• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  84.292
 • up
  USD
  2.6475
 • up
  EURO
  2.8815
 • down
  GBP
  4.0541
 • up
  Altın
  101.137
FLAŞ GELİŞME
140 bin taşeron işçiye kadro müjdesi
 
 
 
 
 
 
Tarih : 06.03.2014 - 14:20 Yorum : 0

Kurtlar Vadisi 217. bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm - Polat Alemdar - Abdülhey - Cahit

Kurtlar Vadisi Pusu 217. bölüm fragmanı çıktı mı. Bu hafta Kurtlar Vadisi var mı, İşte KURTLAR VAD İSİ. Kurtl ar Vad isi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm, videosu.

Kurtlar Vadisi 217. bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm - Polat Alemdar - Abdülhey - Cahit

Kurtlar Vadisi Pusu 217. bölüm fragmanı çıktı mı. Bu hafta Kurtlar Vadisi var mı, İşte KURTLAR VAD İSİ.  Kurtl ar Vad isi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm,  videosu. ATV'nin reyting rekortme ni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'da şok gelişme. ATV ya yın akışından Kurtlar Vadisi Pusu'yu çıkardı yerine Kurtlar Vadisi Filistin'i koydu.  Yani b u hafta rekortmen dizi Kur tlar Vadisi Pusu'nun bir haftalık aradan sonra tekrar yayı na dö neceğ ini gelen haberler arasında. KURTLAR VADİSİ PUSU 217. BÖLÜM BU HAFTA YAYINLANMIYOR Ekranların en sevil en dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta yayınlanmayacak . ATV ya da diz inin yapı  mcısı Pan a Fil m konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmazken   dizinin stok bölüm  biriktermek için yayınla nmayacağı düşünülüyor. Kurtlar Vadisi Pusu 216. Bölüm izlemeyenler ve  tekrar izlemek  isteyenle r.Kurtlar Vadisi Pusu 216 .Böl m h aberimizde verilen linkten ulaşabilir siniz. Kurt lar V adisi Pusu, yine gündeme damgasını vurdu.  Kurtlar Vadisi Pusu 216. son bölümde Cahit  Polat Alemdar'ı vurm asının şokunu yaşıyor.Kurtlar V adisi Pusu'nun 216. bölümünde neler oldu? Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölümü ve daha fazlası  Netgazete'de Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle KURTLAR VADİSİ PUSU 216.BÖLÜMDE NELER OLDU!  Kurtlar Vadisi  Pusu 216. son bölüm Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını ekran başına kilit ledi. Polat Alemdar'ı vuran Cahit şimdi ne yapacak? Tapınakç ılar'la ilgili planlarında nasıl ilerleyecek? Cahit yaşadıklarının etkisinden nasıl çıkacak?  Cahit ve Abdülhey yüzleşmesi nasıl gerçekleşecek? Pusat 'ın Baltazar'la g irdiği savaş nasıl son bulacak? Pusat hapishaneden kurtulabilecek mi? Baltazar, ha ngi sürp riz isimlerle bir araya gelecek?Şamil'i kurtarmaya Suriye'ye giden Kara ve ekibi, Şamil'i Ivan'ın elinden al abilecekler mi? Ivan 'ın göreceği  hesap ne? Abdülhey, Adsız'ın gerçek kimliğini öğrenebilecek mi? Adsız'ın b u seferki hedefi kim olacak? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 20 Şu bat Perşembe akşamı atv ek ranlarında yayınlana cak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 216. bölümünde olacak...
  
Kurtar Vadisi Pusu'nun dün akşam yayınlanan 216.bölümü bir kez daha reyting sıralamasında en üstte yer aldı. Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölüm  tolalde grupta yüzde 13,72 rating ve yüzde 31,16 izlenme payıyla birinci sırada yer aldı.  İkinci sırayı Juventus-Trabzonspor karşılaşması alırken 3 sıra da ise Kanal D'nin iddialı yapımlarından Arkadaşım H oşgeldin yer aldı.


Kurtlar Vadisi Pusu AB grubunda da liderliği kimseye bırakmadı Y üzde 9,83 rating ve yüzde 22,56 share oranı ile birinci olurken , Trabzonspor'un şampiyonlar ligindeki maçı ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırayı ise Kanal D'nin  dün gece final yapan dizisi İntikam aldı. İnti kam'ın ardından listede yer alan Arkadaşım Hoşgeldin 5. olurken, 6 . sırayı Kardeş Payı dizisi aldı.
 
Kurtlar Vad isi Pusu geçen hafta yayınlanan 215.böl ümü ile hayranlarını ekran  başına kilitledi. Kurtlar  Vadisi Pusu'n un 215.bölü münü izleye mediyseniz haberimizde bulunan linke tıklayınız. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm ve Kurtlar Vadisi'nin diğer bölümleri bu haberd e.


KURTLAR VADİSİ PUSU'NUN YENİ FENOMENLERİ!
 
Ekranların reytin g rekort meni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, yeni hikay e ve karakterleriyle reytinglerde daha da yükseldi. Geçt iğimiz haftalarda ’Baltazar’ karakteri ile diziye dahil olan Murat Aydın, Kurtlar Vadisi izleyicileri tarafından sevilmiş ve sosyal medya da birçok olumlu yorum almıştı. Baltaza r ile Pusat Çakır’ın karşılıklı atışmaları ise, vad i izleyicilerince soluksuz izlenmişti. Diziye bu hafta ’Dişçi’ karakteri ile dahil olan  usta oyuncu Kemal Topal da, sosyal medyada olumlu yorumlar alan bir başka isim old u. Psikopat tavırları ile dikkat çeken, işkenceci bir karakteri canlandıran Kemal Topal, hikayedeki gi zemli tavırları ile şimdiden Kur tlar Vadi si iz leyicileri ni heyecanlandırmaya başladı.
 
Kurtlar Vadisi Pusu 215. bölümde neler yaşandı Pusat Çakır, rulet masasında hayatını ortaya koyuyor. Kurtlar Vadisi Pusu  215.bölümde Pusat Çakır ve Baltazar arasındaki restleşme demir parmaklıklar ardında son buluyor. Baltazar'ın mekanını basan Polis ekipleri Pusat ve Bal tazar'ı göz altına alır.
Kara ve KGT patronu Akif, hem Şamil'i kurtarmaya hemde Ruscol adlı rus baronu ele geçirmek  için İran'a gidiyor. Kurtla r Vadisi Pusu 215.bölümde Abdülhey ve Gaye evleniyor. Ancak Abdülhey ve Gaye'nin bulunduğu evi sık sık ziyaret eden isimsiz şahıs Gaye ve Abdülhey çiftini gözüne kest iriyor. Kurtlar V adisi Pusu 215.bölümün en merak edilen konularından biri de Cahit ve Polat Alemdar buluşması. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Cahit ile görüşmenin vakti geldiğini söyleyen Polat Alemdar'ın Kurtlar  Vadisi Pusu 215.böl ümde Cahit ile yüzleşmesi bekleniyor.
 
Kurtlar Vadisi Pusu 2 15.bölüm de  Cahit ve Po lat Alemdar yüzleş ecek mi? Pusat'ı hapishanede be kleyen süprizler neler? Abdülhey ve Gaye'yi bekleyen tehlike ne? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası 13 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm fragmanını izleme k için ilgili video bağlantısını haberimizde bulabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 214. bölüm de Polat'ı karşısında gör en Nazife anne ne yapacak? Polat Alemdar annesi ve babasından sonra kızı Elif ile de yüzleşecek mi? Tapınakçıların arasındaki iki ajan Murat ve Cahit deşifre oldu mu? Kara İran'da kim ile ne için savaşacak? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Kurtlar Vadi si Pusu 214.bö lümde karşınızda...
  
KURTLAR VADİSİ PUSU 211. SON BÖLÜMDE N ELER YAŞANDI?
 
Abdülhey, olacaklardan habersiz, Cahit ile konuşmaya gider. Müfettiş Kane, pusuya düşen Abdülhey'in ölüm emrini verir. Abdülhey'in ölümü Cahit'in ellerinden mi olacaktır?
 
Abdülhey'in acısıyla büyük sarsıntı yaşayan Polat, intikamını nasıl ala cak?
Cahit'in bir planı olduğuna inan an Polat'ın Cahit'le ilgi li düşünceleri değişecek mi? Tapınakçılara ulaşmak isteyen Polat'ın yeni planı ne?
 
Tüm bu soruların cev apları ve çok daha faz lası, 16 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun 211. bölümünde
 
Polat Alemdar, Camiye Babas ının yanına geliyor. Abdülhey'in ölümünden sorumlu olan Cahit'in yeni planı ne olacak? Üstadın Cahit'e verdiği prizma ona nasıl bir kimlik kazandıracak? Kane, Cahit'in kabul töreninde yaşanan güvenlik zafiyetinden sonra oyunu bu kez na sıl oynayacak? Abdülhey'in mezarını ziyaret eden Polat'ın arkasından gelen kim? Polat, kiminle çatışmaya girecek? Suikastta uğrayan Savcı Leyla'yı öldürmek isteyenlerin arkasında kim var?
 
Kurtlar Va disi Pusu 'ya ait 210. bölüm Özeti;
 
Abdülhey, ola caklardan habersiz, Cahit ile konuşmaya gider. Müfettiş Kane, pusuya düşen Abdülhey’in ölüm emrini verir. Abdülhey’in ölümü Cahit’in ellerinden mi olacaktır?
 
Abdülhey’in acıs ıyla büyük s arsıntı yaşayan Polat, intikamını nasıl alacak?
 
Cahit’in bir planı oldu ğuna inanan Polat’ın Cahit’le ilgili düşünceleri değişecek mi? Tapınakçılara ulaşmak isteyen Polat’ın yeni planı ne?
 
Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm özeti;
 
Polat Alemdar, maskesi ni çıkarır ve Poyraz’ın karşısına dikilir. Polat’ı karşısında gören Poyraz ne yapacak? Polat Alemdar deşifre olacak mı?
  
İntikam alma sırası Kara’ya geçer. Kara, Poyraz’ın sonunu getirecek hamleyi vuracak mı?  Poyraz’ın, Kara takıntısı onun sonu mu olacak?
 
Evlilik planları yaparken, Gaye’nin kaçırı lmasıyla birlikte geçmişle yüzleşen Abdülhey, ne yapacak? Abdülhey, çı ktığı yeni yolda hayatına Gaye ile mi devam edecek, yoksa Polat’ın yanına geri mi dönecek?
 
Tapınakçılar yeni bir eylem hazırlığına girer, peki bu kez hedeflerindeki isim kim olacak? Canını ortaya koyan Akif, Tapınakçılar’ın eyleml erini durdurmayı başarabilecek mi, yoksa kurşunlara açık hedef olan Akif ölecek mi?
  
Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 26 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi  Pusu'nun 209. bölümünde olacak...
 

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle--Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu 215. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu.Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle yine izleyiciyi ekran başına kilitliyor.Kurtlar Vadisi Pusu 215. bölüm,13 Şubat Perşembe akşamı izleyiciyle buluşuyor.Kurtlar Vadisi Pusu izlemek ve Kurtlar Vadisi Pusu 21 5. bölüm fragmanı izlemek için netgazete.com'u takip et.Kurtlar Vadisi Pusu 13 Şubat Perşembe akşamı 215.bölümü ile ekranlarda olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm fragmanı ve Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm ile  iligili sorular, ipuçları. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm ile ilgili merak edilenler burada olacak.Kurtlar Vadis i , Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Pusu 215. Son Bölüm, Kurtlar Vadisi 215. S on Bö lüm izle, Kurtlar Vadisi 215. Yeni Bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu So n Bölüm tek parça, Kurt lar Vadisi 215. Son Bölüm full izle, Kurtlar Vadisi Pusu tek parça Kurtlar Va disi Pusu 215. Bölüm özeti Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Nazife Anne  ve Ömer Baba, Pola t’ın yaşadığını öğrenir. Peki, Polat ’ın yaşadığını b aşka kimler öğrenecek? Kurt lar Vadisi Pusu dizisinde Mur at’ın ihtiyarlar için çalıştığ ını öğrenen Cahit’in tepkisi ne olacak? Cahit, Tapınakçıların Murat’ı konuşturmasını önleyebilecek mi? Kurtlar Vad isi Pusu dizisinde Akif’in kaçırdığı adam ki m? Polat Alemdar’ı n yeni planı  ne? Polat, hedefine ulaşabilecek mi? Kur tlar Vadisi Pusu dizisinde Baltaza r’ın son hamlesine karşı Pusat’ın hamlesi ne olacak?  Türkiye 'nin efsa ne olan dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 21 5.bölümü i le yine büyük yankı uyandıracak. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümünü n fragmanı merakla bekleniordu. Kurtlar Vadisi P usu 215.böl ümünün fragmamanını izlemek için lütfen habe rimizd e bulunan vid eoya tıklay ınız. Kurtlar Vad isi Pusu 215. bölüm ve daha fazlası burada.  Merakla beklenen bölümde Polat daha önce  karşılarına  çıktığı Nazife Anne ve Ömer Baba’yı bu sefer evlerinde ziyaret etti. 213. bölümün finalinde Polat Alemdar’ı anne babasının evinin kapısında bırakan izleyiciler bu bölümde uzun aradan sonra ilk defa üçünü bir arada gördüler. Kısa süren ziyarette Nazife Anne ve Ömer Baba oğullarıyla hasret giderdi. Polat Leyla ve Elif’e görünme tekliflerini redderek bir süre daha yaşadığını bilmemeleri gere ktiğini söyledi.
Sırada Cahit mi var?Kurtlar Vadisi Pusu 216. bölüm full izle

Bölümün fin aline ise Polat’ın Cahit ile görüşeceğini söylemesi damga vurdu. Polat, Akif’e Cahit’e görünmenin vaktinin geldiğini söylerken, izleyicileri de bir sonraki bölüm için merakta bırakmış oldu.
Kurtlar Vadisi'nin efsane ismi Necati Şaşmaz, dalışa mer ak saldı!
'Kurtlar Vadisi: Pusu' dizisinde 'Polat  Alemdar' karakterini canlandıran Necati  Şaşmaz'ın m üziğin yanı sıra su sporlarına düşkün olduğu da ortaya çıktı.

KIYAFET  SEÇİYOR
Yaz tatiller inde su kayağı yaparken görüntülenen Şaşmaz'ın dalış sporunu da sevdiği öğrenildi. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde dalış malzemeleri satan bir mağazaya giderek alışveriş yaptı. Dalmayı çok seven oyuncu, kıyafetlerini de kendisi seçmeyi tercih ediyor. Dünya serbest  dalış rekortmeni Şahika Ercü men ile de bir araya gelme fırs atı bulan Necati Şaşmaz, boş zamanlarını dalış yaparak değerlendiriyor.

Necati Şaşmaz'dan Mısır halkına destek

Necati Şaşmaz, Mısır’da kan döken darbecileri hazırladığı video ile kınayarak, darbeye karşı direnen Mısır halkına destek verdi...
Kurtlar Vadisi Pus u'nun başr ol oyuncusu Neca ti Şaşmaz, Mısır'da, darbecilerin Mısır halkına yaptığı zulme tepki göstererek, "Mısır halkının özgür iradesini hiçe sayan, silahsız gösteri yapan insanların kanını döken bu darbecileri kınıyorum" dedi. Necati Şaşmaz, Mısır halkına desteğini hazırladığı video ile a çıkladı. Açıklamasında M ısır halkının yanında olduğunu belirten  Necati Şa şm az, darbecileri de sert bir şekilde kınadı. Demokrasi ve özgürlük adına direnen Mısır halkına Türkçe seslenen Necati şaşmaz, Arapça  alt yazı ile de sözlerini tüm İslam dünyasına duyurdu.

Necati Şaşmaz'ın açıklaması şöyle:

"Sevgili Mısırlı kardeşlerim özgürlük ve demokrasi için gösterdiğiniz direnişi takdir ediyor. Ve başarılı olmanız için tüm kalbimle dua ed iyorum. Ül kenize gerçek m anada özgürlü k ve demo krasi gelinceye kadar sabırla mücadele edeceğinize inanıyoru  m. Bazı dış mihraklar İslam ülk elerinde kendiler ine uygun piyonlar  bularak, kendi oyunlarını oynuyorlar.
Siz Mısırlı kardeşlerim bu  oyunu bozacağınıza ve bu darbecilere gerekli dersi vereceğinize in anıyorum ve sizi gönülden destekliyorum.
Mısır halkının özgür iradesini  hiç  sayan, silahsız gösteri yapan insanlar ın kanını döken bu darbecileri kınıyorum.
Bu hak ve özgürlük mücadelesinde şehit olan tüm kardeşlerime Allah'tan rahmet diliyorum. Allah yardımcınız olsun." 

YORUMLAR
619338
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku

turkceingilizce.ingilizceturkce.gen.tr
Türkçe İngilizce Çeviri,
İngilizce Türkçe Çeviri
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.
Teknoloji Haberleri
Meb Personeli
Meb Personeli adına her şey burada