• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  82.418
 • down
  USD
  2.6925
 • up
  EURO
  2.8955
 • up
  GBP
  4.0198
 • up
  Altın
  104.155
FLAŞ GELİŞME
Cumhurbaşkanı Erdoğan etkinlikte pedal çevirdi
 
 
 
 
 
 
Tarih : 06.03.2014 - 11:00 Yorum : 0

Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm - Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm - yeni bölüm Hakan Altun süprizi tıkla izle

Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm izle,

Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm - Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm - yeni bölüm Hakan Altun süprizi tıkla izle

Arkadaş ım Hoşg eldin s on b ölüm i zle, Arka daşı m Hoşgel din yen i bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm izle, Arka daşım  Kanal D ekranlarında Komedi dükkanı'nın devamı olan Arkadaşım Hoşgeldin bu akşam 27 Şubat 2014 perşembe günü yayınlandı. Arkadaşım hoşgeldin yeni bölüm izle, Arkadaşım hoşgeldin son bölü m izl e, ar kadaşım h oş geldi n 27 ş ubat  izle. Ark adaşım'ın bu haft aki kon uğu Hakan Altun! Tolga Çevik ve Ezgi Mola her Perşembe olduğu gibi bu hafta da izleyiciyi gülmekten kırıp geçirecek. Minik, Yöne tmen ve Arkadaşl arıma bu haf ta sahn ede ünl ü şar kıcı Hak an Altu n eşlik ed i yor. Arkadaşım, kız tavlamak için sahnede parasailing yapıyor! Gösterinin ilk bölümünde arkadaşım yine yaşatıcılığ ının kurbanı olur. Aynı mahallede oturan Ezgi ve Arkadaşım birlikte tatile giderler. Ezgi’ye aşık olan Arkadaşım aşkını ilan etmek için limitlerini yine zorlar. Parasa iling yap arak aşk ıyla beraber cesaretini de ilan etmek isteye n Ark adaşım her zamanki gibi k omik durum lar ya şar. Her ha fta ünl ü bir ismi sahnesi nde ağırlay an Arka daşım Hoşg ldin ek ibi bu hafta da Hakan Altun ile ikin ci perdede ekranda olacak. 70’lerin sonunda seyyar kaset satıcısı olan Arka daşım balko nda gördüğü güzel kıza aşık olur. Fakat kızın güçlü, yakı  şıklı ve çok zen gin bir erkek ar kadaşı var dır. Bunu n üze rine Ar kadaşım kızı tavlamak için planlar yapmaya başlar. Arkadaşım Hoşgeldin, eğlence dolu yeni bölümüyle Perşembe akşamı 22:30’da Kanal D ekranında.
Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölümü izlemek için tıklayınız..

Kanal D ekranlarının beğenilen programlarından Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümüyle yine her zaman olduğu gibi izleyenlere keyif ve kahkaha dolu bir akşam yaşatacak. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm 27 Şubat akşamı saat 22.00'da ekranlara gelecek. Arkadaşım Hoşgeldin programının bu hafta ki konuğu ise slow-pop müziğin beğenilen seslerinden Hakan Altuğ olacak. Hakan Altuğ, Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölümde birbirinden güzel şarkılarını da seslendirerek programa renk katacak. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.
Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geldi. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konukları; İclal Aydın ve Ferhat Göçer. İclal Aydın ve Ezgi kardeş oldu İlk bölümde, Arkadaşlarım’a sahnede İclal Aydın eşlik edecek. İki kızkardeşi canlandıran Ezgi ve İclal Aydın, çiftlik evlerinde kendilerine yardımcı olması için bir rençber ararlar. Tabii ki aradıkları rençber Arkadaşım’dır. Toprak işleri ve çiftlik hayvanlarının bakımı için işe başlayan Arkadaşım, eşini yeni kaybetmiş büyük ablaya (İclal Aydın) aşık olunca, küçük kızkardeş de biraz agresif çıkınca eğlence başlar.  70’lerde Ferhat Göçer Ekip, renkli kıyafetleri ve hareketleri danslarıyla ikinci yarıda izleyicilerini 70’lere götürecek. 70’lerde öğrenci olan Arkadaşlarım için okul balosu telaşı başlar. Ezgi’den hoşlanan ve onu baloya götürmek isteyen Arkadaşım’ın kalbi beklemediği bir cevap ile kırılır. Ezgi’nin çok havalı, şarkıcı bir sevgilisi (Ferhat Göçer) vardır. Balo akşamı sahnede şarkı söyleyecek olan Ferhat Göçer’e arkadaşım komplo kurar ve kendini sahnede şarkı söylerken bulur.
ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU
Kanal D ekranlarının sevilen komedi programı Arkadaşım Hoşgeldin son bölümü ile yine büyük beğeni topladı. Arkadaşım Hoşgeldin'in son bölümü yani 6. bölümünü izleyemediyseniz haberimizde bulunan linkten tek parça halinde izleyebilirsiniz. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle (Arkadaşım Hoşgeldin 6.bölüm izle)  Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm  yayınlandı. Arkadaş Hoşgeldin 6. bölüme Jess Molho ve Hüsnü Şenlendirici konuk oldu. 6 Şubat tarihli Arkadaşım Hoşgeldin 6. bölüm yine izleyicileri kahkalara boğdu. Arkadaşım Hoşgeldin ko  medi programının yeni bölümüne bu hafta Jess Molho ve Hüsnü Şenlendirici konuk oldu . Pek çok komik a nın yaşandığı Arkadaşımhoşgeldin 6. bölümü full olarak izlemek için haberimizdeki "Arkadaşım Hoşgeldin İzle" linkine tıklamanız yeterli. Arkadaşım Hoşgeldin ilk kısımda kadın kılığına giren Arkadaşım, kuzenini ziya rete gidiyor. Havaalanında onu karşılayan Lord’dan (Jess Molho) etkilenen Arkadaşım’ı Ezgi yakalayınca iki taraf için de komik ve açıklaması zor bir durum ortaya çıkıyor. Yolda kaybolmaları ise ayrı bir macerada kendiler ni bulmalarına sebep oluyor. Arkadaşım hoşgeldin İkinci kısımda ise, birbirlerine 25 yıl sonra aynı yerde buluşma sözü veren Ezgi ve Arkadaşım, 25 sene sonra hayatın anlamını bulmak için dağa çıkıyor. Tan ve Tuna Çevik’in de konuk olarak sahnede babalarına eşlik ettikleri bu bölümde ekip, dağda karşılaştıkları Keşiş’in (Hüsnü Şenlendirici) klarnet dinletisi ile eğlenceyi müzik ile taçlandırıyor. Bir de Keşiş, Ezgi’nin babası çıkınca hayatın anlamı bir anda daha komik bir hal alıyor.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 8.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..!
8. BÖLÜMDE KİMLER OLACAK NELER OLACAK?

Ekranların sevilen programı Arkadaiım Hoşgeldin'de bu hafta sürpriz konular var. Arkadaşım Hoşgeldin 20 Şubat programı çok eğlendirecek. Arkadaşım Hoşgeldin 20 Şubat Perşembe fragmanı izle. Kanal D'de Perşembe akşamları yayınlanan Arkadaşım Hoşgeldin'e bu hafta yine  ünlü isimler konuk olacak. İsyan şarkısıyla ünlenen şarkıcı Halil Sezai ve oy uncu İpek Tuzcuoğlu bu hafta Arkadaşım Hoşgeldin'e konuk olacak. Tolga Çevik twitter hesabından "Siz programı seyrederken biz sahnede gül gül gülll Haftaya "Arkadaşım Hoşgeldin" kaçmaz. Sağol Halil Sezai" yazarak çektikleri fotoğrafı da takipçileriyle paylaştı.
ARKADAŞIM HOŞGELDİN 7.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..!

YORUMLAR
619602
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.