• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  86.402
 • down
  USD
  2.6915
 • down
  EURO
  2.9235
 • down
  GBP
  4.0694
 • up
  Altın
  103.765
FLAŞ GELİŞME
HSYK kararıyla 3 hakim açığa alındı
 
 
 
 
 
 
Tarih : 11.03.2014 - 02:40 Yorum : 0

Survivor 5. Bölüm İzle Star TV Canlı, Survivor 2014 5. Bölüm, Survivor Bütün Bölümler

Survivor yeni bölümüyle STAR TV ekranlarında yayınlanıyor. Survivor 5. Bölüme buradan ulaşabilirsin. Star TV canlı yayın linki bu haberde. Ayrıca kaçırdığınız tüm bölümlere bu haberden ulaşabilirsiniz. Survivor 1. Bölüm, 2. Bölüm, 3. Bölüm ve 4.Bölüm'e de bu haberimizden ulaşabilirsiniz. Bu akşam yarışmadan bir oyuncu eksilecek, işte detaylar

Survivor 5. Bölüm İzle Star TV Canlı, Survivor 2014 5. Bölüm, Survivor Bütün Bölümler

Survivor yeni bölümüyle STAR TV ekranlarında yayınlandı. Kaçırdığınız tüm bölümlere bu haberden ulaşabilirsiniz. Survivor 1. Bölüm, 2. Bölüm ve 3. Bölüm'e bu haberimizden ulaşabilirsiniz. Survivor'da ünlüler ve gönüllülerin heyecanlı yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Yedinci sezonuna çok daha güçlü başlayan Survivor, ilk eleme günüyle ekranda. Yeni sezon beşinci bölümü ile ekrana gelecek programda bu akşam bir yarışmacı adaya veda edecek. Survivor bölü mlerini canlı izle. Türk Televizyon tarihinin en çok izlenen yarışmal arından birisi olan Survivor hey ecanı geçti ğimiz hafta başlamıştı. Olimpik bir sur vivor tadı veren Survivor 2014 ilk bölümleriyle herkesi ekran başına kilitledi.

Survivor 5. Bölüm Star TV Canlı İzlemek İçin Tıklayın

Geçtiğimiz hafta 1. ve 2. bölümü yayı nlanan Survivor'da ödül oyunlarında sinirler iyice gerilmişti. Survivor'da bu hafta 3. bölümü sizlerle olacak. Bu yıl Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşen Survivor 2014 Ünlü ler Gönüllüler yarışması her hafta farklı bir mücadeleye sahne oluyor. Survivor'ın 3. yeni bölümü 8 Mart 2014 cumartesi günü Star Tv'de izleyicisiyle buluşacak. Survivor 3. Bölüm fragmanını haberi mizde bulab ilirsiniz. “Survivor”ın son bölüm fr agmanı.

Survivor Tüm Bölümler İçin Tıklayın

Adaya ilk kim veda edecek?
Yedinci sezonuna çok daha güçlü başlayan Survivor, ilk eleme günüyle ekranda. Yeni sezon beşinci bölümü ile ekrana gelecek programda bu akşam bir yarışmacı adaya veda edecek. Daha ilk gününden itibaren büyük çekişmeye sahne olan adada  heyecanlı bir bekleyiş var. Heyecan, adrenalin, gerilim, öfke, açlık, arkadaşlık, yardımlaşma, güç, denge, yüzme, koşu ve güç mücadelesi... Tüm bunları aynı programda bulabilirsiniz. Dominik Cumhuriyeti’nde devam eden televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor,  yine çok konuşulacak bir bölümle daha ekrana gelecek.

Survivor ile ilgili tüm haberler için tıklayın

Survivor adasından kesitler ve videolar için tıklayın

Survivor 1.ve 2 Bölümde Neler Yaşandı?

Yapımc ılığını ve sunuculu ğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor geçtiğimiz hafta 1.ve 2. bölümüyle ekranlarda oldu. Survivor'da geçti ğimiz hafta ünlüler adası ödül oyununda ateş ve olta takımının sahibi olurken gönüllüler ise Patates ve mercimeği ka zanan taraf ol muştu. Sinirlerin iyice gerildiği ödül oyununda Turabi ve ünlüler arası nda gerginlik yaşa nmış Ahmet Dursun ve Turabi arasında gerginliğe ise Acun Ilıcalı müdahale etmişdi.

Survivor Ünlüler'de Dokunulmazlık Akın'ın
Geçtiğimiz hafta yayınlanan Survivor'da Ünlüler ve Gönüllülerin bireysel yarıştığı dokunmazlık oyununda ise Ünlülerde dokunulmazlık sembolününü gönüllüler adasından oy birliği ile ünlüler adasına gönderilen Akın sahip olmuştu. Gönüllüler adasında da ise dokunulmazlık sembolünün sahibi Berna oldu. Survivor'da geçtiğimiz hafta eleme olmadı ancak bu hafta eleme konseyi yapılacak.

Survivor 5. Bölüm Canlı İzlemek İçin Tıklayın

Survivor 4. Bölüm Canlı İzlemek İçin Tıklayın

Survivor 3. Bölüm Canlı İzlemek İçin Tıklayın

Survivor 2. Bölüm Canlı İzlemek İçin Tıklayın

Survivor 1. Bölüm Canlı İzlemek İçin Tıklayın

Survivor Eleme Sistemi Nasıl Olacak?
Survivor'da bu yıl değişikliğe giden Acun ılıcalı, eleme siste miyle ilgili değişikliği geçtiğimiz hafta açıkladı. Acun Ilıcalı'nın açıklam alarına göre Survivor'daki bu yıl yapılacak eleme siste minde seyir cilerde etkili olacak. Survivor'da yapılan değişikliği Acun Ilıcalı şu sözlerle açıkladı; Kaybeden takım ada konseyine gidiyor ve o anda halk oylaması başlıyor. Seyirciler en sevdiği isimleri oyluyor. Halk oylamasında en çok oyu alan kimse o yarışmacı oylamaya gidecek ikinci ismi belirliyor. İkinci konseyde ise sizin kendi aranızda seçtiğiniz bir isim ve halk oylamasında en fazla oyu alan kişinin seçtiği kişi ile halk oylamasına gidiyor"

Turabi Meydan Okuyor!
Televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor,  Dominik Cumhuriyeti’nde devam ediyor. Daha ilk hafta bir üyelerini Ünlüler takımına gönderen, ödül oyunlarında zorlanan Gönüllüler’de tartışmalar çok erken başladı. Bu hafta Turabi ile Berna arasında gerilim yükseliyor. Turabi, “Adadayız, aç kalacağız. Açlıktan kafayı yemek üzereyim!” derken, bir tartışma sonrası “Yemeği verm iyorum. Gücü yeten varsa alsın yemeği!” diyerek meydan okuyor. Berna ise oldukça sıkıntılı bir dönem yaşıyor... Yiğit, Turabi’nin liderlik hırsından oldukça rahatsız. Turabi kime meydan okuyor? Berna neden ağladı? Diğer yarışmacılar bütün bu olanlara ne diyor? Bu arada Berna’yı ne ısırdı? Ünlüler takımında ise ilk yarışmaları kazanmanın verdiği bir huzur ve mutluluk havası hakim. Ancak ödül oyununda yaşananacaklar yeni tartış maları da bera berinde getirecek. Tolga Karel, “Bana karşı ta arruz olursa beş katını benden görür” diye kime mesaj gönderiyor dersiniz?

Ödül Oyununda Büyük Çekişme
Kıran kırana geçecek ödül oyununda ise yine takımlar bir sakatlıkla daha karşı karşıya kalacak. Nefes alamayan kim? Doktor hangi yarışmacıya oynamasın dedi?Dünyanın en zor yarışması Survivor 2014 sezonuna dün akşam başladı. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor ilk bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'ın yaptığı Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında heyecan giderek tırmanıyor. Survivor'un bu hafta sonu yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı.

Survivor ile ilgili tüm bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz

Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Kim?
Survivor 2014 başladı - İşte Survivor 2014  gönüllüler ve ünlülerin işte detaylı tam listesi. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği 2014 Survivor yarışması başladı. Survivor yarışmasının ünlüleri ve gönüllülerinin tam listesini bu haberde bulabilirsiniz. Survivor yarışması ile ilgili tüm detaylar. Survivor 2014. Survivor gönüllüler kimler. Survivor ünlüler kimler. Survivor 2014 te kmler var. Survivor 2014 ne zaman başlıyor. İşte tüm cevaplar. Survivor 2014 Ünlüler ve Gönüllüler'in ne zaman başlaycağı belli oldu. Survivor 2014 Ünlüler ve Gönüllüler bu akşam Star TV'de yayınlanmaya başlıyor. Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler'in bu sezon nasıl bir oyunların olacağı ise merak konusu. İşte Survivor 2014 Ünlüler ve Gönüllüler'in bu akşam yayınlanacak olan ilk bölüm tanıtım fragmanı...

İşte bu sezon Survivor ' a katılan ünlü yarışmacılar;
Tolga Karel (Oyuncu), Gökhan Keser (Oyuncu, şarkıcı), Ahmet Dursun (Futbolcu), İsmail Baki Tuncer (Komedyen),Duygu Bal (Voleybolcu), Merve Aydın (Milli atlet), Serenay Aktaş (Oyuncu), Eda Özerkan (Oyuncu).

Yarışmanın gönüllü yarışmacıları;
Mert Palavaroğlu, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Akın Saatçi, Ertunga Gemuhluoğlu, Ekrem Toraman, Berna Sibel Deniz Canbeldek, Sahra Esra Işık, Müge Uzel, Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı. 

2014 Survivor gönüllüler takımında kimler var, nereden tanıyoruz
Merakla beklenen Survivor ünlüler gönüllüler yarışmacıları açıklandı. 2014 yılında yarışacak Survivor Gönüllülerini bakın nerelerden tanıyoruz... Türkiye'nin  n çok ses getiren yarışması Survivor,  Acun Ilıcalı'nın Twitter hesabından Ünlüler ve Gönüllüler kadrosu açıkladı. Merakla beklenen bu isimleri yakından tanıyalım istedik. Bazı yarışmacıları ekranlarda daha önce görmüştük. Survivor yarışmas ı bu sezon Dominik adasında olacak. 2 Mart tarihinde büyük yarışma başlayacak.  İşte Survivor 2014'ün gönüllüleri AKIN SAATÇİ:Baba Ocağı dizisinden yakından tanıyoruz aslında onu… “Her savaşı veririm ama asla vazgeçmem” diyerek iddiasını koydu ortaya Akın…  Survivor Akın yarışmada nasıl bir performans sergiler bilemiyoruz a ma yakışıklılığıyla dikkat çekeceği bir gerçek. TURABİ ÇAMKIRAN:Belki çam kırmıyor ama aldığı dövüş sanatları eğitimi sayesinde adada bol bol odun kırabilir Turabi... Turabi aslında Acun Ilıcalının neredeyse yanından hiç ayrılmamış diyebiliriz. Survivor da olması çok sürpriz olmamış... Turabi ilk olarak Benimle Dans Eder Misin? Yarışmasında boy göstermiş... Ekranlara yabancı değil. Son olarak da -yani Survivordan önce- yine Acun Ilıcalının Yetenek Sizsiniz yarışmasında boy göstermişti ve hikyesiyle Ilıcalıyı bir hayli  etkilemişti... BERNA CANBELDEK: Yine Yetenek Sizsinizden adaya transfer olan dikkat çekici isimler arasında Berna. Yetenek Sizsinizde dans gösterileriyle  finale kadar yükselmişliği var Bernanın. Boyu 1.69, şimdilik de 56 kilo yarışmacı... Bakalım Survivorda o meşhur kilo kayıplarına uğrayabilecek kadar kalıcı olacak mı? Ancak spordan ve surften hoşlandığını söyleyen Bernanın adada çok eğleneceğini tahmin ediyoruz...

YİĞİT DİKMEN : 2014 Survivorın birinciliğe oynayacak güçlü adaylarından... Yiğit uzun yıllar futbol oynamış şimdilerde ise Crossfitle uğraşıyor...

MERT PALAVAROĞLU: Survivorun bir  başka iddialı ismi de Mert Palavar oğlu... Gösteri dünyasından, radyoya ve spora kariyer geçmişinde olmayan yok Mertin.Survivorı ise kazanma hırsı o kadar büyük ki " Gözlerimden ateş bile çıkarırım" diyor tanıtımda... Rakiplerinin o derece korkması gerekiyor yani... Tabi gerçekler ada şartlarında ortaya çıkacak...

SAMANTA MENDES: Gönüllüler adasında hayatta kalma mücadelesi verecek isimler arasın da tescilli bir güzel var.. Adı Samanta... 24 yaşındaki Samanta Gana kökenli... Güzelliği ise 16 yaşında katıldığı bir yarışmada tescillenmiş... Samanta aynı zamanda TIP öğrencisi...

MÜGE UZEL: Gönüllüler adasının kuşkusuz bu sezon  en çok konuşulacak isimleri arasında çarpıcı güzelliğiyle dikkat çeken Müge Uzel geliyor. Müge hem güzel hem iddialı...Hal böyle olunca izleyiciler hem yarışmadaki performansının nasıl olacağını merak ediyor hem de Müge Uzeli şimdiden daha yakından tanımak istiyor...

SAHRA IŞIK: Bu yıl Survivorda yarışacak bir diğer isim de voleybol sahalarından geldi. Ünlü voleybolcu Sahra Işık gönüllü ler kontenjanına dahil oldu ve Survivor biletini kaptı... 1.80 boyunda ve 58 kilo olan Sahra voleybolun yanında modellik de yapıyor..

EKREM TORAMAN: Gönüllüler adasının beyni yada Mustafa Topaloğlund an örneklerini gör düğümüz şekilde filozofu olacağını düşündüğümüz Ekrem Toraman da iddialı bir yarışmacı... Bakalım adada kendisini nasıl ortaya koyacak ve mücadeleyi nereye kadar sürdürecek?

ERTUNGA GEMLUHOĞLU: Lost dizis inin John Locke karakteri gibi kendinden emin duruşuyla dikkat çekti Ertunga. 

YORUMLAR
621825
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.