• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  84.247
 • up
  USD
  2.7095
 • up
  EURO
  3.0195
 • up
  GBP
  4.1024
 • up
  Altın
  103.026
CANLI YAYIN
Sabah haberleri
FLAŞ GELİŞME
Bugün hava nasıl olacak?
 
 
 
 
 
 
Tarih : 06.03.2014 - 08:45 Yorum : 0

Küçük Ağa 6. bölüm izle - Küçük Ağa son bölüm izle - Küçük Ağa Mehmetcan ortalığı karıştırdı

Küçük Ağa 6. bölüm izle - Küçük Ağa yeni bölüm izle - Küçük Ağa dizisi Mehmetcan ortalığı karıştırıyor. Küçük Ağa dizisinin merakla beklenen 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Küçük Ağa fragman. Küçük Ağa dizi. Küçük Ağa izle. Küçük Ağa son bölüm izle ve Küçük Ağa yeni bölüm izle videosu.

Küçük Ağa 6. bölüm izle - Küçük Ağa son bölüm izle - Küçük Ağa Mehmetcan ortalığı karıştırdı

Küçük Ağa 6. bölüm izle - Küçük Ağa yeni bölüm izle - Küçük Ağa dizisi Mehmetcan ortalığı karıştırıyor. Küçük Ağa yeni bölümde neler yaşanacak? Küçük Ağa Me hm etcan ortalığı birbirine katıyor Annesinin gideceğini öğrendiğinden  beri tüm keyfi kaçan Mehmetcan, Sinem ve Ali’yi peşinden koşturdukça koşturuyor. Mehmetcan, annesinin gideceğini öğrendiğinden beri  tüm keyfi kaçmış haldedir. Sinem ve Ali’yi peşinden epey ko şturacaktır. Sinem, İngiltere’ye gidecektir fakat h  u zurlu değildir. Bu arada Ali, Mehmetcan’ı psikoloğa götürme  kararı alır fakat, bu pek iyi bir fikir olmayacaktır. Mehmet Ağa , torun hasretine fazla dayanmaz ve soluğu İstanbul’da alır. Mehmetcan ise ortalığ ı yine fena halde birbirine katacaktır.Küçük Ağa 5.böl üm fragmanı yayınlandı. Küçü k Ağa'nın 5.bölüm fragmanını ve  diğer bölümlerini haberimizde bulunan videolardan izleyebilirsiniz. Küçük Ağa 5. Bölüm ve dahası Netgazete'de Mehmet C an başını belaya sokmakta, her zaman olduğu gibi kendine rakip aratmamaktad ır. Sinem ve Ali’yi peşinden sürükleyecek, korkutacak ve barışmalarını s ağlayacak ne varsa yapmaya devam etmektedir. Mehmet Ağa, Esma Hanım için ne ya psa şanssızlık peşini bırakmaz ve kona kta işler fazlasıyla karışır. Ali ise   bir anda oğlunun yerinde kendini bulur. Ali ve Sinem arasındaki çekiş me bitmezke n, Nur Hanım’ın kızını boşanmaya ikna etmeye çalışması, Mehmet Can’ın ise anne ve babası nı barıştırma çalışmaları  tüm hızıyla devam etmekte dir.

KÜÇÜK AĞA 4.BÖLÜM
Küçük Ağa geçen hafta da çok keyifli bir bölümle ekranlara geldi. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Küçük Ağa'yı internetten izlemek istiyorsanız haberimizdeki linke tıklayın ız.  Küçük Ağa son bölüm ve Küç ük Ağa diğer bölümler haberimizde. Mehmet Can başını belaya sokm akta, h er zaman olduğu gibi kendine rakip aratmamaktadır. Sinem ve Ali’yi p eşinden sürükleyecek, korkutacak ve barışmal arını sağlayacak ne varsa yapmaya devam etmektedir. Mehmet Ağa, Esma Hanım için ne yapsa şanssızlık peşini bırakmaz ve  konakta işler fazlasıyla karışır. Ali ise bir anda oğlunun yerinde  kendini bulur. Ali ve Sinem ar asındaki çekişme bitm ezken, Nur Hanım’ın kızını boşanmaya ikna etmeye çalışması, Mehmet Can’ın ise anne ve babasını barıştırma çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

KÜÇÜK AĞA 3.BÖLÜM
Kanal D'nin yeni dizisi Küçük Ağa bu hafta da büyük bir çıkış yakaladı. Küçük Ağa yayınla nan son bölümü ile Salı günü reyting listesinin zirvesine oturdu. Küçük Ağa'nın 3.bölümünü kaçırdıysanız haber imizde bulunan linkten tek parça halinde izley ebilirsiniz. Küç ük Ağa ve daha fazlası Netgazete'de Mehmet Can, anne ve babasını barıştır ma peşinde, anne ve babasını barıştırmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.
Mehmet Can, pe şindeki katil lerden Urfa’ya gitmesine rağmen kurtulamamıştır fakat, Mehmet  Ağa  kimsenin yanına bırakm ayacaktır. Mehmet Can, yaramazlıklarıyla Ali ve Sinem’i peşinde koşturmaya devam etmektedir. Okuldakiler de yaramazlıklardan nasiplerini alacaklardır. Anne ve babasını bir araya getirebilmek için eli nden geleni yapmaya devam eder. Sinem’in, arkadaşıyla  dertleşirken duyduklarını Ali’ye yetiştirir, işler daha da karışır. Nur Hanım, Ali ve Sinem’in bir an önce  boşanmalarını istediği için türlü oyunların peşine düşer. Mehmet Can barışmaları, Nur Ha nım boşanmaları için elinden geleni yapacak ve ortalık epey karışacaktır.
 
KÜÇÜK AĞA 2.BÖLÜM ÖZET
Mehmet Can peşindeki katillerden kaçarak sol uğu Urfa’da, Mehmet Ağa’nın yanında alır. Onu gören dedesi ve nines i gözler ine inanamazlar. Sinem ve Ali, Mehmet  Can’ın p  eşine dü şerler. Katiller de Mehmetcan’ın peşindedirler. Mehmet Can artık gerçekten Küçük Ağa olmuştur. Dedesi torununa sünnet düğünü yapmaya karar verir. Sinem ve Ali boşanma aşamasındayken Urfa’ da bir araya gelmek z orunda kalırlar. Peşi sıra Nur Hanım ve Sinem’in ailesi de soluğu Urfa’da alırlar . Mehmet Can’ın bu kaç ışı belki de bir çok şe yin başlangıcı olacaktır.

KÜÇÜK AĞA 1.BÖLÜM
Küçük Ağa 1. Bölüm izl e, Küçük Ağa tek parça izle, Küçük Ağa ilk bölümü ile izleyicisi ile buluştu. Küçük Ağa 1. Bölüm salı akşamı sa at 20:00'da sizlerle buluştu. Peki Küçük Ağa dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler ya şandı? Diziye ait bölüm özetini ve  fragmanını haberi n devamında bulabilirsiniz.

Küçük Ağa izleyicisiyle buluştu
 
Kanal D'nin başrollerini Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi ve Ruhsar Öcal'ın  paylaştığı, Hakan Bilgin, Banu Zorl u, Nazan Diper, Şükrü Türen,  yhan Yıldızoğlu, Cansın Özyosun, Faik Ergin, Ozan Çobanoğlu, Sinem Ergin, Remzi Evren, Halil Doğan, Yunus Çak ıroğlu veHilmi Özçelik'in de eşlik ettiği, yapımcılığın ı Erler Film'in üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdaku l, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un kaleme aldığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz ile Erol Özlevi'nin yaptığı Küçük Ağa, 28 Ocak Salı   Günü 20:00'de Kanal D izl eyicisiyle buluştu.

‘Küçük Ağa’dan reytinge damga
 
Küçük Ağa 1. bölümü: İstanb ul'un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sinem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali,  10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almış lardır . Sinem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak ç alışmaktadır. G üzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı, prezantabl,  zeki ve bir reklam  ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.

Küçük Ağa dizisinin konusu

Küçük Ağa, İstanbul'un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sinem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır. Küçük Ağa dizisinde  Sinem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor  olarak çalışm aktadır. Küçük Ağa dizisind  e güzel, zeki ve etrafında kendisinin fa rketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakı şıklı, prezantabl, zeki ve bir r eklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli pro  jelere imza atmıştır. Küçük Ağa dizisinde anne ve babas ının bo şanm a kararından çok  etkilenen ve binbir türlü yara mazlığı  yapma potansiyelinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki Mehmet Can, ann  e ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yap ar. Küçük Ağa dizisinde evde , okulda  ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamışt ır. Bu evlilikten pek de  hoşn ut olmayan, a yrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır. Küçük ağamız, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile ç özmeye ç alışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, ne denli önemli olduğuna  değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.

Küçük Ağa 6. bölümde annesi gideceğini için keyfi kaçan Mehmetcan, Sinem ve Ali’yi peşinden koşturuyor. Küçük Ağa 6. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar aşağıda. Küçük Ağa 6. bölüm bu akşam saat 20.00'da Kanal D'de.Küçük Ağa 6. bölüm fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Küçük Ağa 6. bölümü internetten izlemek isteyenler için haberin sonunda "Canlı Küçük Ağa İzle" ve "Full Küçük Ağa İzle" linklerini paylaştık. 
Küçük Ağa dizisinin yeni bölümünde Mehmetcan, annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçmış haldedir. Sinem ve Ali’yi peşinden epey koşturacaktır. Sinem, İngiltere’ye gidecektir fakat huzurlu değildir. Bu arada Ali, Mehmetcan’ı psikoloğa götürme kararı alır fakat, bu pek iyi bir fikir olmayacaktır.

Mehmet Ağa, torun hasretine fazla dayanmaz ve Küçük Ağa 6. bölümde soluğu İstanbul’da alır. Mehmetcan ise ortalığı yine fena halde birbirine katacaktır.

Canlı Küçük Ağa İzle (6. bölüm canlı dizi izle, Kanal D saat 20.00) 

Full Küçük Ağa İzle (6. bölüm full dizi izle),  

YORUMLAR
619882
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.