• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  82.932
 • up
  USD
  2.7065
 • up
  EURO
  3.0375
 • up
  GBP
  4.1104
 • down
  Altın
  103.663
FLAŞ GELİŞME
MİT TIR’larının durdurulmasıya ilgili flaş gelişme!
 
 
 
 
 
 
Tarih : 05.03.2014 - 08:55 Yorum : 0

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izle - Kurt Seyit ve Şura ilk bölüm bölüm izle - Kurt Seyit ve Şura başlıyor

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izle - Kurt Seyit ve Şura ilk bölüm bölüm izle - Kurt Seyit ve Şura başlıyor. Kurt Seyit ve Şura dizisi başlamadan en çok merak edilenler arasına girdi. İşte Kurt Seyit ve Şura

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izle - Kurt Seyit ve Şura ilk bölüm bölüm izle - Kurt Seyit ve Şura başlıyor

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izle - Kurt Seyit ve Şura ilk bölüm bölüm izle - Kurt Seyit ve Şura başlıyor. Henüz yayınlanmad an tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kurt Seyit ve Şura dizisin in ilk bölümü heyecanla bekleniyor. Ku rt Seyit ve Şura dizisi yayınlanan tanıt ım videoları ve fragmanları yla tüm dikkatleri üzerine çekmiş d urumda. Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura, 1. bölüm fragmanları  ile tanıtımlarına  devam ediyor. Peki Kurt Seyit ve Şu ra dizisinin ilk bölümü ne zaman yayın lanacak. Kurt Seyit ve Şura dizisini n ilk b ölümü ile ilgili tüm ayrı ntılar ve yayınlanan fragmanlar Netgazete'de. Henü z yayınlanmada n ilgi çekmeyi başaran Kurt Seyit ve Şura fragmanları yayınlandı. Dizi tanıtım videolarıyla şimdiden izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Merakla bekl enilen Kurt Seyit ve Şura ilk bölümü ile 4 Mart Salı akşamı saat 20.00'da izleyicilerine  merhaba diyecek. Dizide Kurt Seyit rolünü Kıvanç Tatlıtuğ canlandırırken, Şura karakterine ise Farah Zeynep Abdullah hayat verecek.  Kurt Seyit ve Şura dizisinin yapımcılığını  ise Ay Yapım üstleniyor. K urt Seyit ve Şura beş fragman ile tanıtımına devam ediyor. Eğer Kurt Seyit ve Şura dizis inin tanıtım videolarını izlemek isterseniz aşağıda bulunan videolardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kurt Seyit ve Şura dizisinin konusuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz

TIKLA KURT SEYİT VE ŞURA 1. BÖLÜM FULL İZLE

Kurt Seyit ve Şura - Trailer 4

Kurt Seyit ve Şura - Trailer 3

Kurt Seyit ve Şura - Trailer 2

Kurt Seyit ve Şura Fragman 1

Kurt Seyit ve Şura (Dizinin Konusu):

Kurt Seyit ve Şura dizis inin karakterlerinden Kurt Seyit, ge leneklerine sıkı sıkıya bağlı Kırımlı Türk bir ailenin en büyük oğludur. Babasına  derin bir hayranl ık ve saygı besleyerek büyüyen Kurt Seyit, tıpkı babası gibi Kurt Seyit ve Şura dizisinde Çar’ın en değerli su baylarından biri olmuştur. Za manı geldiğinde de Kurt Seyit ve Şura di zisinde kendisine nasihat edildiği gibi Türk  bir ailenin kızıyla evlenecektir. Asil bir Rus ailenin en küçük kızı olan  güzeller güzeli  Şura’nın mutlu hayatı ise Kurt Seyit ve Şura babasının ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla sarsılır. Ablas ı Valentina il e birlikte babasının tedavisi için Petrograd’a (St. Petersburg)  geldiklerinde,  Kurt Seyit’in eski silah arka daşı Petro  ve ailesi Kurt Seyit ve Ş ura dizisi nde kapılarını onlar a açar. Kurt Seyit  ve Şura dizisinde savaş alanında yaptığı  bir hat adan ötürü ü niformasıyla şerefi  arasında bir tercih y aparak yeni bir ha yata adım atan Petro, Kurt Seyit ve Şura arasında köprü olur. Ancak Pet ro’nun gizliden gizliye Kurt Seyit’e beslediği düşmanlık, iki sevgili arasında aşılmaz bir eng el haline gelecektir. Katıldıkları bir davette Kurt Seyit ve Şura’nın gözleri ilk kez birbirine değdiğinde, kaderleri de baştan yazılır. Yaşayacakları büyük aşk, zaman içerisinde onların va tanı , ailesi, haya ttaki tek ya şama sebebi olacaktır.

Çekimlerine Rusya'da devam edilen dizide Kıvanç Tatlıtuğ atlı sahnelerde ağrıları nedeniyle zorlanıyor. Ata binerken merdiven kullanarak asi tanlardan yardım alıyor . ‘Kurt Seyit ve Şura’  dizisinin St. Petersburg’taki çekimlerinden ilk fotoğrafı, dizinin başrolündeki isimlerden F arah Zeyne p Abdullah Instagram’dan paylaştı. Oyuncu, bir otomobilin içinde Kıvanç Tatlıtu ğ ve Seda Güven’le otururken çekilen fo toğraf için “Set” notunu düştü. Rusya'daki çekimlerin zor şartlar altında -16 derecede  sürdürüldüğü öğrenildi.
 
Yap mcılığını A y Yapım’ın, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abd ullah’ın paylaştığı “ Kurt Seyit ve Şura”nın  çekimleri ne Kar tepe’de devam ediliyor. Kurt Seyit ve Şura'dan zor kış şartları ve sette yaşan an kazal ara  rağmen ç ekimleri aksatmayan güçlü ekipten ilk gör üntüler...

Hila l Sar al ' ın yönet men koltuğu nda oturduğu dizinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor.
 
 Ner min Be zmen'in 'Kurt Seyt ve Shura' adlı kit abından uya rlanan  dizi, yü zyıl başı Rusya ' sından 1920 ' lerin İs tanbul ' una uzanan dönemde yaşanan tutk ulu bir aşk  hikaye sini ko nu alıyor.

K ıvanç Tatlıtuğ ' u n muhafız alayının cesur sub ayı, Kırım Türk ' ü Kur t Seyit  karakteri ni canlandırdığı dizide; Ku rt Seyit ' in ilk görüşte aşık oldu ğu, soylu bir ailenin asil, güzel ve hayat dolu kızı Şura karak terini ise Farah Zeynep Abdullah canlan dırıyor.

Rusya’da yaşadık ları g örkemli hayattan kopup İstanbul’a sürüklene n iki sevgili Kurt Seyit ve Şura’nın tutku dolu aşk hikayesini anlatan “Kurt Seyit ve Şura”, merakla b ekleniyor. Bu arada Ece Yö renç’in senaryosunu yazdığı, yönetmenliğ ini Hilal Saral’ın yaptığı  dizinin çekimleri son sürat devam ediyor.

Nermin Bezmen’in aynı adlı romanından yola çıkılarak senaryolaştırılan “Kurt Sey it ve Şura”da saltanat günlerinden 1920’lerin İstanbul’una uzanan sürükl  eyici bir aşk hi kayesi anlatılıyor. Dönemin düny a tarihi açısından dengeleri değiştiren  büyük olaylarına da y er verilecek proj e için uzun bir hazırlık sürecinden geçildi.

İlk defa bir dönem dizisin de oynayacak olan Kıvanç Tatlıtuğ ile iki yıl ekranlardan uzak kalan Farah Zeynep Abdullah, yeni yılın ilk aylarından itibaren izleyiciye  nefes kesen bir aşk ve m acera sunacak. Kurt Seyit ve Şura’nın, saltanat günlerinden Karpat lar cephesine, is yan kıpırtıla rından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar  uzanan macera d olu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda d aha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı “Kurt  Seyit ve Şura”, Star TV’de yayınlanacak.

SOYLU AİLENİN GÜZEL KIZI

Farah Zeynep A bdullah’ın canlandıracağı Şura, zengin ve asil bir Rus  ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Şura, Petrograd’da ilk kez so syeteye takdim edildiği baloda  Kurt S eyit’le tanışır ve ona ilk anda aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya  rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli z orluklarla da sınanır... Şura, Kurt Seyit’in elini tuttuğu ilk günd en itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken şahane bir kadın a dönüşür. Kurt Seyit’le yaşayacağı serüven, hayatı nın anlamın ı değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, hey ecan dolu bir  maceraya s ürükleyecektir.

RUS ORDUSUNDA BİR TÜRK SUBAY

Kıvanç Tatlıtuğ’un hay at vereceği Kurt Seyit Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin  oğludur. Babası gibi Rus İmparatorluğu ordusund a, muhafız alayında görev ya pan onurlu, lid er ruhlu, baş arılı bir su baydır. Çocukluğundan beri asker olarak yetiştirilen Kurt Seyit, babası gibi askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat  kurmayı hayal etmektedir. Kendis i gibi asker olan yakın arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş ayrıca sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan Kur t Seyit’in kaderi Şura’yla tanışması, ardından Rusya’daki devrimle tamamen değişir. Şura’yla  olan ilişkisi onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür. Kurt Seyit’in aşkı, ailesi için mü cadelesi onu çok çalkantılı bir se rüvenle İstanbul’a doğru yola çıkaracaktır.
 
Kıvan ç Tatlıtuğ, at tan düşüp dört kaburg asını kır mış olmasına rağmen bu sahned e yine kendisi  oynadı, dublör ku llan adı.

YORUMLAR
619873
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.