• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  84.247
 • up
  USD
  2.7095
 • up
  EURO
  3.0195
 • up
  GBP
  4.1024
 • up
  Altın
  103.026
CANLI YAYIN
Sabah Haberleri
FLAŞ GELİŞME
7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi, tsunami uyarısı verildi
 
 
 
 
 
 
Tarih : 02.03.2014 - 16:05 Yorum : 0

Arka Sokaklar 319. bölüm - Arka Sokaklar son bölüm izle - Arka sokaklar yeni bölüm fragman izle - Rıza Baba'yı zor günler bekliyor

Arka Sokaklar 319. bölüm - Arka Sokaklar son bölüm izle - Arka sokaklar yeni bölüm fragmanı izle - Rıza Baba'yı zor günler bekliyor. Arka Sokaklar 319. bölümü merakla bekleniyor. İşte Arka Sokaklar son bölüm. Arka Sokaklar yeni bölüm izle. Arka Sokaklar fragman izle. Arka Sokaklar rıza baba. Arka Sokaklar izle. Arka Sokaklar oyuncuları burada.

Arka Sokaklar 319. bölüm - Arka Sokaklar son bölüm izle - Arka sokaklar yeni bölüm fragman izle - Rıza Baba'yı zor günler bekliyor

Arka Sokaklar 319. bölüm - Arka Sokaklar son bölüm izle -  Arka sokaklar yeni bölüm fragmanı izle - Rıza Baba'yı zor günler bekliyor. Arka Sokaklar bu hafta 319. bölüm ile Kanal D ekranlarında. Arka Sok aklar 319. Bölümde heyecan dor ukta. Arka Sokaklar 319. Bölümde izleyiciyi neler bekliyor? Rıza Bab a'nın son  durumu ne? Rıza Bab yokken ekipte işler nasıl yürüyor? Arka Sokaklar  319. Bölüm fragman ve Arka Sokaklar ile ilgili merak ettiğiniz her şey Netgazete'de. Demir parmaklıklar  a rdındaki Rıza Baba’yı zor günler bekliyor.  H erkes cezaevinin kapısının önünd  edir. Ayla bu durumu kaldırama z. İlaçl arla sa kinleştirilip, u yutulmaktadır. Abdülmalik Asfa, Rıza’nın  hapse girme sinde n mutl udur ancak, işle r kolaylaşm amıştır. Fazlı ve Zekeri ya, polisin el inded ir. Fazlı ve Zekeriy ’nın serbest bırakıl ması için S oydan’a baskı yap ar. Rıza’nın yoklu ğunda, ekibi to parlamak Arif Müdür’e düşer. Hüsnü’nün maaşının  üçte biri açığa alındığı için kesilecekti r. Sua t ile, çocuklara hi ssettirmeden tasarrufa gitmek lazım diye dertleşirler. Bu konuşmaları Zeliha ve Metin duyar. Metin kimseye belli etmeden bir kafe de çalışm aya başlar.

Soydan, gerekli yerlere talimatlarını verir ve nezarette tutulan Zekeriya ile Fazlı, bir şekilde serbest bırakılır.  Fatma’yı da ço cuk şubeden almayı başarırlar. Fatma’yı, Fazlı  ile b irlikte Abdü lmalik’i n rezida nsı ndaki diğer daireye ye rleştirirler. Fazlı,  Fatma’ya z orla sahip ol maya kalkınca kız intihar eder. Soydan, bir işe girdik  ancak sürekli  ceset temizliyoruz diye Abdülmalik’e  yüklenir. Abdülmalik Asfa durumu kökten ç  özer. Fazlı’yı kendi eliy le öldürür. Zekeriya da ortadan k aldır ılır.  Suriye sını rındakiler hemen  gelsin talimatını verir. Yan i Cevhe r ve Aziz… C evher, İstanbul’a geri dö necektir. Rıza hapishanede zor günler yaşamaktadır. Gerek mahkumlar, gerekse gardiyan la r kendi sine kötü davranmaktadır. Rıza sürekli  dik durmaya çalışır.
 
ARKA SOKAKLAR 318.BÖLÜMDE NELER OLACAK

Rıza Baba nezarete atılıyor, Hüsnü açığa alınıyor, Mesut da kelepçelenerek sorguya alını yor. Hüsnü, Zeliha ile birli kte eve gelir. Zeliha sessizce ağlamakt adır . Hüsnü, Suat dahil herkese, kendi sin e Zeliha’nın dışarıda olduğunu söylemedikleri ve yanındaki çocuk Cem’den ötürü kükrer. Zeliha’nın evden çıkması  ya saktır. Cem has tanededir. Kaşı açılm ıştır.  Babası Azmi ge lir. Oğluna b u yapılandan dolayı , Hüsnü’yü dava edip  sürü m  sürüm süründüreceğini söyler. Bu sırada Aylin, Mesut’a Rıza Baba’nın götürüldüğü haberini verir. Rıza, Cinayet Şube’nin nezaretindedir. Ali de apar topar evden çıkar. Pınar’a hiçbir şey  belli etmez.

Soydan   Öğüt, Cinayet Şube Komiseri Yakup’a, Cinayet Şube Amiri Cemal Müdür’e ve Organize Şube Komiseri Korkut’a gerekli talimatları verir. Rıza bir an önce savc ılığa  çıkarıl malıdır. Mesut, Hüsnü, Murat, Leyla, Muzo, Ali, Aylin, Cinayet Şube’ yi basıp Yakup ile tartışırlar. Rıza tutulduğu odadan dışarıdaki ses leri duyar. Zekeriya, savcılık kar arıy l a serbest b ırakılır. Fa zlı, Zekeriy a’nın  karısının yeğeni  Fat ma’ya yanıktır. F at ma daha 16 yaşında bir çocuktur. Zekeriya ve Hilal, kıza g özleri gibi bakmaktadır. Fazlı’ya gelin ed eceklerdir kızı. Ancak Fatma’nın ağabeyi Salih bu duruma karşıdır. Asfa’nın yeğeni Aziz, sınırda Cevher’in yanında stajdadır. Sınırda Türkiye’ye geçiş için mayınsız rahat bir yol açmaya çalı şmaktadır.

 Ekip, Rıza’yı kurtarmaya çalışır ken, Kork ut emn iyete gir er ve Mes ut’u ap ar top ar kelepçe leyip sorguya götürürler. Bu sırada emniyete bir acı haber daha dü şer. Hüsnü , C em o layı yü zü nden aç ığa a lınm ıştır. Ka ra bu lutlar fazla sıyla  özel ekibin  üzeri nde dolanmaktadır.

ARKA SOKAKLAR 317.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

317.Bölümü yle ekrana gelen Arka Sokaklar Rıza Baba şoku yaşadı. Arka Sokaklar dizisinin son bölümü izleyemediyseniz haberimizde  bulunan linkten tek parça halinde izley ebilirsiniz. Ark a Sokaklar ve daha fazlası Netg azete'de. K anal D'nin sevilen dizisi Ark  Sokakl ar her zaman olduğu g ibi yine heye can dolu bir b ölü mle iz leyici lerin karşısı na çıktı.  Arka Sokaklar  317. bölümde Arka S okaklar ekibi Rıza baba şoku yaşadı. 15 Şubat Cumartesi ekra na gelen A rka Sokakla r dizisinin yeni bölümünde Rıza Baba hakkında s avcılık incelem eye emri verd i. Arka Sokaklar ekibinin Suriye'ye silah ve mühim mat kaçak  çılığı y apanlara  gerçekleştirdikleri operasyon ile olanlarla alakası var mı? Ar ka Sokaklar yeni bölümde izleyenleri neler  yaşandı? R ıza baba Arka Soka klar dizisine veda edec ek mi? Arka Sokaklar 317. bölümden ipuçları Arka Sokaklar 317. bölümünde. Arka So kaklar yeni bölümünü izlemek için aş ağıdaki linki takip edebilirsiniz.

YORUMLAR
619880
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.