• BIST 100
  83.947
 • USD
  2.5165
 • EURO
  2.8165
 • GBP
  3.8704
 • Altın
  97.878
Ahmet Davutoğlu'ndan Demirtaş'a tepki

Medcezir 24. bölüm takılmadan full izle (Medcezir Son Bölüm izle) Medcezir yeni Bölüm - Yaman, babasını buluyor - (Medcezir - Yaman - Mira)

02.03.2014 - 16:20

Medcezir Son Bölüm izle- Medcezir 24. bölüm izle - Medcezir yeni bölüm'de Yaman, babasını buluyor - (Medcezir). Me d c ezir s on b ölüm, Me dce zir 24. bö lüm iz lendi. Me dce zir ye ni böl üm iz le, Me dce zir i zle, ye ni bö lüm yay ınla ndı. Med cez ir ye ni böl ümde Yam an'ı sür prizler bekliyor. İşte Me dce zir izle. Medcezir yeni bölüm izle. Medcezir son bölüm izle ve Medcezir Yaman Mira videosu burada.

Medcezir 24. bölüm takılmadan full izle (Medcezir Son Bölüm izle) Medcezir yeni Bölüm - Yaman, babasını buluyor - (Medcezir - Yaman - Mira)

Medcezir Son Bölüm izle- Medcezir 24. bölüm izle - Medcezir yeni bölüm'de Yaman, babasını buluyor - (Medcezir). Me d c ezir s on  b ölüm, Me dce zir 24. bö lüm iz lendi. Me dce zir ye ni böl üm iz le, Me dce zir i zle, ye ni bö lüm yay ınla ndı. Med cez ir ye ni böl ümde Yam an'ı sür prizler bekliyor. İşte Me dce zir izle. Medcezir yeni bölüm izle. Medcezir son bölüm izle ve Medcezir Yaman Mira videosu burada. Medcezir 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir yeni bölüm de Yaman'ı sürpriz ler bek liyor. İşte Medcezir izle. Medcezir fragman. Medcezir yeni bölüm izle. Medcezir son bölüm izle ve Medcezir Yaman Mira videosu burada. Medcezir 24. Bö lüm Fragmanı İzle-Medcezir Yeni Bölüm Fragmanı İzle(28 Şubat 2014). Med cezir'de bu hafta Yaman babasını buluyor ve  geçmişinden bi r kez daha kurtulama yacağını anlıyor. Medcezir 24. Bölüm Fragmanı ve Kısa Özeti Yaman, annesini bulmak için gittiği İzmir ' de sürpriz bir şekilde babasıyla da karşılaşınca, geçmişine ait eksik parçalar tamamlan ır. Yıllar sonra gerçek bir yüzleşme yaşanır. Yaman yaşadığı zor geceden sonra yaralı bir şekilde otele döndüğünde, Mira ' yı kendisini beklerken bulur. İki sevgili bu yarayla biraz daha yaklaşırlar. Selim ' in Ankara  ' da yaşayan Bahriye hanım, oğlu Cem ile birlikte İstanbula yeğe ninin evine gele ceğini haber verir.. Bu haberle Ender, büyük bir panik yaşar.. Serezler yaşamlarını Bahriye hanımın kurallarına g öre ayarlamak için uğraşırken, Bahriye hanım beklenenden daha erken, kendi sırlarıyla kapıyı çalar. Yaman yol arka daşlarıyla İstanbula geri döner. Mira, eve adım attığı ilk anda, annesiyle babasının arasındaki ateşli bir tartışmanın  ortasında kalır. Sude ' nin öfkesi Mira ' yı bir seçim yapmak zorunda bırakır. Öte yandan, Su de ' nin Sedef ' le Faruk ' un ortaklığını sekt eye uğratmak için attığı adımlar Asım Şekip Kaya ile Sedef ' i karşı karşıya getirir.  Sude ' nin tuzağına düşen Sedef, Ender ' in de kendisinden saklanan gerçekleri fark etmesini sağlar. Kızlarını kaybetme noktasına gelen Asım Şekip Kay a, en zor anında sesini, sadece Yaman ' a duyurabilecektir.

Medcezir 24. bölüm izlemek için tıklayınız...

Annesinin s adece bir mektup bırakarak evi terk etm esinden sonra, Y aman kendisine ve annesine verdiği sözleri tutamamış olmanın ağırlığıyla Serezler ' in yanına geri döner. Aile Yaman ' ı çok sıcak karşılar. Mira, Yaman ' ın kabuğu na çekilmesine izin vermez. Yaman, yine de ann esinin gidişinin altındaki gerçek sebebin de peşini bırakmayacaktır. Yaman  ' ın yaşadıklarının üstüne, Mira ve Beren ' i de evde kötü bir sürpriz beklem ektedir. İki kardeş an elerini hiç tahmin  etmedikleri bir şekilde bulduklarınd a, kendilerinden tatil boyu nca gizlenen gerçeği öğrenir. Ender ' le babası Asım Şekip Kaya arasında ki iliş kiyi bozmamak adına suskunluğa gö mülen Selim, evliliği üstünde neden olduğu  zararları telafi etmeye çalışır. Öte yandan Sedef ' in Amerika ' daki hay atına dair bilinmeyen ayrıntıların ortaya çıkmasıyla, Asım yaklaşan büyük tehlikeyi hemen sezer. Aralarındaki düşmanlığa rağmen bir tek Selim ' in kapısını çalacaktır. Sonunda Yaman annesini n izini bulur.
Medcezir
Yayın Günü: 28 Şubat Cuma
Yayın Saati: 20.00
25 Şubat 2014 Salı
Medcezir'in Orkun'u tanınmaz halde
Büyük beğeniyle izlenen "Medcezir" dizisinin Orkun'u Metin Akdülger, "Bensiz" filminde felç geçiren futbolcu rolüyle sinema seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Metin Akdülger, filmdeki rolüne çekimlerden bir yıl önce hazırlanmaya başladı. Bir yıl boyunca özel spor hoca sıyla çalışan  Ak dülger, öncelikle canlandırdığı Necip karakterinin spor sahnelerini çekti. Sonrasında çekimlere 45 gün ara verildi. 17 KİLO VERDi Akdülger, bu süreçte özel diyetisyen eşliğinde spor yapıp dengeli beslenerek 17 ki lo verdi. Oyuncu, karaktere ayrıca yurtdışına Al Pacino ve Brad Pitt gibi dünya sta rlarıyla çalışmış oyuncu koçu Merve Taşkan'la hazırlandı. Yıllarca profe syonel futbol cu olma hayali kuran ve takımının 1. lige çıkmak için mücadele verdiği son playoff maçında sert bir müdahale sonucu felç geçiren Necip'in öyküsünü anlatan "Bensiz", 11 Nisan'da vizyona girecek. Felçli bir gencin kendi g özünden hayata bakış açısını ve sevdiği kadına ulaşma çabasını beyaz perdeye aktaran 'Bensiz' filmi 11 Nisan 2014'te vizyona giriyor. Türk, Alman ve Fransız ortak yapımı olan filmin Türk yapımcıları Cnm Film  ve Era Kreatif Film, yönetmeni ise Ahmet Küçükkayalı.

YORUMLAR
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
gümüş kolye
Türkiye'nin En Güvenilir Gümüş Firması Olan Gumusdunyasi.com adresinden Sevdiklerinize En Güzel Hediyeleri Kaliteli İşçilikle Alabilirsiniz.
KAPAT