seyfettin Bey’den saklarlar ve kendi başlarına çareler ararlar. Ancak bu sırları, başlarına umulmadık belalar açacaktır.
 
Kamran, uzun zamandır hekimlikten uzaktır. Nihayet, yeniden bir hastaneye hekim olarak kabul edilir ve çalışmaya başlar. Geçmişte yaptıklarından pişman olan Necmiye, Selim'den sık sık dayak yer. Besime Hanım bunu fark ettiği gün üzülür, kızını alıp eve getirir. B unu anlayan Selim, deli gibi k onağın kapısına dayanır.

‘Çalıkuşu’ bülbül gibi şakıdı!
 
Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Çalıkuşu’nda ‘Feride’ karakterini oynayan Fahriye Evcen, dizi için ikinci kez şarkı söyledi.
Oyunculuğunun yanı sıra  güzel sesiyle de dikkat çeken Evcen, Çalıkuşu’nun yeni bölümü için stüdyoya girdi. Daha önce dizi için ‘Bahçede Yeşil Çınar’ türküsünü seslendiren Evcen, bu kez ‘Benim Gözüm Sende’ adlı parçayı seslendirdi.
Çekimlerin ardından dizinin müziklerini ya pan Aytekin Ataş’la stüdyoya giren Evcen,  “Şarkı söylemenin mantığını bilmiyorum. Bu işi profesyonel olarak yapmıyorum, ama kamera önünde ne hissediyorsam mikrofon başında da o heyecanı hissediyorum. ‘Bahçede Yeşil Çınar’ çok sevdiğim bir türküydü . Söylerken biraz zorlanmıştım ama bu şarkıda daha rahattım ve  çok eğlendim” dedi. Yapımc ılığını Tims P oductions’ın yaptığı yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Sevgi Yılmaz’ın yazdığı ‘Çalıkuşu’, bu akşam Kanal D’de ekrana gelecek.   

Çalıkuşu 17. Bölüm özeti;
 
Göstermelik evliliğinde mutsuz olan Selim, Feride'yi bir türlü aklından çıkaramaz. Onu gizlice izler,  takip eder. Sarhoş olduğu  bir gece de, kendini Fransız Mektebi’nde bulur. Ona saldırır, tehdit eder. Feride çok korkar. Çalıkuşu yeni bölümde Feride bu olanları Müjgan Abla'sıyla paylaşır. Besime Hanım ve diğerleri, Selim’in Feride’ye yaptığı tehditleri olaylar büyümesin diye Kamran ve S eyfettin Bey’den sakla rlar ve kendi başlarına çareler ararlar. Ancak bu sırları, başlarına umulmadık belalar açacaktır. 
 
Kamran, uzun zamandır hekimlikten uzaktır. Nihayet, yeniden bir has taneye hekim olarak kabul edilir ve çalışmaya başlar. Geçmişte yaptıklarından pişman olan Necmiye, Seli m'den sık sık d ayak yer. Besime Hanım bunu fark ettiği gün üzülür, kızını alıp eve getirir. Bu nu anlayan Selim, deli gibi konağın kapısına dayanır.

YORUMLAR
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
gümüş kolye
Türkiye'nin En Güvenilir Gümüş Firması Olan Gumusdunyasi.com adresinden Sevdiklerinize En Güzel Hediyeleri Kaliteli İşçilikle Alabilirsiniz.
KAPAT