• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  84.247
 • up
  USD
  2.7095
 • up
  EURO
  3.0195
 • up
  GBP
  4.1024
 • up
  Altın
  103.026
 
 
 
 
 
 
Tarih : 11.03.2014 - 14:50 Yorum : 0

Küçük Ağa 7.yeni bölüm izle - Küçük Ağa son bölüm fragmanı izle, Küçük Ağa'da Mehmetcan yaralanıyor mu

Küçük Ağa 7. bölüm izle - Küçük Ağa son bölüm fragmanı yeni bölüm fragmanı izle. Küçük Ağa 7. bölüm fragman ve Küçük Ağa son bölüm izle. videosu.

Küçük Ağa 7.yeni bölüm izle - Küçük Ağa son bölüm fragmanı izle, Küçük Ağa'da Mehmetcan yaralanıyor mu

Küçük Ağa 7. bölüm izle - Küçük Ağa son bölüm fragmanı yeni bölüm fragmanı izle. Küçük Ağa 7. Bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır. 7. Bölüm Özeti Annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçan Mehmetcan, Sinem ve Ali’yi peşinden koşturdukça koşturuyor. Mehmetcan, annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçmış haldedir. Sinem ve Ali’yi peşinden epey koşturacaktır. Sinem, İngiltere’ye gidecektir fakat huzurlu değildir. Bu arada Ali, Mehmetcan’ı psikoloğa götürme kararı alır fakat, bu pek iyi bir fikir olmayacaktır. Mehmet Ağa, torun hasretine fazla dayanmaz ve soluğu İstanbul’da alır. Mehmetcan  ise ortalığı yine fena ha lde birbirine katacaktır. Meh met Can başını belaya sokmakta, her zaman olduğu gi bi  kendine rakip arat mamaktadır. Sinem ve  Al ’yi peşinden sü ükleyecek, korkutacak  ve barışmalarını sağlayacak n e varsa yapmaya deva m etmektedir. Me hmet Ağa, Esma  Hanım için ne yapsa şans sızlık peşini bırakmaz ve konakta işl er fazlas ıyla karışır. Ali is e bir anda oğlunun yerinde kendini bulur. Ali  ve Sinem arasındaki çekişme  bitmezken,   N ur Hanım’ n kızını boşanmaya ik na etmeye çalışması, Mehmet C an’ın ise anne ve babasını barıştırma çalışmaları tüm hızıy la devam etmektedir. Küçük Ağa 7 . bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Küçük Ağa  yeni böüm, yine iz leyiciyi ekran başına kilitleyecek. Kanal D'nin sevilen dizisi Küçük Ağa, Salı akşamı yine büyük heyecana sahne olacak: Küçük Ağa 7. bölümde, Mehmetcan’ın okuldaki haylazlıklarının sonucunda Nur Hanım ve Sinem, özel ders konusuna devam ederler. Mehmetcan ise hocaları ders verdiklerine pişman eder ve Nur Hanım’ı çileden çıkartır. Küçük Ağa 7. bö lümde, Ali ve Sinem arasındaki Mehmetcan kavgası da   son sürat devam etmektedir. M   ehmet Ağa’nın sürprizi herkesi sevindirir. Mehmetcan’ın kaçışları ise yine yürekleri hoplatır. KÜÇÜK AĞA 6. BÖLÜM ÖZETİ Annesinin gid eceğini öğ rendiğinden beri tüm keyfi kaçan Meh metcan, Sinem ve Ali’yi pe şinden koşturdukça koşturuyor.   Mehmetcan, annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyf i kaçmış haldedir. Sinem ve Ali’yi peşinden epey koşturacaktır. Sine m , İngiltere’ye gidecektir fakat huzurlu değildir. Bu arada Ali, Mehmetcan’ı psikoloğa götürme kararı alır fakat, bu pek iyi bir fikir olmayacaktır.  Mehmet Ağa, torun hasretine fazla day anmaz ve soluğu İstanbul’da alır. Mehmetcan ise ortalığı yine fena halde birbirine katacaktır.
 
Kanal D’nin kısa süre önce yayın hayatına başlayan dizisi “Küçük Ağa”, seyircinin gönlünde taht kurdu. Minik oyuncu Emir Berke Zincidi’nin başrol oynadığı dizi, hemen her hafta reyting listesinin zirvesinde. Bu başarının sırrını dizi ekibi anlattı.

1) İzleyici “Küçük Ağa”yı çok sevdi ve dizi kısa sürede büyük başarı yakaladı. Sizce bu başarının sırrı ne?

2)Canlandırd ığınız karakterin en çok hangi yönlerini seviyorsunuz?
 
3) İzleyicilerle aranızda güçlü bir sevgi bağı oluş tu. Bunun size geri dönüşleri nasıl oldu.

Canım çıkana kadar sarılıyorlar (Emir Berke Zincidi)

1- Hikâye güzel, herkes birbiriyle çok uyumlu. Bu da se yirciye yansıyor. Bu yüzden de harika bir iş çıkıyor.
 
2- Mehmet Can’ın en çok annesiyle babasını barıştırmaya çalışmasını, hazırcevap ve yaramaz oluşunu seviyorum.
 
3- Dışarıda “Küçük Ağa”, “Memo”, “Cancan”, “Fındık burnunu yerim” şeklinde tepkiler alıyorum. Çok s e vip, canım çıkana kada r sarılıyorlar. Böyle tepkiler alıyorum.

Hikâye çok net (Birce Akalay)
 
1- Bence sırları olan bir hikâye olmadığı için bu kadar sevildi. Bizim sırlarımız, gizlerimiz yok. Hikâye çok net. “Küçük Ağa ”, temelinde anne ve babası b oşanan bir çocuğun hikâyesi. Entrikalardan uzak, seyircinin uzun zamandır izlemek istediği sıcacık bir aile işi. Senaryomuz bu anlamda bizi d e seyircimizi de epey be sliyor. Temelimizde bir ailenin temelinde ne varsa o var. Bu da beraberinde sempatiyi getiriyor.

2- Sinem’in herkes gibi oluşu en sevdiğim özelliği sanırım. Beni  çok rahatlatıyor ve yelpazemi ç ok genişletiyor.

3- Adını siz çok güzel koymuşsunuz; sevgi bağı... Sev gi bağı, sevgi getiriyor bize, gülen yüzler getiriyor. İnsanı en mutlu eden kısmı bu diyebilirim. Bir de en önemli si küçük izleyicilerimizin reaksiyonları tabii. Onların sevgilerini gösteriş biçimleri her şeyin üzerinde. İnsanı  bambaşka bir dünyaya götürüyor. 

Anadolu’dan gelen saf ruhunu koruyor (Sarp Levendoğlu)

1- Samimi olması, öykünün takibinin kolay olması, herkese hitap e tmesi, ailelerin çocuklarıyla ber aber seyrederken keyif almaları, belki de insa nların ağır dramalardan sıkılmış olmaları...
 
2- Hayata karşı rahat olmasını, bir de  ailesini çok sevmesini, kökündeki bağlardan utanmayıp onlara sahip çıkması nı seviyorum. Yani ne kadar İstanbullu da olsa Anadolu’dan gelen saf ruhunu koruyor.
 
3- Hep iyi şeyler duyuyorum. Biz iş yoğunluğunda ne yaptığımızı fark edemiyoruz. İyi tepkiler aldığımız zaman, işimizi biraz da olsa  başarab ildiğimizi düşünüyoruz.

Artık bana “Yeşim” diye sesleniyorlar (Banu Zorlu)

1- “Küçük Ağa” dizisi, halkın  özlediği eski Türk filmleri ni anımsattı çünkü. Samimiyeti,  sıcaklığıyla seyirciyi kendine çekti ve izleyen herkes kendinden bir şeyler gördü. Öyle ki, izleyenler bu sıcak aile dizisinden kopamıyor. Ayrıca bu başarının anahtarı tabii ki yaptığı her işte başarılı olan, Türkiye’nin 1 num ralı yapımcısı Türker İnanoğlu’nun imzasıdır.

2- Yeşim okum ş, kendi ayakları üz erinde duran, giyimine kuşamına önem veren, çağ daş bir genç Türk kadını. Aynı zamanda en kötü anlarda bile mücadeleden vazgeçmeyen, umudunu yitirmeyen bir karakter. Bu yönünü seviyorum.
 
3- Mükemmel tepkiler alıyorum. Artık bana “Yeşim” diye sesleniyorlar. Özellikle küçük çocu klar beni çok seviy or. Genç kızlar ve ha mlar kıyafetlerimi, ak sesuv arlarımı, hatta saç rengimi çok beğeniyor. Entrikacı bir karakteri oynamama rağmen izleyenler beni bağrına bastı. B u d a beni ço k çok mutl ediyor.

Sevecen bir ağa (Zeki Alasya)

1- Ortalık vurdulu kırdılı, kavgalı dövü şlü dizilerle doldu. “Küçük Ağa” bunların dışında, çok bizden, sıcacık bir hi kâye. Oyuncular hal n sevdiği oyuncular, fevka lade özenli bir yönetim... Bütün bunlar bir araya gelince seyirci diziyi çok sevdi ve giderek artan bir şekilde sevmeye devam e ecek.

2- Sert görün üşünün altında yum uşacık bir kalbi olan sevecen bir ağayı canlandırıyorum. Oğlunu seviyor, torun unu seviyor, in sanları sev iyor... Ben de onun bu taraflarını seviyorum.

3- 50 yıldır bu işi yapıyorum. Tiyatroda, sinemada ve televizyonda doğruları yapmaya çalıştım hep. İnsanlarımı seviyorum, onlar da beni seviyor. Bundan da doğal bir şey olamaz herhalde..

KÜÇÜK AĞA 4.BÖLÜ M ÖZETİ

Küçük Ağa geçen hafta da çok keyifli bir bölümle ekranl ara geldi. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Küçük Ağa'yı internetten izlemek istiyorsanız haberimizdeki linke tıklayınız. Küçük Ağa son bölüm ve Küçük Ağa diğer bölümler haberimizde. Mehmet Can başını bel aya sokmakta , her zaman olduğu gibi kendine rakip aratmamaktadır. Sinem ve Ali’yi peşinden sürükleyecek, korkutacak ve b arışmalarını sağlayaca k ne varsa yapmaya de vam etmekted ir. Mehmet Ağa, Esma Hanım için ne yapsa şanssızlık peşini bırakmaz ve konakta işler fazlasıyla karışır. Ali ise bir anda oğlu nun yerinde kendini bulur. A li ve Sinem arasındaki çekişme bitmezken, Nur Hanım’ın kızını boşanmaya ikna etmeye çalışması, Mehmet Can’ın ise anne ve babasını barıştırma çalışmaları tüm hı zıyla devam etmektedir.

Küçük Ağa 3. Bölüm de neler yaşandı

Mehm t Can, anne ve babasını barıştırma peşinde, anne ve babasını barıştırmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.
Mehmet Can, peşindeki  katillerden Urfa’ya gitmesi ne rağmen kurtulamamıştır fakat, Me hmet Ağa kimsenin yanına bırakmayacaktır. Mehmet Can, yaramazlıklarıyla Ali ve Sinem’i peşin de koşturmaya devam etmektedir. Okuldakiler de yaramazlıklardan nasiplerini alacaklardır. Anne ve babasını bir araya getirebilmek için elinden geleni yapmaya deva m eder. Sinem’in, arkadaşıyla  dertleşirken duyduklarını Ali’ye yetiştirir, işler daha da karışır. Nur Hanım, Ali ve Sinem’in bir an önce boşanmalarını istediği için türlü oyunların peşine düşer. Mehmet Can barışm aları, Nur Hanım boşanmaları için elinden geleni yapacak ve ortalık epey karışacaktır.

Küçük Ağa'nın fendi, Kurt Seyit'i yendi

Televizyon izleyicisinin uzun zamandır beklediği Kurt Seyit ve Şura izleyiciy le buluştu. Çok konuşulan dizi reytinglerde Küçük Ağa'nın gerisinde kaldı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Fa rah Zeynep Abdullah'ın başrollerde oynadığı, televizyon izleyicisinin merakla beklediği Kurt Seyit ve Şura dün akşami zleyiciyle buluştu. Bakın çok konuşulan dizi reyting sıralamasın da nasıl yer aldı: 4 Şubat ta rihinde Total'de 1. sırada Kanal D dizisi 'Küçük Ağa', 2.  sırada atv dizisi 'Kaçak', 3. sırada Star TV'nin yeni dizisi 'Kurt Seyit ve Şura' yer aldı. AB 'de ise 1.'lik 'Küçük Ağa'nın, 2.'lik 'Kurt Seyit ve Şura'nın, 3.'lük 'Kaçak'ın oldu.

YORUMLAR
622079
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.