• BIST 100
  84.148
 • USD
  2.5105
 • EURO
  2.8155
 • GBP
  3.8792
 • Altın
  97.872
Ünlü Türk sporcunun ölümü şok etti! Bakan Kılıç taziye yayınladı

Güneşi Beklerken 36. bölüm izle - Güneşi Beklerken fragmanı

10.03.2014 - 08:15

Güneşi Beklerken'de Zeyker aşkı devam ediyor. İşte Güneşi Beklerken 36. bölüm fragmanı. Güneşi Beklerken yeni bölüm izle. Güneşi Beklerken son bölüm izle Güneşi Beklerken yeni fragman. Güneşi Beklerken özet izle ve Güneşi Beklerken 35. bölüm izle videosu.

Güneşi Beklerken 36. bölüm izle - Güneşi Beklerken fragmanı

Güneşi Beklerken 36. bölüm izle - Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı. Güneşi Beklerken'de Zeyker aşkı devam ediyor. İşte Güneşi Beklerken 36. bölüm fragmanı. Güneşi Beklerken yeni bölüm izle. Güneşi Beklerken son bölüm izle Güneşi Beklerken yeni fragman. Güneşi Beklerken özet izle ve Güneşi Beklerken 35. bölüm izle videosu. GÜNEŞİ BEKLERKEN 36. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK? Kerem Sayer'in dönüşü! Eski Kerem Sayer geri dönüyor.Koray’ın karşısına çıkan Kerem il e babası büyük bir şok içerisindedir. Sayer Ailesi’ni zor günler bekle mektedir. Zeynep, Melis’in tehdidinden sonra hayatına dair önemli kararlar alır. Kerem ile Zeynep artık kimse için birbirlerinden Vazgeçmeyecektir. Eski Kerem Sayer geri dönmüştür. Fakat okulda onu tatsız sürprizler beklemektedir. Kerem yok lu ğunda dönen işlerin farkına  varınca çok sinirlenir. Okulda terör estiren Ker em kimseye acımaz. Melis ile Zeynep arasındaki gerginlik  kavgaya dönüşür. Cihan’ın devreye girmesi kızları sakinleştirmeye yetmez. Güneşi Beklerken pazar akşamı yayınlana n son bölümü ile izleye nlerine keyifli anlar yaşattı. Güneşi Beklerken'in pazar akşamı yayınlan an 3.bölümünü kaçır dıysanız veya tekrardan izlemek istiyorsanız haberimizde b ulunan linke tıklayınız. Güneşi Beklerken ve diğer diziler Netgazete'de. Güneşi Beklerken 35.bölüm tıkla izle (Güneşi Beklerken son bölüm izle) GÜNEŞİ BEKLERKEN 35.BÖLÜMDE NELER OLDU Güneşi Beklerken 35. bölümde, Melis, Zeynep-K  erem aşkını öğrenince öfkeden çılgına  döne mektedir. T epk isini hemen belli etmemeye karar veren Melis, ikiliyi rezil edecek bir plan üzerine hazırlık yapmaya başlar.Güneşi Beklerken 35. bölümde, Kerem’in Amerika’ya gitm iştir ve bu  haber hızla yayılır. Barış ve Kerem için  artık yüzleşme vakti gelm iştir. Kardeşlerin ilişkisi nere de yse kopma nok tasına g  elir.Güneşi Beklerken yeni bölümde, Kerem, Koray’ın iz ini sürmeye devam etmekte dir. Koray’ın yaşıyor olma ihtimali, Ahmet’i daha da umutlandırmaktadır. İpuçları adım adım takip eden Ahmet,   yavaş yavaş Ko ray’a yakı nlaşmaktadır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 35.BÖLÜM İZLE
 
Eski Kerem Sayer geri dönüyor. Koray’ın karşısına çıkan Kerem ile babası büyük bir şok içerisindedir. Sayer Ailesi’ni zor günler beklemektedir. Zeynep, Melis’in tehdidinden sonra hayatına dair önemli kararlar alır. Kerem ile Zeynep artık kimse için birbirlerinden vazgeçmeyecektir. Eski Kerem Sayer geri dönmüştür. Fakat okulda onu tatsız sürp rizle r beklemektedir. Kerem y okluğunda dönen işlerin farkına varınca çok sinirlenir. Okulda terör estiren Kerem kimseye acımaz. Melis ile Zeynep arasındaki gerginlik kavgaya dönüşür. Cihan’ın devreye gir mesi kızları sakinleştirmeye yetmez. Barış ve Kerem için yüzl eşme vakti! Barış ve K  erem için yüzleşme vakti geliyor. Ve iki can d ostun un ilişkisi kopma noktasına geliyor. Melis, Zeynep-Kerem aşkını öğrenince öfk den çılgına döner. Tepkisini h  emen belli etmemeye karar verir ve ikiliyi rezil edecek bir planın hazırlıklarına girişir.Kerem’in Amerika’ya gitmediği haberi hızla yayılır. Barış ve Kerem için yüzleşme vakti gelmiştir. Kardeşlerin ilişkisi kopma noktasına gelir.Kerem, Koray’ın izini sürmeye devam eder. Koray’ın yaşıyor olma ihtimali, Ahmet’i umutlandırır. İpuçları a dım adım Koray’a çıkmaktadır

GÜNEŞİ BEKLERKEN 34.BÖLÜM
Güneşi Beklerken dizisi yeni bölümüyl e yine nefesleri kesti. Güneşi Beklerken 34. Bölüm'ünü izlemek istiyorsanız haberimizdeki linkten ulaşabilirsiniz.Güneşi Beklerken yeni bölümleriyle ve daha fazlası Netgazete'de
  
Güneşi Beklerken 34.Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Güneşi Beklerken son bölümünü haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz. Güneşi Beklerken kesintisiz  izlemek için haberimiz deki linki takip edi n. Güneşi Beklerken son bölüm izle.  Güneşi B eklerken yeni bölümleriyle ve daha fazlası Netgazete'de

Güneşi Beklerken 34. bölüm dün akşa  m izleyiciyi ekrana ki litledi. Güneyi Beklerken yeni bölüm yine nefes kesti. Güneşi Beklerken yeni bölüm ünü  lan için haberin detayında v erilen linki tıklayarak takılmadan izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken 33. Bölüm Özeti
Ekranların ilgiyle izlenen dizil erinden Güneşi Beklerken’in merakle beklenen 33. Yeni bölümü yayınladı.  Dizinin yeni bölümünde bir çok cevapsız  soru cevaplarını buldu. Güneşi Beklerken 33.Bölümü donmadan ve kesintisiz bir biçimde izlemek için haberimizdeki linkte bulabilirisiniz.
 
Güneşi Beklerken son bölüm yayınlandı ve gerçekleri öğrenen Barış çok öfkelendi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Güneşi Beklerken son bölüm full video bağlantısı haberimizdedir. Güneşi Beklerken son bölüm 16 Şubat Pazar akşamı ekrana geldi ve izleyicileri ekran başına topladı. Güneşi Beklerken takipçilerinin merak ettiği pek ç ok konu  vardı. Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni öğrenci olarak gelen Aksel ortalığı fena karıştırdı. Güneşi Beklerken 33. bölümde Kerem ile Zey nep'in görüntülerini Barış'a gösterdi. Gün eşi Beklerken son bölüm de Barış oldukça öfkelendi ve Zeynep'e patladı. Peki Melis bu gerçeği öğrenebildi mi? Güneşi Beklerken 33. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonundaki "Gü  neşi Beklerken İzle" linki ile full Güneşi Be klerken son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz. Güneşi Beklerken 33. Bölüm Özeti: Sayer Koleji, Kerem’in yokluğuna alışamadı. Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni bir öğrenci geldi ve bu durum bir anda bütün dengeleri değiştirdi. Aksel daha okuldaki ilk gününde ortalığı altüst etti.

Güneşi Bekl erken son bölüm 16 Şubat Pazar akşamı ekrana geldi ve izleyicileri ekran başına topladı. Güneşi Beklerken takipçilerinin merak ettiği pek çok konu vardı.Güneşi Beklerken son bölümde okula yeni öğrenci olarak gelen Aksel ortalığı fena karıştırdı. Güneşi Beklerken 33. bölümde Kerem ile Zeynep'in görüntülerini Barış'a gösterdi. Güneşi Beklerken son bölümde Barış oldukça öfkelendi ve Zeynep'e patladı. Peki Melis bu gerç  eği öğrenebildi mi? Güneşi Beklerken 33. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonundaki "Güneşi Beklerken İzle" linki ile full Güneşi Beklerken son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz.Güne şi Beklerken 33. Bölüm Özeti: Sayer  Koleji, Kerem’in yokluğuna alışamadı.Güneşi Beklerken son  bölümde  okula yeni bir öğrenci geldi ve bu durum bir anda  bütün dengeleri değiştirdi. Aks el daha okuldaki ilk gü nünde ortalığı altüst etti. Zeynep ile Melis ise Güneşi Beklerken son bölümde Aksel’e gününü göstermekte kararlıydı. Güneşi Beklerken son bölümde Kerem , eski bir arkadaşıyla birlikte k  alıyordu. Kerem’in gelişi, Jane’in göz ardı ettiği bazı duygularının canlanmasına neden oldu. Jane’in geçmişi, Kerem’in başına bela oldu. Güneşi Beklerken son bölümde Aksel, Kerem vekanal Zeynep arasındaki aşkı Barış’a söyledi. Barış, Güneşi Beklerken son bölümde öfkeyle Zeynep’in karşısına çıktı. Zeynep, Barış’a durumu açıklamakta zorlandı. Güneşi Beklerken son bölümde Melis, Barış ve Zeynep arasındaki kavgaya tanık oldu.  Acaba Melis de Kerem’le Zeynep’in ilişkisini öğrenebildi mi?

Zeynep ile Melis ise Güneşi Beklerken son  bölümde Aksel’e gününü göstermekte kararlıydı. Güneşi Beklerk en son bölümde Kerem, eski bir arkadaşıyla birlikte kalıyordu. Kerem’in gelişi, Jane’in göz ardı ettiği bazı duygularının canlanmasına neden oldu.  Jane’in geçmişi,   Kerem’in başına  bela  oldu. Güneşi Beklerken son bölümde Aksel, Kerem vekanal Zeynep arasınd aki aşkı Barış’a söyledi. Barış, Güneşi Beklerken son bölümde öfkeyle Z eynep’in karşısına çıktı. Zeynep, Barış’a durumu açıklamakta zorlandı. Güneşi Beklerken son bölümde Melis, Barış ve Zeynep arasındaki kavgaya tanık oldu. Acaba Melis de Kerem’le Zeynep’in ilişkisini öğrenebildi mi?
 
Barış, Zeynep-Kerem aşkını öğreniyor

Güneşi  Beklerken 33.bölümde Aksel, Kerem ve Zeynep arasındaki aşkı Barış’a söylüyor.Güneşi Beklerken 33.bölümde Barış da öfkeyle Zeynep’in karşısına çıkıyor.Güneşi Beklerken 33.bölümde Sayer Koleji, Kerem’in yokluğuna alışamamıştır.Güneşi Beklerken 33.bölümde Okula gelen yeni öğrenci, bir anda tüm dengeleri değiştirir.Güneşi Beklerken 33.bölümde Aksel daha okuldaki ilk gün ünde ortalığı altüst  eder. Güneşi Beklerken 33.bölümde Zeynep ile Melis, Aksel’e gününü göstermekte kararlıdır. Güneşi Beklerken 33.böl ümde Kerem, eski bir a rkadaşıyla birlikte kalmaktadır . Güneşi Beklerken 33.bölümde Kerem’in gelişi, Jane’in göz ardı ettiği bazı duygularının canlanmasına neden olur.Güneşi Beklerken 33.bölümd e Jane’in g  eçmişi, Kerem’in başına bela olur. Güneşi Beklerken 33.bölümde Aksel, Kerem ve Zeynep arasındaki aşkı Barış’a s öyler.Güneşi Beklerken 33.bölümde Barış, öfkeyle Zeynep’in karşısına çıkar. Güneşi Beklerken 33.bölümde Zeynep, Barış’a durumu açıklamakta zorlanır. Güneşi Beklerken 33.bölümde Melis, Barış ve Zeynep arasındaki kavgaya tanık olur. Güneşi Beklerken 34.bölümde Acaba Melis de Kerem’le Zeynep’in ilişkisini öğrenecek midir?

GÜNEŞİ BEKLERKEN 32. BÖLÜM ÖZETİ
Güneşi Beklerke n 32. bölümde, Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçiyor. Ancak Melis’in babasına tepkisi sert oluyor.

Güneşi Beklerken 3 2. bölümde, Zeynep, Melis’ten duyduklarının şaşkınlığı içindedir. Yıllardır aradığı babasının kim olduğunu öğrenmiştir. Yaşadığı hayal kırıklığı sonucu, Demet ile tartışır. Kerem’in Barış’a hazırladığı sürpriz, Melis tarafından gelen bir telefon ile sonlanır.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Zeynep kayıptır. Kızına açıklama yapmakta zorlanan Demet, Cihan ile bir araya gelir. Cihan’ın önü, tanımadığı kişilerce kesilir ve saldırıya uğrar. Jale yıllarca sakladığı sır yüzünden Demet’e karşı son derece mahçuptur. Mehmet ile b uluşan Jal e’nin başka sırları da vardır.

Güneşi Beklerken 32. bölümde, Herkes  Zeynep’i aramaktadır. Cihan, Barış’tan yardım ister. Kerem, tek başına her yeri didik didik eder. Demet'in karşısına çıkan Kerem, olanlardan onu sorumlu tutar. Zeynep sokakta laf dalaşına girdiği serseriler tarafından bayıltılır. Zeynep baygınken, y ardımına beklenmeyen biri koşar. Bu gizemli kişi, Kerem’e mesaj atar. Zeynep’e kavuşan Kerem, telefonuna gelen bu isimsiz mesajın peşine düşer. Zeynep eve dönmek istemez. Geceyi Keremler’de geçirir. Zeynep gizemli kişinin ona bıraktığı hediyeyi fark eder.

Güneşi Beklerken yeni bölümde, Melis, yaptığının doğruluğundan emin değildir. Kerem’e ulaşamayan Melis, Aksel’e içini döker. Aksel, Melis’e beklenmeyen bir itirafta bulunur.
 
Güneşi Beklerken 32. öblümde, Ahmet, Ke rem’in Amerika’ya gidişini organize etmektedir. Zeynep’in durumunu  gören Ahmet, onunla dertleşir. Zeynep, Ahmet’in söylediklerinden sonra babasının karşısına çıkmaya karar verir. Cihan ile Zeynep kavuşurlar. Sıra Tülin’e her şeyi itiraf etmeye gelmiştir. Tülin ile  tartışan Cihan bir anda fenal aşır.
 
Zeynep ise Kerem’in her şeyi önceden bilip ondan sakladığını öğrenir. Zeynep büyük bir hayal kırıklığı ile Kerem’in karşısına çıkar.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 31. BÖLÜM ÖZETİ
Güneşi Beklerken 31. bölümde, Kerem’in Amerika’ya gitme kararı aile içinde büyük bir şok etkisine neden olur. Ahmet ve Sevim ne yapmaları gerektiğini bilemezler. Kerem ise kararından emindir, vazgeçmeyecektir. Zeynep, gerçekleri sakladığı için annesine kızgındır. Demet ve Zeynep sert   bir şekilde tartışırlar.  Zeynep bir hışımla evden çıkar. Tesel liyi Kerem’in kollarında arar.  Melis, Kerem’le buluşmak üzere yanlarına gelir. Melis gördüklerine inanamaz.
 
Güneşi Beklerken 31. bölümde, Zeynep’le tartışan Demet’in canı çok sıkkındır. Demet’in daha fazla üzülmesine dayanamayan Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeyn ep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçer. Melis, hiç beklemediği bir yerde Zeynep’in babası için hazırladığı CD’yi görür. Cihan’ın her şeyi bildiğini anlar. Melis’in babasına tepkisi sert olur. Ne pahasına olursa olsun,  Zeynep’in bu sırrı öğrenmesine izin vermeyecektir.
 
Güneşi Beklerken 31. bölümde, Begüm, Melis’ten intikam almak için plan yapmaktadır. İlk iş olarak, Dilan’ın karşısına çıkar. Barış kötü günler geçirmektedir. Begüm’ün zi yareti onu neşelendirir. Bu ani ziyaretin sebebi ise bambaşka niyetler taşımaktadır.

Güneşi Beklerken 31. bölümde, Barış’ın  haline üzülen Kerem, onun mutlu olacağı bir sü rprizin peşine düşer. Aslında Kerem’in hiç gitmesini istemeyen Ahmet, Zeynep’te n aldığı bir fikirle ona ummadığı bir sürpriz hazırlar. Baba- oğul ilk kez bu kadar yakındırlar.

Güneşi Beklerken 31. bölümde, dizi piyasasına hızlı geri dönüş yapan Tülin, Sayer Koleji’ne davet edilir. Annesini takdim edip söyleşiyi yönetecek kişi ise Melis’tir. Fakat konuşma yarıda beklenmedik bir kaza ile kesilir. Melis ölüm tehlikesi ile burun buruna gelir.

30. BÖLÜM ÖZETİ
Güneşi Beklerken 30. bölümde, Kerem’in kendini aldattığına emin olan Melis, sonunda aradığı şüpheliyi bulmuştur. Dilan’ın yardımı ile şüphelendiği kişiye bunun bedelini ödetir. Ancak Melis’in kestiği ceza, başına hiç ummadığı büyüklükte bir dert açar.

Güneşi Beklerken 3 0. bölümde, gece ansızın kapıları çalınan Cihan ve Tülin, kızları adına hesap vermek zorunda kalırlar. Cihan, Melis’in Kerem’i bu kadar, hatta takıntılı derecede sevmesi karşısında bir takım önlemler almak zorunda kalır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Kerem de, daha fazl  a uzatmadan Melis ile yollar  ayırmaya kara r vermiştir. Cihan’d an Kerem’in her  şeyi bildiğini öğrenen Dem et, Kerem’i karşısına alır ve o ndan Zeynep’in peşini bırakmasını ister. Kerem ile buluşmayı bekleyen Zeynep, karşısında Barış’ı bulur. Ba rış’ın tavrı Zeynep’i çok üzer. Begüm ile beraber gittikleri kafede Barış, saldırıya uğrar. Bunu duyan Kerem, Barış’a yapılanların bedelini ödetme ye kararlıdır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 29. BÖLÜM ÖZETİ
Güneşi Beklerken 29. bölümde, Zeynep’ten vazgeçmek istemeyen Kerem’in önüne, hiç beklemediği yeni bir engel çıkıyor.Kerem’in kendini aldattığına emin olan Melis, sonunda aradığı şüpheliyi bulmuştur. Dilan’ın yardımı ile şüphelendiği kişiye bunun bedelini ödet ir. Ancak Melis’in  kestiği ceza, başına hiç ummadığı büyüklükte bir dert açar. Gece ansızın kapıları çalınan Cihan ve Tülin, kızları adına hesap vermek zorunda kalırlar. Cihan, Melis’in  Kerem’i bu kadar, hatta takıntılı derecede sevmesi karşısında bir takım  önlemler almak zorunda kalır.

Güneşi Beklerken 29. bölümde,  hiç bir şeyden haberi olmayan Kerem de, daha fazla uza tmadan Melis ile yolları ayırmaya  karar vermiştir.  Cihan’dan Kerem’in her şeyi bildiğini öğrenen De met, Kerem’i karşısına alır ve ondan Zeynep’in peşini bırakmasını ister. Güneşi Beklerken yeni böl ümüyle

YORUMLAR
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
gümüş kolye
Türkiye'nin En Güvenilir Gümüş Firması Olan Gumusdunyasi.com adresinden Sevdiklerinize En Güzel Hediyeleri Kaliteli İşçilikle Alabilirsiniz.
KAPAT