• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  82.418
 • down
  USD
  2.6925
 • up
  EURO
  2.8955
 • up
  GBP
  4.0198
 • up
  Altın
  104.155
FLAŞ GELİŞME
Cumhurbaşkanı Erdoğan etkinlikte pedal çevirdi
 
 
 
 
 
 
Tarih : 09.03.2014 - 08:55 Yorum : 0

Galip Derviş 36. bölüm izle - yeni bölüm Galip Derviş son bölüm

Galip Derviş 36. bölüm izle - yeni bölüm fragmanı izle - Galip Derviş son bölüm. İşte Galip Derviş izle. Galip Derviş son bölüm izle. Galip Derviş yeni bölüm izle. Galip Derviş yeni fragman izle ve Galip Derviş özet izle burada.

Galip Derviş 36. bölüm izle - yeni bölüm Galip Derviş son bölüm

Galip Derviş 36. bölüm izle - yeni bölüm fragmanı izle - Galip Derviş son bölüm. İşte Galip Derviş izle. Galip Derviş son bölüm izle. Galip Derviş yeni bölüm izle. Galip Derviş yeni fragman izle ve Galip Derviş özet izle burada. Galip Derviş 36. Bölüm fragmanını Netgazete'den izleyebilirsiniz. Galip Derviş 36. Bölüm Özeti Galip Derviş, dişçi koltuğunda Bir zırhlı para aracının soyulması sırasında ölen kişilerin soruşturmasını y apan Ahmet,  dayanılmaz diş ağrıları çekmektedir. İzzet'in baskılarına dayanamayarak bir dişçiye gider. Baygın olduğu sırada, d şçi ve asistanının bir cinayet işlediğine tanık olur. O sırada ilacın etkisinde olduğundan, kimseyi gördüklerine ina ndıramaz. Bu yüzden gururuna yenik düşen Ahmet, polis liği bırakıp şarkıcı olmaya karar verecektir. Galip Derviş,  hiç istemediği halde kendini dişçi koltuğunda bulacak ve kaçırılan zırhlı araçta  olanlard an, dişçiye kadar uzanan gize mli serüveni çözec   ektir. G alip Derviş dizisine sürpriz konuk! Kanal D'nin başroll erini Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner'i  n paylaştıkları komedi- polisiye  dizisi 'Galip De rviş'e bu hafta Azra Akın konuk oy uncu olarak katılıyor. Galip Derviş 35. Bölüm Kanal D ekranlarında yayınlandı. Galip Derviş 35. Bölümde neler  oldu? Galip Derviş'in 35. Bölümde başına neler geldi? Galip Derviş 35. Bölüm izleyemeyenler ve tekrar izle mek isteyenler için haberimizde derledik. Galip Derviş 35. Bölüm ve daha fazlası Netgazete'de. Derviş, çocukluk yıllarına dönüyor Derviş uzun zamandan sonra Mevlü t’e rastlar. Mevlüt, eski halind en çok farklı görünmektedir ve bunun nedeni olarak gittiği hipnoterapisti gösterir. Derviş’e de bu doktorun kartını verir. Derviş, hipnoterapisti görmeye gider. Ancak uyandığında çok gerilere, henüz kaygılarının, takıntılarının ve korkularının başlamadığı döneme dönmüştür.
 
GALİP DERVİŞ 35. BÖLÜM
 
Bu andan sonra bir çocuk gibi davranmaya, hep özlemini duyduğu çocukluğu yaşamaya başlar. Bu durumdan geç haberi olan doktor Fırat ise, Derviş’in eski haline dönmesi için günlük  alışkanlıklarını sürdürmesi gerektiğini söyler. Böylece Derviş, ortadan  k a ybolan bir aktri s  ile ilgili davayı ara  ştırmaya ko ur. İlk şüpheli  olarak  kadının ko cası görünmektedir ve üç  gün sonra da kadın aç, su suz, perişan bir halde o rtaya çıkar. A nlattığına göre, kocası   , üç gün boyunca zorla bir kulübede tutmuş, kadın ancak bir döşeme tahtasını söküp adamın başına vurarak kurtulabilmiştir. Derviş, çocukluk yıllarına geri dönse de, ola yın görünenden ne kadar farklı  olduğunu ortaya çıka racak, Mevlüt’ün de aslında sanıldığı gibi iyileşmiş olmadığını anlayacaktır.

GALİP DERVİŞ 34. BÖLÜM

Galip Derviş dizisinde gazete dağıtıcısı bir genç, Galip Dervi ş'in gazetesini bırakırken öldürülür. Cinayetin ardından Derviş'in evi olay mahalline döner ve evin her yeri polislerle dolar. İlk bakışt a cinayet bir gazete için işlenmiş gibi görünse de, Derviş'in kapısının ön üne art arda bırakılan iki gaze te de çalınmıştır. Galip De rviş dizisinde Hülya ve Derviş, o günün gaz etesindeki haberleri tek tek okuyarak, cinayetin işlenmesine neden olabile cek herhangi bir ipu cu ararlar. Galip Derviş dizisinde bu arada Derviş'in evinin arkasındaki müştemilatta kalan Hayri de o laya d ahil olur. Galip Derviş dizisinde ancak yeni bir kız arkadaşı olduğu ve geceyi birlikte geçird  ikleri için hiçbir şey duy mamışlardır. Galip Derviş dizisinde   kısa bir süre sonra, başka bir  cinayet daha işlenir. G azeteyi satın aldıkları markette çalışan bir görevli ölü bulunmuştu r. İlk bakı şta soygun vakas ı gibi g örünse de Derviş, maktülün t akip  edile rek öldürüldüğünü ve soygun süsü verildiğini anlar. Galip Derviş dizisinde Derviş, bu iki cinayet arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışırken, sırf ga zeteden okuduğu haberlere d aya narak başka olayları da aydınlatmaktan geri kalmaz.

YORUMLAR
621125
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.